Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę kupując wózek widłowy

wróć do serwisu Logistyka 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 13:13

Decyzja o wyborze konkretnego modelu wózka widłowego w bezpośredni sposób przełoży się na szybkość i precyzję pracy operatora, a także na ponoszone koszty funkcjonowania magazynu. Na co więc zwrócić uwagę poszerzając flotę i jak ocenić ofertę dostawcy? Powrót do artykułu: Na co zwrócić uwagę kupując wózek widłowy

#2 Guest_Krzych

Guest_Krzych
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 13:21

Wszystko zalezy od wydajności, przeznaczenia i warunków uzytkowania. Na przykład do magazyów, uzytkowania wewnętrznego wolę wózki elektryczne lub gazowe, ponieważ sa bezpieczniejsze i z reguły zwrotne. Sam jak robiłem uprawnienia to zdecydowałem się na Suret, gdzie od razu szkolą z wymiany butli w wózkach gazowych, które też sa właśnie wykorzystywane w transporcie wewnętrznym. I rzeczywiście łatwiej było mi później w pracy, bo okazało się, że właśnie na gazowym wózku pracowałem.

#3 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 13:00

Witam,
Polecam firmę www.maglo.com.pl Bardzo miła i szybka obsługa oraz profesjonalne podejście do
klienta. W zakładce "NEWSROOM" jest wiele ciekawych artykułów, które z pewnością pomogą przy wyborze odpowiedniego wózka widłowego.
Pozdrawiam

Magda

#4 maxes

maxes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 18:55

Również skorzystałem z maglo i jestem bardzo zadowolony

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM znajdziesz tylko u nas taką ofertę!  https://sklep.ekologiczna-torba.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych