Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczny adwokat - Łódź

wróć do serwisu Moja Firma 177 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_mark0s

Guest_mark0s
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 21:59

Adwokat Maciej Marczak? Szczerze to nie korzystałem osobiscie z jego uslug ale ma niezlego bloga sciagnalem sobie od niego porozumienie na sprawe rozwodowa. Dzialalo wiec chyba wie o czym pisze!

#162 Guest_Wertykalny Bartek

Guest_Wertykalny Bartek
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 15:26

Ja tam bym stawiał na kancelarie mecenasa Chróścielewskiego, bo to po prostu pewniak :) Chyba najlepsza kancelaria w Łodzi - w kwestiach prawa pracy i nie tylko. 

#163 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 15:37

Polecam www.adwokat-lodz.eu , to dobra kancelaria która zawsze stara się pomóc osobom, które do niej się zgłosiły. Na terenie łodzi jest wiele równych, ale ta jedyna (tak mi się wydaje), podchodzi naprawdę poważnie. Miałem okazje korzystać już z paru, wiec mam porównanie.

#164 Guest_SuperKrzysztof

Guest_SuperKrzysztof
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 22:06

Kancelaria mec. Chróścielewskiego jest świetna. Pomogli mi już wielokrotnie w najróżniejszych sprawach i każdorazowo współpraca układała się jak najlepiej. Po prostu solidna, rzetelna firma... Jakby ktoś się wahał to zdecydowanie zachęcam.

#165 Guest_Ann

Guest_Ann
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 23:21

Ja polecam wspomnianego wyżej Macieja Marczaka. Prowadził dla mnie sprawę o zasiedzenie - było w porządku, profesjonalny prawnik.

#166 Guest_MarreQ

Guest_MarreQ
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 16:40

Polecam kancelarie Chróścielewskiego! Prowadzili moją sprawę przeciwko byłemu szefowi i dzięki ich niesamowicie skutecznej pomocy wygrałem! Prowadził mnie naprawdę genialny prawnik: zaangażowany i z olbrzymią wiedzą - rzadko można na takich natrafić... :)

#167 Guest_Marynarz

Guest_Marynarz
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 17:00

Rzeczywiście u Chróścielewskiego pracują świetni prawnicy! Miałem okazje być ich klientem i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony, że poszedłem właśnie tam. Dzięki olbrzymiej wiedzy i świetnym pomysłom mojego adwokata, udało mi się błyskawicznie wygrać sprawę, a o pieniądze również nie musiałem się martwić, bo ceny w kancelarii były naprawdę rozsądne. :)

#168 Guest_KopaMagura

Guest_KopaMagura
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 16:36

Również byłem w kancelarii Pana Wawrzyńca i polecam. Wszystko co tutaj czytam zgadza się w stu procentach z rzeczywistością! Polecam.

#169 Guest_Daszewski

Guest_Daszewski
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 19:00

Pamiętam, że widziałem gdzieś kiedyś takie rankingi adwokatów i kancelaria Wawrzyńca Chróścielewskiego, zawsze zajmowała w nich pierwsze miejsce. Rzeczywiście coś w tym musi być, bo sam do nich chodzę i wszystko stoi tam na naprawdę najwyższym poziomie. 

#170 Guest_Wrzosowy

Guest_Wrzosowy
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 21:00

Moja siostra też jeździ teraz do Chróścielewskiego, a jest z Poznania! Coś naprawdę musi w tym być, bo taki kawał drogi przejechać specjalnie do konkretnego prawnika to rzadkość. Opowiadała mi, że jest bardzo zadowolona.

#171 Guest_Bułgarska Skała

Guest_Bułgarska Skała
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:35

Co do kancelarii Chróścielewskiego to naprawdę wielki szacunek! Ciężko znaleźć dziś takich prawników, którzy jednocześnie dobrze wykonywaliby swoją pracę i byli po prostu ludzcy i wyrozumiali. Ta kancelaria to chlubny wyjątek na tle innych, zupełnie przeciętnych miejsc w Łodzi :)

#172 Guest_Justyna M

Guest_Justyna M
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 23:50

Mi sprawę rozwodową prowadził adwokat Jarosław Szkudlarek i mogę powiedzieć, jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy i zaangażowania, sprawa zakończona sukcesem teraz startujemy z podziałem majątku i tu dopiero widać wiedzę i doświadczenie Pana mecenasa :-)

#173 Guest_Korniszon

Guest_Korniszon
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 19:25

Ja polecam Pana Chróścielewskiego. Profesjonalizm w każdym calu - od początku do końca. Pan Wawrzyniec okazał się osobą bardzo uprzejmą i solidną. Poświęcił mi mnóstwo czasu i uwagi i właściwie cały czas utrzymywał ze mną kontakt, tak, że w każdej chwili mogłem o coś go zapytać. Na takiego adwokata jak on naprawdę można liczyć! Polecam.

#174 Guest_Hawajskazsosem

Guest_Hawajskazsosem
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 17:03

Pan Wawrzyniec Chróścielewski to specjalista w dokonywaniu cudów. Pomógł mi wyjść z naprawdę beznadziejnej sytuacji, kiedy zostałem niesłusznie wrobiony w kradzież. Na pierwszą wizytę szedłem co prawda pełen obaw, bo sam nie wierzyłem, że można mi jakoś pomóc, ale moje obawy szybko się rozwiały, już po pierwszej rozmowie z Panem Wawrzyńcem. To bardzo doświadczony i skuteczny prawnik. Na sali sądowej zachowywał się bardzo profesjonalnie, a argumenty na moją obronę zdawały mu się wcale nie kończyć. Sprawę wygrał w świetnym stylu, a ja naprawdę nie wyobrażam sobie co by się zdało gdybym nie trafił na niego.

#175 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 14 luty 2018 - 16:13

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Andrzejewska to najlepsza pomoc, jeżeli interesuje Cię Radca prawny Pabianice. Zakres usług jest szeroki oraz skierowany do różnych grup klientów. Jeżeli chodzi o cennik, również nie można narzekać — oferta jest zindywidualizowana, a wycena zawsze uwzględnia specyfikę zlecenia.

#176 Guest_Jerycho89

Guest_Jerycho89
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 19:08

Osobiście polecałbym Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego, bo u niego byłem przed rokiem i bardzo dobrze nam się współpracowało, ale nie chce niczego narzucać, bo też nie mam jakiegoś szczególnego doświadczenia. Korzystałem z pomocy prawnej raptem dwa razy i tą wizytę u Pana Chróścielewskiego wspominam znacznie znacznie lepiej. To dobry, skuteczny prawnik i od razu widać, że zależy mu na zadowoleniu klientów. Moim zdaniem samo podejście do klienta bardzo dużo mówi o nim i jego kancelarii.

#177 Guest_BizoniaTrizonia

Guest_BizoniaTrizonia
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 15:41

Z tymi prawnikami to jest masakra. Znalezienie kogoś dobrego i niedrogiego moim zdaniem graniczy z cudem, a ogrom komentarzy i brak konkretnych informacji nie ułatwia sprawy. Ja ten problem rozwiązałem na szczęście dzięki rankingom adwokatów - to świetny sposób na przesianie niepotrzebnych wiadomości. Sam korzystam najczęściej z skuteczny-adwokat.com (nie mogę wkleić linka, nie wiem czemu) :)

#178 Guest_PeleTutu

Guest_PeleTutu
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:04

Radzę umówić się do Pana mecenasa Chróścielewskiego. W Łodzi w kwestii prawa pracy praktycznie nie ma konkurencji. Sam byłem jego klientem pół roku temu. Pan Wawrzyniec przejął moją sprawę od innego - naprawdę beznadziejnego prawnika, który bardzo ją zaniedbał i generalnie wykazywał się brakiem kompetencji. Mijały miesiące, a sprawa stała w miejscu więc postanowiłem zrezygnować z jego usług i przekazać sprawę komuś innemu. I rzeczywiście było warto! Pan mecenas od razu uratował sytuacje i wszystkim bardzo pilnie i sumiennie się zajął, tak że nie musiałem się niczym martwić. Dopiero wtedy wyszło na jaw ilu zaniedbań i matactw dopóścił się poprzedni adwokat. Żałuję, że nie umówiłem się od razu do Chróścielewskiego - bardzo polecam jego kancelarie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy