Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczny adwokat - Łódź

wróć do serwisu Moja Firma 241 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Krzysztof Kowalczyk

Guest_Krzysztof Kowalczyk
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 09:43

Witam,

polecam mecenas Aleksandrę Dziki - prowadziła mi sprawę o odszkodowanie oraz sprawę rozwodową. Świetny adwokat pełen profesionalizm i skuteczność. Wólczańśka 265 Łódź.

#42 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 599 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 08:00

Mogę polecić kancelarię adwokacką K. Keller : http://www.kkeller.pl/kontakt/- na stronie znajdziecie kontakt. Jest to bardzo doświadczony zespół prawników. Powinni poradzić sobie nawet z tymi najtrudniejszymi sprawami ( dla mnie wywalczyli swego czasu bardzo wysokie odszkodowanie - niestety ale firma , w której byłam ubezpieczona bardzo migała się z wypłatą odszkodowania, ktore mi się należało). Kancelaria bardzo mi pomogła. 

#43 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 14:36

Mogę tylko potwierdzić, że adwokat Jarosław Szkudlarek jest godny polecenia, a wiem to od mojej przyjaciółki, która rozwodził z sukcesem, a ja osobiście skorzystałem z jego usług ale w innej sprawie i też z sukcesem. Ogólnie bardzo rzeczowy i konkretny facet a przy tym wie co mówi i nie naciąga jak nie jest czegoś pewien. Ogólnie zauważyłem że bardzo oblegany w sprawach rodzinnych i majątkowych, choć mi osobiście pomógł w sprawie karnej. Robert

#44 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 15:06

Ja  polecam adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi Kancelaria Adwokacka Król&Szkudlarek ul. Wólczańska 124 szczególnie w sprawach rozwodowych. Robert

#45 Izabella23

Izabella23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 14:48

Jeżeli naprawde szukasz kogoś skutecznego to na Twoim miejscu zgłosiłabym sie do tej kancelari http://chroscielewsk...scielewski.com/. Ja akurat sporo słyszałam na temat wiedzy i skuteczności Pani Mecenas Chróścielewskiej. Przeprowadziła już wiele spraw. Po za tym, zarządza sporą grupą prawników. Udzialają porad w wielu dziedzinach. Według mnie będa dla Ciebie najlepszym wyborem.

#46 Guest_Emilia

Guest_Emilia
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 11:02

Ja również mogę policić kancelarię mecenasa Chróścielewskiego, bardzo pomógł mojejmu męzowi, który został niesłusznie osakrżony w pracy. Sprawa była skomplikowana, wydawało nam się, że ciężko będzie udowodnić, że mąż jest niewinny, jednak mecenas tak profesjonalnie i indywidualnie podszedł do sprawy, że wszystko przebiegło bardzo sprawnie i skończyło się dobrze. Moim zdaniem najlepszy adwokat w Łodzi.

#47 Guest_Justyn

Guest_Justyn
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 13:08

Włamania i kradzieże to nic dobrego. Jednak kiedy już coś takiego ma miejsce, to trzeba się jakoś ratować. Ja skorzystałem z usług Mecenasa Chróścielewskiego i to był strzał w dziesiątkę. 

#48 Guest_Henryk987

Guest_Henryk987
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 14:01

Słyszałem, że dobrymi adwokatami sa Joanna i Andrzej Miastkowscy. Może warto spróbować skorzystać z ich usług smile.png

#49 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 09:09

Ja polecam mecenas Annę Gręda z Łodzi. Mi sprawę prowadziła w Zgierzu przeciwko PZU i wyciągnęła należne mi pieniądze. Specjalizuje się w błędnach medycznych i odszkodowaniach za wypadki samchodowe. Polecam z czystym sumieniem: www.greda-kancelaria.pl

#50 Guest_tadzik

Guest_tadzik
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 14:49

Jeśli szukasz kogoś w Łodzi, spróbuj skontaktować się z mecenasem Chróścielewskim. To dobry prawnik, który mnie poratował, gdy myślałem, że już nigdy nie odzyskam mojego odszkodowania.

#51 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 09:29

Polecam adwokata Jarosława Szkudlarka jest dobry w tym co robi i bardzo skuteczny Kancelaria w Łodzi w centrum Bardzo pomógł mojemu narzeczonemu, który dzieki adwokatowi został zwolniony z aresztu i dostał zawiasy za dźgnięcie sąsiada nożem.

#52 Guest_Kazimiera Pol

Guest_Kazimiera Pol
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 10:49

Słyszałam, że bardzo dobrym prawnikiem jest pan Mecenas Chróścielewski. Znajoma mówiła, że właśnie z jego pomocą jej syn wygrał sprawę karną. Podobno warto :)

#53 PiotrL89

PiotrL89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 październik 2015 - 19:01

Ja korzystałem z usług kilku łódźkich kancelarii, ale najlepsze doświadczenia mam z kancelarią Abelinus http://www.aberlinus.eu/ . Naprawdę zajęli się moją sprawą profesjonalnie i jeśli jeszcze będzie taka potrzeba to wybiorę właśnie ich usługi.

#54 Mono

Mono

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2015 - 09:54

Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski jest - jak pisało już tu parę osób - rzeczywiście bardzo dobry w sprawach karnych. Mój znajomy miał problem związany z naruszeniem nietykalności funkcjonariusza. Sprawa nie wyglądała dobrze i tylko doświadczenie i skuteczność p. mecenasa sprawiły, że udało się go wyciągnąć z tych kłopotów, bez większych komplikacji. Jakby ktoś potrzebował pomocy to podsyłam nr tel.: tel./fax +48 42 678 00 78

tel. kom. +48 666 609 065

#55 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 12:07

Czasem życie płata figle i nagle okazuje się, że jesteś oskarżony o coś, czego wcale nie zrobiłeś. W takiej sytuacji może pomóc tylko prawnik z dużą wiedzą i doświadczeniem. Z polecenia znajomych i opinii w internecie postanowiłem zgłosić się do Mecenasa Chróścielewskiego. Okazało się, że w sprawach karnych jest prawdziwym geniuszem. Dzięki jego pomocy dowiodłem swojej niewinności i mogę dalej prowadzić spokojne życie. Polecam :)

#56 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 15:54

Zależy jaką masz sprawę, ale jeśli chodzi o prawo karne w sprawach dotyczących narkotyków, rozbojów, wypadków, prowadzenia pod wpływem, lub prawo pracy - mobing etc., to faktycznie bardzo dobrą renomę w Łodzi ma Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski http://chroscielewsk...cielewski.com/

którego ktoś już z was wspominał, ale warto przypomnieć :)

#57 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 12:02

Syn ze znajomymi trochę nabroił i została mu wytoczona sprawa karna o rozbój. Oczywiście znam mojego syna i wiem, że sam nigdy nie wpada na takie głupie pomysły, na pewno zadziałała tutaj presja grupy, a także "lidera", czyli kolegi, który ma najwięcej w tej grupie do powiedzenia. W każdym razie wiedziałem, że muszę mu pomóc w tej sprawie, więc postanowiłem znaleźć dobrego adwokata. Za radą znajomej odezwałem się ze sprawą do mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Pan mecenas zgodził się poprowadzić sprawę, dzięki niemu syn został uniewinniony. Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam mecenasa.

#58 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 22:45

Widzę, że w Łodzi jest coraz więcej kancelarii adwokackich. Warto jednak współpracować z taką, która oferuje różnorodne usługi. Jeśli chodzi o porady prawne, to mogę polecić adwokat Paulinę Wolną. Tutaj http://www.adwokat-pw.pl jest jej strona. Naprawdę potrafi dobrze doradzić, albo wskazać możliwe drogi.

#59 Guest_Jaras

Guest_Jaras
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 15:14

Tak jak pisali wcześniej panowie - w sprawach karnych p. mecenas Wawrzyniec Chróścielewski to najlepsze koło ratunkowe smile.png Zwłaszcza jak nie pamiętasz o jakiejś grzywnie i grożą ci pozbawieniem wolności za to, że jej nie uregulowałeś. Z takim przypadkiem miałem do czynienia i w sumie dobrze, że trafiłem do p. mecenasa, bo z jego pomocą udało się sprawę wyjaśnić z korzyścią dla mnie.

#60 JadwigaKownacka

JadwigaKownacka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 15:36

Widzę, że Mecenas Chróścielewski ma szerokie grono fanów :) Mnie również pomógł, ale w kwestii związanej ze sprostowaniem świadectwa pracy. Bez jego pomocy już chyba nikt by mnie nigdy nie zatrudnił. Na szczęście doświadczenie mecenasa w prawie pracy mnie nie zawiodło :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych