Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczny adwokat - Łódź

wróć do serwisu Moja Firma 241 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 13:13

Gorąco polecam Panią Mecenas z Łodzi. Adres www.adwokatweb.eu

#22 Guest_iGor

Guest_iGor
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 10:30

jak dla mnie jednym z lepszych prawników w Łodzi jest Krakowiński, który swoją kancelarię ma na Wigury. Zajmował się moją sprawą o odszkodowanie. Proces przebiegał sprawie i szybko, a rozwiązanie sprawy było na moja korzyść

#23 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 18:55

Polecam adwokata Krzysztofa Skonieczkę z Łodzi. Bardzo porządny człowiek. Rzetelny, drobiazgowy, skrupulatny. Potrafi słuchać. Ma dużo pomysłów na rozwiązanie problemu.

#24 Guest_Nadia

Guest_Nadia
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:59

Ja polecam z Łodzi: mec. Krzysztofa Skoniczkę z ulicy Obywatelskiej albo z Warszawy mecenasa Zapałę. Oboje pełna profeska!

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 21:54

Jeżeli szukasz adwokata z Łodzi, to tylko mec. Krzysztof Skonieczka. Zna się na rzeczy. 

#26 Guest_Nati

Guest_Nati
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 20:38

W Łodzi na Kościuszki jest dobra kancelaria - nazywa się Meritum. Ja akurat byłam u nich osobiście, ale wiem, że udzielają również porad on-line. Tutaj jest ich strona http://poradyprawne-kancelaria.pl Mają niskie ceny, co jest ich wielką zaletą.

#27 waldko

waldko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • Lokalizacjaa gdzie mnie nie ma!

Napisano 21 sierpień 2014 - 10:50

uważam tak samo jak Majurka, że najlepszym adwokatem w Łodzi jest p. Krakowiński. Jestem właścicielem firmy i zalezy mi na profesjonalnym podejściu do spraw prawnych. Maciej Krakowiński jest doskonałym przykładem profesjonalizmu i zangażowania w swoją pracę.

#28 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 21:19

uważam tak samo jak Majurka, że najlepszym adwokatem w Łodzi jest p. Krakowiński. Jestem właścicielem firmy i zalezy mi na profesjonalnym podejściu do spraw prawnych. Maciej Krakowiński jest doskonałym przykładem profesjonalizmu i zangażowania w swoją pracę.

Wydaje mi się, że to nie do końca tak funkcjonuje. Nie można powiedzieć, że ktoś jest najlepszym adwokatem tylko można powiedzieć, że jest się zadowolonym bądź nie. No chyba, że korzystał Pan z usług wszystkich prawników w Łodzi? 
Ja akurat nie korzystam regularnie z usług prawniczych, a raczej jak sytuacja tego wymaga, ale mecenas Chrościelewski o którym ktoś wspomniał jest mi akurat znany i to co mogę o nim powiedzieć, że sprawę którą mi prowadził wygrał oraz, że podchodzi dość rzetelnie do swojej pracy (przynajmniej w moją sprawę się bardzo zaangażował), a tego się wymaga od prawnika, a niestety nie wszyscy prawnicy o tym pamiętają. 

#29 Guest_Zahir

Guest_Zahir
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 00:23

zgadzam się z przedmówcą, bardzo ważne jest zaangażowanie prawnika to fakt. Ja też cenię za to moich prawników z kancelarii prawnej Grawalex. jeśli ktoś szuka pomocy to tam na pewno ją znajdzie, tym bardziej że to kancelaria która ma wielu prawników. 

#30 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 20:33

zgadzam się z przedmówcą, bardzo ważne jest zaangażowanie prawnika to fakt. Ja też cenię za to moich prawników z kancelarii prawnej Grawalex. jeśli ktoś szuka pomocy to tam na pewno ją znajdzie, tym bardziej że to kancelaria która ma wielu prawników. 

a kto jest Twoim prawnikiem z tej kancelarii?  Mnie obsługuje akurat Pani Granosik. Bardzo profesjonalna jest, ale rozmawiałem tam też innych prawników i wszyscy robią dobre wrażenie. 

#31 Guest_Władysław

Guest_Władysław
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 12:09

Jeżeli chodzi o adwokatów w Łodzi to mogę polecić Kancelarię adwokatów Adriana Króla i Jarosława Szkudlarka są świetnymi prawnikami i z bardzo dużym zaangażowaniem zajęli się moją sprawą o przejęcie mieszkania komunalnego po zmarłej matce z sukcesem oczywiście, choć zwróciłem się do nich ze sprawą o eksmisję to mecenas Szkudlarek zaproponował mi rozwiązanie problemu i ostatecznie mieszkanie jest moje, a sprawa o eksmisje umorzona. Jak widać trzeba być nie tylko adwokatem, ale przede wszystkim człowiekiem. Polecam Władek   

#32 Guest_karolgok

Guest_karolgok
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 23:15

to prawda, dobry prawnik musi umiec sluchac i miec choc odrobine empati. ja z polecenia trafilem do mecenasa Cezarego Pomykały i uwazam ze jest wspanialym prawnikiem i czlowiekiem. dlatego z czystym sumieniem polecam. tel. to 608084497

#33 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 02:05

Przyłączam się do referencji dla Kancelarii GrawaLex, prowadzę trudny biznes w którym bez skutecznych mecenasów ani rusz. Korzystałem z wielu kancelarii wcześnie ale za każdym razem to samo, gadka super, ale działanie opieszałe, a tam wszystko terminowo i skutecznie. Nie olewają klienta po tym jak dostaną kasę, tylko cały czas obsługa na najwyższym poziomie więc szczerze mogę doradzić ich usługi przedsiębiorcom. Nikt nie dał namiarów, co prawda są pewnie na ich stronie ale zostawię 507 514 444.

Pozdrawiam 

Jurek

#34 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 22:11

Ja byłem zadowolony z Adwokat Burskiej już tu wymienionej. Rzetelnie i szybko przeprowadziła moją sprawę rozwodową także same plusy. Jej strona to www.adwokatweb.eu 

#35 onlyone

onlyone

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 03:41

Zobacz sobie na ofertę tego adwokata http://www.aberlinus.eu

#36 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 22:05

tak jak już ktoś tu pisał, mogę szczerze polecić adwokat Monikę Kucwaj-Zarzycką. strasznie bałam się rozwodu ale dzięki jej fachowej pomocy udało się w miare bezboleśnie przejść przez to niewesołe doświadczenie. młoda miła konkretna no i zawsze miała dla mnie czas.

#37 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 13:17

Mnie sprawę o rozwód prowadziła Adwokat Burska. Udałam się z polecenia internałtów i nie zawiodłam się więc podaje dalej kontakt 664 365 410 

#38 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 19:00

wygrała sprawę o emeryturę mojego ojca polecam Mecenas 664 365 410 

#39 Guest_Agnieszka29

Guest_Agnieszka29
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 19:04

Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski pomógł mi w walce z nieuczciwym pracodawcą. Sama nie znam prawa pracy i dla mnie to czarna maria, ale mecenas skutecznie zajął się moją sprawą, choć nie należała do łatwych.

#40 Guest_Gordon

Guest_Gordon
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 18:50

Miałem okazję korzystać z usług Pana Mecenasa Chróścielewskiego. Bardzo mi pomógł w kilku sprawach z zakresu prawa pracy. Pan Mecenas jest świetnym prawnikiem, a także liderem zespołu adwokatów. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych