Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczny adwokat - Łódź

wróć do serwisu Moja Firma 196 odpowiedzi w tym temacie

#181 zieba

zieba

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 07:33

W Łodzi nie powinno być problemu ze znalezienie adwokata. Zwłaszcza w centrum jest dużo kancelarii adwokackich, radcowskich i innych.

Całkiem dużo jest ich też w pobliskich Pabianicach.

Np tutaj proponuję dopytać: http://adwokacipabianice.pl/

W samej Łodzi można dopytać tutaj: http://www.adwokatniedzialek.pl/

#182 Guest_rfrf

Guest_rfrf
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 16:44

rfrrfr

#183 Guest_jechoho

Guest_jechoho
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 16:45

Jeśli zależy Ci na tym by prawnik rzeczywiście miał dla Ciebie czas, a nie zajmował się Twoją sprawą tak po łebkach radziłabym wybrać się do Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego. Ten człowiek to prawdziwy tytan pracy! Jak prowadził miesiąc temu moją sprawę, przyjmował mnie nawet poza godzinami pracy kancelarii, bo i tak zostawał by pracować nad wszystkim. Widać, że zależy mu naprawdę na kliencie i chce wszystko dopinać na ostatni guzik. Mi bardzo taka postawa imponuje. Świetnie współpracuje się z tym człowiekiem.

#184 Guest_Alfredo

Guest_Alfredo
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:57

Do Chróścielewskiego chodzę od lat i ten prawnik nigdy jeszcze nie nadszarpnął mojego zaufania. Ma wielkie doświadczenie zarówno jeśli chodzi o prace w kancelarii i związane z tym przygotowywanie dokumentów itp. jak i o reprezentowanie klientów na sali sądowej. Ogólnie rzecz biorąc jestem pracodawcą i często korzystam z pomocy Pana Wawrzyńca w kwestiach prawnych - wcześniej chodziłem do innych adwokatów, ale z żadnym nie współpracowało mi się tak dobrze jak z nim. 

#185 Guest_Kamil Knapik

Guest_Kamil Knapik
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 15:02

Też miałem przyjemność być klientem Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego i w zasadzie już od pierwszej wizyty czułem, że to dobra decyzja. W kancelarii panuje bardzo miła atmosfera, a wszyscy prawnicy których spotkałem byli wobec mnie bardzo uprzejmi. Z kolei dopiero teraz, po wszystkim, widzę na jak wielkiej ilości spraw ten z pozoru nieznaczący wybór kancelarii zaważył i jak wiele rzeczywiście zawdzięczam temu niezwykłemu prawnikowi :) Jestem bardzo wdzięczny, bo nigdy wcześniej żaden prawnik nie poświęcił mi tyle swojego cennego czasu, co właśnie Pan Wawrzyniec. Widać, że w tej kancelarii to klient jest na pierwszym miejscu!

#186 Guest_MarkusJulius

Guest_MarkusJulius
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 19:11

Od paru lat niezmiennie najlepszy jest moim zdaniem mecenas Chróścielewski. Prowadzi naprawdę świetną kancelarie, pod względem jakości świadczonych usług to numer jeden w Łodzi, a dodatkowo ceny jak na taki poziom usług są na naprawdę rozsądnym poziomie :) Polecam wszystkim, bo w przeciwieństwu do wielu innych, mniej znanych adwokatów, Wawrzyniec Chróścielewski to po prostu pewny, bezpieczny wybór.

#187 Guest_Szaraczka

Guest_Szaraczka
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 21:46

Co to dużo mówić - osobiście na pewno radziłabym rozważyć poważnie mecenasa Wawrzyńca Chrościelewskiego. Nie dość, że to świetny fachowiec, to jeszcze prawdziwy prawnik z powołania. Gdy jest się jego klientką po prostu czuć, że nie liczy się dla niego kasa, a raczej pomoc drugiej osobie :) postawa moim zdaniem naprawdę godna podziwu! Miałam okazje w swoim życiu być klientką w sumie pięciu różnych prawników, a Pan Chróścielewski po prostu bije ich wszystkich na głowę. W Łodzi to powinien być Twój pierwszy wybór. 

#188 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:50

Masz rację jeśli chodzi o pana mecenasa Chróścielewskiego. Nie liczy się dla niego kasa, on po prostu chce pomóc ludziom. Mało jest prawników z tak wielkim sercem jak on. Moim zdaniem to najlepszy adwokat w Łodzi - jak nawet nie najlepszy w całej Polsce. Każdemu polecam taką współpracę.

#189 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 07:49

Kancelaria mecenasa Chróścielewskiego to najlepsza kancelaria w Łodzi! Serdecznie polecam, współpraca na najwyższym poziomie. Radzą sobie z każdym zadaniem, w przeciwieństwie do innych kancelarii w Łodzi, z którymi miałam okazję współpracować... Polecam, te wszystkie doskonałe opinie w sieci nie biorą się znikąd. 

#190 Guest_SanchoMaria

Guest_SanchoMaria
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 20:36

Ja jako pracodawca również chodzę regularnie do Pana Chróścielewskiego, bo mecenas pomaga mi prowadzić moją firmę od strony prawnej i muszę powiedzieć, że robi to naprawdę świetnie! Swoją sumiennością i zaangażowaniem w pracę Pan Wawrzyniec bije na głowę wszystkich innych znanych mi prawników z Łodzi. Dodatkowo ceny w kancelarii są na naprawdę umiarkowanym poziomie - zwłaszcza wziąwszy pod uwagę jakość świadczonych tam usług

#191 Guest_Kowala

Guest_Kowala
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 12:27

Fakt, Chróścielewski jest po prostu najlepszy w mieście. Bardzo miły i otwarty człowiek. Nigdy nie spotkałam wcześniej adwokata, który w tak wielkim stopniu angażowałby się w prowadzone sprawy i w dodatku robiłby to aż tak dobrze! Lepszych specjalistów po prostu ciężko mi sobie nawet wyobrazić. Polecam 

#192 Guest_celina

Guest_celina
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 21:15

W odszkodowaniach komunikacyjnych specjalizuje się EuCO. Zamiast iść do prawnika, to lepiej zdecydować się na takie rozwiązanie, zwłaszcza że EuCO ma swoją kancelarię prawną.

#193 Guest_JWola90

Guest_JWola90
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 21:16

Ja kiedyś również miałam okazje być klientką prawnika zatrudnionego w kancelarii mecenasa Chróścielewskiego i do dziś bardzo miło to wspominam. Rzeczywiście adwokaci pracujący u Pana Wawrzyńca to w pewien sposób prawnicza elita. Ci ludzie są mistrzami w swoim fachu i potrafią dokonywać prawdziwych cudów. Moja sprawa była z pozoru beznadziejna, ale przez to, że trafiłam na osobę naprawdę znającą się na rzeczy, szybko udało się ją wygrać. Polecam!

#194 Guest_Gouluffa

Guest_Gouluffa
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 15:24

No tak... dylemat "Do jakiego prawnika pójść" potrafi być straszny. Sama pamiętam jaki miałam kiedyś problem z decyzją. Moim zdaniem, tak jak mówi moja poprzedniczka sprawdź rzeczywiście tego Chróścielewskiego. Osobiście byłam u kogoś innego, ale z wyboru zadowolona nie byłam wcale. Z kolei moja kuzynka miała przyjemność być klientką prawnika właśnie z kancelarii Pana mecenasa Wawrzyńca i do dziś zawsze wszystkim opowiada, że była zachwycona i że współpraca układała się bardzo dobrze. Podobno to jedna z lepszych łódzkich kancelarii.

#195 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 21:02

Potwierdzam są najlepsi! Chróścielewski zatrudnia samych najlepszych prawników, więc w konsekwencji cała kancelaria trzyma stabilny, niezmiennie wysoki poziom. Można umawiać się w ciemno. Polecam, bo drugich takich adwokatów nie mają nigdzie w Łodzi...

#196 Guest_Ezekiel

Guest_Ezekiel
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 15:56

Jeśli zależy wam na skutecznym adwokacie polecałbym poszukać u wspominanych tu Chróścielewskich. Pan mec. Wawrzyniec prowadzi kancelarie, która trzyma naprawdę wysoki poziom i zatrudniają tam samych najlepszych prawników. Tak jak pisał ktoś wczesniej: Można iść właściwie w ciemno, bo niezależnie na kogo się trafi można mieć pewność, że współpracować się będzie z prawdziwym specjalistą. 

#197 Guest_Ralfus

Guest_Ralfus
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 16:06

Tak jak piszę ktoś z moim poprzedników, Łódź to duże miasto i na pewno dobry adowkat się znajdzie. Polecałbym sprawdzić i poważnie rozważyć kancelarie mec. Chróścielewskiego, bo choć osobiście nigdy tam nie byłem słyszałem dużo dobrego od znajomych o tamtejszych prawników. Podobno zdecydowanie najprzyjaźniejsza dla klienta kancelaria w mieście. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych