Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczny adwokat - Łódź

wróć do serwisu Moja Firma 153 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yuna

Yuna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:27

Polecam mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego z Łodzi - byłam bardzo zadowolona z jego usług. Pomógł mi w wielu sprawach, bez niego nie dałabym sobie rady z tymi wszystkimi formalnościami. Pełny profesjonalizm!

#2 Craiq

Craiq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 maj 2013 - 19:26

Moi znajomi bardzo go chwalili. W ich przypadku sprawdził się w jakiejś trudnej sprawie karnej.

#3 Guest_raddos

Guest_raddos
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 23:14

W Łodzi, ale nie tylko, bo mają oddziały w kilku polskich miastach, działa też kancelaria Koksztys. Mają dość konkurencyjne ceny, jak na ten rynek, więc w razie problemów w firmie można skorzystać. Skuteczni są w windykacji należności...

#4 adw

adw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 18:49

Jeżeli szukacie dobrej kancelarii adwokackiej z łódzkiego to polecam: Kancelarię adwokacką Katarzyny Gałeckiej-Nerek. Kancelaria mieście się w Rawie Mazowieckiej (50 km od Łodzi) Ze względu na dobrą lokalizację kancelaria może sobie pozwolić na niższe ceny niż prawnicy w Łodzi. Kancelaria adwokacka zajmuje się sprawami karnymi oraz cywilnymi w tym w szczególności dochodzieniem odszkodowań za wypadki.

#5 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 czerwiec 2013 - 09:47

Jeśli robimy komuś reklamę to ja polecam swojego adwokata: mecenas Piotr Grochowski, kancelaria na Wschodniej 31. Pan Piotr specjalizuje się głównie w sprawach spadkowych i rozwodowych.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#6 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 21:20

Polecam Kancelarię Adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi bardzo miły kontakt skuteczny i profesjonalny nie boi się trudnych spraw bardzo mi pomógł przy sprawie rozwodowej i podziale majątku więc mogę Pana mecenasa polecić z czystym sumieniem, bez problemu strona osiągalna w internecie.

#7 Makrel

Makrel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 20:10

Co do mec. Chróścielewskiego, to zgadzam się w 100%. Mój kolega miał jakąś nieciekawą sprawę karną i dopiero Chróścielewski mu pomógł. Z tego, co słyszałem, to można na nim polegać - zawsze przychodził przygotowany na rozprawy.

#8 Majurka

Majurka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:18

Kojarzę z nazwiska tych panów, o których piszecie. Ja do dobrych kancelarii na pewno dodam tę, z której sama korzystam czyli kancelarię Macieja Krakowińskiego. Jako właścicielce firmy zależy mi na profesjonalnej obsłudze prawnej mojej działalności. Wcześniej korzystaliśmy z usług innej kancelarii, nie byliśmy zadowoleni, więc „przenieśliśmy się” do kancelarii p. Macieja. Teraz z perspektywy czasu wiem że warto było zaufać, mamy bardzo dobry kontakt, fachową i rzetelną poradę prawną.

#9 Marchewowa

Marchewowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:57

Jeśli robimy komuś reklamę to ja polecam swojego adwokata: mecenas Piotr Grochowski, kancelaria na Wschodniej 31. Pan Piotr specjalizuje się głównie w sprawach spadkowych i rozwodowych.

Można prosić kontakt do niego?

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 10:58

W Salomonie jesteś pewny, że uzyskasz należne Ci odszkodowanie! JA uzyskałam aż 10 tys. więcej, więc polecam.

#11 Guest_Mariola32

Guest_Mariola32
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 10:39

Z adwokatem W. Chróścielewskim miałam przyjemność około miesiąc temu. Prowadził moją sprawę o spowodowaniu wypadku. Jest bardzo rzetelny i posiada dużą wiedzę, którą potrafi świetnie zastosować w praktyce.

#12 Guest_andrzejZ

Guest_andrzejZ
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 00:26

Mecenas Krzysztof Skonieczka - 662 07 70 70 - 2 razy mi pomagał i zawsze byłem zadwolony. Jestem przekonany, że i Tobie pomoże!

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 09:43

Również polecam Krzysztofa Skonieczkę, wielki profesjonalista!!!

#14 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 11:17

Również polecam Krzysztofa Skonieczkę, wielki profesjonalista!!!

A gdzie mec. Skonieczka ma kancelarię? Zajmuje się też sprawami karnymi?

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 01:44

A gdzie mec. Skonieczka ma kancelarię? Zajmuje się też sprawami karnymi?

Na Piotrkowskiej. Będziesz zdowolona!

#16 Guest_Snick

Guest_Snick
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 08:23

Ja polecam zajrzeć na profil Pana mecenasa: http://premium.e-pra...-binkowski.html

Można znaleźć tam dużo pozytywnych opinii

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 09:59

Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/pozycja

Gwarantowany sukces oraz dokładność.

Zapraszamy!

#18 Guest_SandraW

Guest_SandraW
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 18:57

Bardzo dobrym adwokatem w Łodzi jest Mecenas W. Chróścielewski. Do sprawy podszedł bardzo profesjonalnie i od razu zaczął działać. Jest także bardzo skuteczny, co myślę, ma duże znaczenie. Z tego co się orientuję to oprócz spraw związanych z prawem karnym prowadzi także sprawy o odszkodowania i związane z prawem pracy.

#19 Guest_Jadwiga

Guest_Jadwiga
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 17:18

przy sprawie spadkowej korzystałam z usług pani Książek z Piotrkowa Trybunalskiego, ja jestem zadowolona z wyniku sprawy, uzurpatorzy do spadku na pewno nie, wiele mnie to nerwów kosztowało ale dzięki pani Książek wszystko poszło po mojej myśli, tutaj namiary http://www.ksiazek.net.pl/

#20 KsięgowyMafii

KsięgowyMafii

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaTo tu... To tam...

Napisano 07 styczeń 2014 - 14:37

Widzę że sami goście się nagle zlecieli... :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych