Kategorie
Skocz do zawartości

Skuteczny adwokat - Łódź

Yuna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Łodzi, ale nie tylko, bo mają oddziały w kilku polskich miastach, działa też kancelaria Koksztys. Mają dość konkurencyjne ceny, jak na ten rynek, więc w razie problemów w firmie można skorzystać. Skuteczni są w windykacji należności...

• 4 tygodnie później...
Jeżeli szukacie dobrej kancelarii adwokackiej z łódzkiego to polecam: Kancelarię adwokacką Katarzyny Gałeckiej-Nerek. Kancelaria mieście się w Rawie Mazowieckiej (50 km od Łodzi) Ze względu na dobrą lokalizację kancelaria może sobie pozwolić na niższe ceny niż prawnicy w Łodzi. Kancelaria adwokacka zajmuje się sprawami karnymi oraz cywilnymi w tym w szczególności dochodzieniem odszkodowań za wypadki.

• 4 tygodnie później...
Gość Katarzyna

Polecam Kancelarię Adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi bardzo miły kontakt skuteczny i profesjonalny nie boi się trudnych spraw bardzo mi pomógł przy sprawie rozwodowej i podziale majątku więc mogę Pana mecenasa polecić z czystym sumieniem, bez problemu strona osiągalna w internecie.

• 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Kojarzę z nazwiska tych panów, o których piszecie. Ja do dobrych kancelarii na pewno dodam tę, z której sama korzystam czyli kancelarię Macieja Krakowińskiego. Jako właścicielce firmy zależy mi na profesjonalnej obsłudze prawnej mojej działalności. Wcześniej korzystaliśmy z usług innej kancelarii, nie byliśmy zadowoleni, więc „przenieśliśmy się” do kancelarii p. Macieja. Teraz z perspektywy czasu wiem że warto było zaufać, mamy bardzo dobry kontakt, fachową i rzetelną poradę prawną.

• 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Z adwokatem W. Chróścielewskim miałam przyjemność około miesiąc temu. Prowadził moją sprawę o spowodowaniu wypadku. Jest bardzo rzetelny i posiada dużą wiedzę, którą potrafi świetnie zastosować w praktyce.

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bardzo dobrym adwokatem w Łodzi jest Mecenas W. Chróścielewski. Do sprawy podszedł bardzo profesjonalnie i od razu zaczął działać. Jest także bardzo skuteczny, co myślę, ma duże znaczenie. Z tego co się orientuję to oprócz spraw związanych z prawem karnym prowadzi także sprawy o odszkodowania i związane z prawem pracy.

przy sprawie spadkowej korzystałam z usług pani Książek z Piotrkowa Trybunalskiego, ja jestem zadowolona z wyniku sprawy, uzurpatorzy do spadku na pewno nie, wiele mnie to nerwów kosztowało ale dzięki pani Książek wszystko poszło po mojej myśli, tutaj namiary http://www.ksiazek.net.pl/

• 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...