Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Poszukuję agencji eventowej

wróć do serwisu Kadry 38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 22:09

Dobrą i sprawdzoną agencją jaką znam jest http://www.btl-group.com.plPotrafią zorganizować niemal każdą imprezę z doskonałym skutkiem. Osobiście widziałem jak organizują imprezy firmowe i byłem bardzo usatysfakcjonowany z efektu.

#22 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 00:33

Jak chcesz po prostu zorganizować ciekawą impreze firmową, to zrób warsztaty kulinarne. W Twój kucharz robia bardzo fajne: http://twojkucharz.a...rsztaty_kul.php

#23 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:45

Hej, a może ktoś z Was ma dobre doświadczenia z firmą cateringową? Jakiś catering dla firm Warszawa polecicie? Szukam czegoś ekstra :)

#24 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1291 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:00

W sieci tego pełno, najlepiej przejrzeć oferty różnych firm i c=ocenić co będzie najlepsze.

#25 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:32

Hej, a może ktoś z Was ma dobre doświadczenia z firmą cateringową? Jakiś catering dla firm Warszawa polecicie? Szukam czegoś ekstra :)

Grupa RSVP ma pyszne jedzenie, korzystaliśmy z ich usług cateringowych niejednokrotnie. Do tego możesz liczyć na miłą, pomocną i sprawną obsługę podczas eventu :) 

#26 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 11:59

Jeśli robić event to tylko z firmą Eventon ( www.eventon.pl ). Robiłem z nimi już niejedną imprezę. Sprawdzają się ZAWSZE!

#27 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 19:17

Jeśli organizujecie eventy, to polecam przejrzeć ofertę https://www.biznesevent.pl z zakresu miultimediów i nowoczesnych technologii, to jest przyszłość event marketingu - na ich stronie możecie poczytać i zobaczyć, jak działają takie rozwiązania. Efekt Wow gwarantowany :) 

#28 madzia001

madzia001

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 19:50

Czego dokładnie oczekujesz od takiej agencji? Scenografia eventowa, atrakcje na eventy, wyjazdy dla firm, imprezy tematyczne, pokazy, koncerty, festyny to wszystko i wiele innych znajdziesz na whatevent.pl. Z moją poprzednią agencją nie doszedłem do porozumienia i wówczas musiałem na cito znaleźć rzetelną firmę eventową. I znalazłem, mam nadzieję na długofalową współpracę. Organizowałem z nimi trochę większe przedsięwzięcie na terenie Warszawy. Obawiałem się, gdyż był to 1 projekt z whatevent.pl. Ale niepotrzebnie, wszystko wyszło perfekcyjnie! Będę ich polecał każdemu, mea profesjonaliści o szerokim wachlarzu usług :)

#29 andreabb

andreabb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:48

Jeśli chodzi o wynajem ekranów plazmowych to kogo polecacie w Warszawie? 

#30 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:34

Teraz takich firm jest cała masa, więc z pewnością coś znajdziesz, zazwyczaj różni się tylko cenowo, a podwykonawca jest ten sam :D wystarczy pogrzebać i znaleźć coś tańszego, albo uderzyć na forum właśnie z tym związane ;) Pozdrawiam

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#31 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:23

Generalnie taki wyjazd to spora odpowiedzialność. Zobacz też, jak wygląda sytuacja w meksyku - osobiście bałbym się tam jechać, ale to tylko moje prywatne odczucie. Pozdro

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#32 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:37

Jeśli chodzi o wynajem monitorów plazmowych lub innego sprzętu na event, polecam bardzo gorąco firmę 3tech z Warszawy, mają duże zaplecze sprzętowe i znają się na swoim fachu. 

#33 novisska

novisska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:32

Jeśli chodzi o wynajem monitorów plazmowych lub innego sprzętu na event, polecam bardzo gorąco firmę 3tech z Warszawy, mają duże zaplecze sprzętowe i znają się na swoim fachu. 

Również od nich wypożyczamy i zdecydowanie mogę polecić firmę 3tech, mają duże zaplecze sprzętowe i świetnych techników!

#34 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 02:41

Miałam okazję obserwować Pracownię Artis z Krakowa przy pracy. Organizowali imprezę firmową w mojej pracy, także polecam, bo to perfekcjoniści a w dodatku z wyobraźnią

#35 Waldek Romski

Waldek Romski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 10:12

Coś trzeba też pomyśleć o oprawie graficznej tego eventu, może przydatne będą ulotki reklamowe.

Ostatnimi czasy często właśnie imprezy eventowe maja charakter czysto reklamowy, więc trochę promocji i marketingu można na takiej imprezie przemycić.

#36 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:05

Również mogę polecić Pracownię Artis z Krakowa, jako że nawiązaliśmy z tą firmą stalą współpracę. Odnajdują się zarówno w organizowaniu konferencji i eventów firmowych, przynajmniej ja mam takie doświadczenia

#37 ewella82

ewella82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:41

Jeśli chodzi o multimedia, dźwięk, nagłośnienie itp. - polecam zdecydowanie firmę http://3tech.pl/oferta/ Zawsze korzystamy z ich usług, jeśli chodzi o rental sprzętu i obsługę techniczną. 

#38 Guest_Justyna K.

Guest_Justyna K.
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 12:30

Ja korzystam ostatnio przy organizacji imprez firmowych z pomocy Pracowni Artis i przyznam, że jak dotąd wszystkie imprezy udały się doskonale. Bardzo elastyczne podejście oraz świetna organizacja sprawiają, że bez względu na pogodę, wszystko udaje się doskonale. Polecam.

#39 majowab87

majowab87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 25 maj 2019 - 14:31

My imprezy organizujemy sami, oczywiście wspierając się podwykonawcami - catering czy wynajem sprzętu konferencyjnego i jego obsługę zapewniają nam zewnętrzne firmy. Mogę polecić http://3tech.pl/, ta firma zawsze dba o sprzęt i jego obsługę przy eventach biznesowych, jakie organizujemy :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych