Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe w łodzi

wróć do serwisu Księgowość 62 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_mmm

Guest_mmm
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 20:32

Witam, czy ktoś miał może styczność z biurem rachunkowym Center Office przy ul. Brzeźnej 18. Znajomy mi polecał ale nie mogę nic o nim znaleźć.

#42 Guest_zenek

Guest_zenek
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 14:29

Dobrą ofertę mają w biurze Super Księgi (superksiegi.pl). Praktycznie całą obsługę księgową wzięli na siebie, także mam teraz luz. Koszty nie są duże, a zyski moim zdaniem zdecydowanie je przewyższają.

#43 iza.ciuk

iza.ciuk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 luty 2016 - 11:52

Ja polecam http://emprise.pl/. Po mojej ostatniej przygodzie z mało profesjonalnym biurem (oblekając to w eufemizm) naprawdę doprowadzili moją firmę do porządku. Profesjonalni, mili, pomocni. Cena w sumie też konkurencyjna, więc warto sprawdzić ;)

#44 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 17:48

Ja zawsze idę do http://www.compo-system.pl/bo po prostu robią wszystko sprawnie i szybko, i tak od dawna się utarło, że u nich sprawy załatwiam. Poza tym mam blisko bo mieszkam całkiem niedaleko Franciszkańskiej.

#45 Guest_szesccc

Guest_szesccc
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:03

Szukam obecnie biura w Łodzi przez pkt.pl i jestem na etapie odrzucania kiepskich biur;) licze, ze w ten sposób znajde porządne biuro, ponieważ za miesiąc rozpoczynam moja pierwsza dzialanosc gospodarcza. A na forach tez zawsze warto poczytac opinie

#46 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 16:57

Szukam biura, które oganie księgowość organizacji pożytku publicznego?

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2298 postów

Napisano 02 maj 2016 - 15:43

Dla porównania - http://taxcare.pl/od...ly-miasto/lodz/

I raczej wyłącznie firmy, które mają stacjonarne placówki, tak żeby można się było normalnie spotykać z fachowcami na żywo. I co istotne - zawsze z tymi samymi. Bo jednak rozmawianie z różnymi osobami o tym samym problemie jest po prostu słabe.

#48 Guest_Osst

Guest_Osst
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 22:42

Biuro duet świadczy dobre usługi. Mam dwa sklepy i to biuro prowadzi mi rachunkowość. Zostało mi polecone przez znajomego, więc cieszy się dobrą opinią.

#49 Kamka

Kamka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:38

biuro rachunkowo podatkowe z dobrą renomą w Łodzi to Wiol. Osobiście nie korzystałam, ale mam tam rodzinę która rozlicza się u nich

#50 Guest_Błażej

Guest_Błażej
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:25

Najlepsze biuro w Łodzi to Perfect Plus na Widzewie. Siedzibę mają obok Urzędu Skarbowego. Szybko, Solidnie, Wszystko można załatwić Online. biuro.perfect-plus.pl. Tel: 509-335-726 

#51 Guest_Relka

Guest_Relka
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 18:09

@patiks, my w Tax Care mamy stałego księgowego do obsługi i widujemy się na żywo, jeśli jest taka potrzeba. Nie jest to często, bo mamy kontrolę nad sytuacją w panelu online i stały dostęp do wszystkich informacji. Nie zdarzyło mi się coś takiego jak piszesz, od wielu miesięcy obsługuje nas ten sam sympatyczny pan Tomek.

#52 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 16:15

o

#53 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 16:22

również polecam biuro rachunkowe ekspertus w Łodzi, które cechuje się czymś, czego w innym biurze nie doświadczyłam (chodzi mi o to, że  pani Kasia zawsze wyczerpująco udzieli odpowiedzi na każde moje pytanie, wytłumaczy z pełnym zaangażowaniem wszystko i nigdy mnie nie pozbędzie byle czym) Doceniam to podejście, które jest na wage złota. Przy tym terminowo i dobrze wykonane rozliczenia księgowe. polecono mi to biuro i nie żałuję, ze się przeniosłam. Ja sama szczerze polecam - telefon do pani Katarzyny Szymańskiej 600330137

#54 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 23:52

Ja polecam z kolei biuro rachunkowe www.goodtax.pl. Działaja na Placu Zwycięstwa ale jak jest potrzeba to podjadą po dokumenty. Założyłam działalność w zeszłym roku, i na początku spotykaliśmy się bardzo często - nigdy niczego złego nie usłyszałam że siedze za długo albo że to błahe problemy.

#55 APItax

APItax

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 10:45

Biuro Rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zajmie się kompleksową obsługą księgową Twojej firmy! 

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, spółki – cywilne, jawne, z o.o., komandytowe. Znamy się również na rozliczaniu dotacji.
Zaskocz nas! :)

Doradzimy Ci w każdej kwestii – księgowej, podatkowej, płacowej. Będziemy reprezentować Cię przed ZUSem i Urzędem Skarbowym. Skupimy się na każdym problemie, pomożemy znaleźć rozwiązanie, dopełnimy formalności. Dokumenty możesz dostarczyć nam zarówno osobiście, jak i elektronicznie!

Wśród naszej oferty znajdziesz m.in.:
1. Usługi księgowe i rachunkowe 
Poprowadzimy księgi Rachunkowe oraz i KPiR. Zajmiemy się bezpieczną optymalizacją podatkową, ewidencją środków trwałych czy wyposażenia. Przygotujemy zestawienie obrotów i sald, sporządzimy wszelkie wymagane deklaracje, przygotujemy sprawozdanie finansowe. 
Oferujemy bieżący dostęp do Twoich danych!

2. Obsługa kadrowo-płacowa
Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac to dla nas nie problem! Deklaracje ZUS wyślemy elektronicznie, rozliczymy zwolnienia lekarskie, pomożemy wypełnić dokumenty, doradzimy w każdej kwestii.

3. Zeznania roczne
Sporządzimy dla Ciebie każde zeznanie roczne. Rozliczymy dochody uzyskiwane w kraju, za granicą, a także kapitałowe i z najmu.

4. Zakładasz firmę? 
Doradzimy! A może załatwimy za Ciebie wszelkie formalności..? :)

Odwiedź nas na facebooku:
https://www.facebook.com/APIbiuro/

… na stronie internetowej:
http://www.apibiuro.pl/

Zadzwoń pod numer:
601 - pokaż numer telefonu - 

Lub napisz maila:
biuro.apitax małpka gmail.com

Zapraszamy do współpracy!
Zespół API tax

#56 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 15:28

Oczywiście bezapelacyjnie najbardziej cenię sobie  usługi Pana Grzegorza, człowiek ten przemiły zawsze świetnie wszystko wytłumaczy, niezawodna komunikacja.

www.taniarachunkowosc.pl

#57 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 16:18

Oprócz biura zawsze można próbować samodzielności, wykorzystując np. RESET2 - ale w tym przypadku sprawdzi się to raczej w przypadku mniejszych działalności, gdzie nie ma takiego nawału dokumentów. 

#58 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 17:31

W Łodzi mogę również polecić biuro rachunkowe ekspertus. Potwierdzam jak poprzednicy ogromne zaangażowanie właścicielki w sprawy każdej z moich firm, a mam ich trzy, tel. 600330137

#59 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 721 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 14:01

Zdecydowanie bym tutaj kierował się w stronę biura rachunkowego http://www.kaweccygroup.plna pewno ich głównym atutem jest niska cena usług 

#60 Tosca

Tosca

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 07 maj 2017 - 18:40

Patrzyłam na to, choć dla mnie ważna jest także jakość. Mam wspomniany Tax Care od niedawna i dodatkowo opiekę prawną u nich. Póki co jestem zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych