Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe w łodzi

wróć do serwisu Księgowość 62 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:34

Polecam księgową choć młoda to z dużą wiedzą i co najwazniejsze nie zmanierowana i zawsze można liczyć, że pomoże podam tel. 503414650 P. Regina Kowalska-Stall

#22 Guest_Anaroin

Guest_Anaroin
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 12:15

Jakiś czas temu zakładałem swój pierwszy biznes w życiu i byłem zupełnie zielony w przepisach, ustawach, Zusach i Usach...Pomogli mi panowie z biura Maks – nowa-ksiegowa.com.pl. Dograli wszystkie formalności i zarejestrowałem firmę bez większego bólu. Także jakbym miał kogoś doradzać to ich. Pozdr.

#23 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 20:12

Ja również polecam Biuro Rachunkowe Ekspertus. Atutem jest faktycznie to zresztą tak piszą wyżej, że p. Katarzyna Szymańska  sama czuwa  nad wszystkim, co sprawia, że klient nie jest anonimowy. Bardzo się angażuje w każdą nawet najdrobniejszą sprawę, co dla mnie jest bardzo ważne.  telefon 600330137, adres www.biuroekspertus.pl

#24 klientka000

klientka000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 22:49

Ja polecam Biuro Rachunkowe pani Agnieszki Gut przy ulicy Legionów w Łodzi http://www.agut.pl/

Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna i pomocna, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, biuro jest certyfikowane przez Centrum Informacji Księgowej, a dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny. Współpracuje od kilku lat i polecam.

#25 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:34

Szczerze polecam INPLUS, pełen profesjonalizm, odnoszę wrażenie, że do swoich klientów podchodzą z pełną empatią, mili i pomocni. Siedzibę mają w Pabianicach, ale można się umówić na indywidualny odbiór dokumentów w dogodnym miejscu i terminie.

#26 Guest_Marciniak

Guest_Marciniak
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 12:59

Witam,

Szukam firmy księgowej dla dwóch firm (pełna księgowość i kpir) z doradztwem podatkowym. do tego żeby tam był ktoś od kredytów (nie jeden bank a duzo instytucji). Jakby była tam reklama bądż jakiś taki dział to super. Chcielibyśmy miec wszystko w jednym miejscu ( papiery księgowe, kredyty/leasingi, reklame, prawnika

Nie chce paru firm bo tak juz mielismy i same problemy z tego wynikały. Niech ktoś cos poleci. ale nie wpisy biur rachunkowych które tylko postuja o swoich firmach by sie reklamować

#27 Guest_ER

Guest_ER
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 02:03

Witam,

Szukam firmy księgowej dla dwóch firm (pełna księgowość i kpir) z doradztwem podatkowym. do tego żeby tam był ktoś od kredytów (nie jeden bank a duzo instytucji). Jakby była tam reklama bądż jakiś taki dział to super. Chcielibyśmy miec wszystko w jednym miejscu ( papiery księgowe, kredyty/leasingi, reklame, prawnika

Nie chce paru firm bo tak juz mielismy i same problemy z tego wynikały. Niech ktoś cos poleci. ale nie wpisy biur rachunkowych które tylko postuja o swoich firmach by sie reklamować

Papiery księgowe, kredyt, leasing, prawnik - JEST smile.png ale reklamy nie mam w swoich usługach, jednak wspólpracuję z zaprzyjaźnioną firmą reklamową, nawet dwiema firmami, jak coś potrzeba zawsze wspierają się wzajemnie. (foldery, ulotki, reklama w internecie, do tego są graficy komputerowi i drukarnie, ale zawsze można wyszukać odpowiedniej firmy)

Biuro rachunkowe, które prowadzę obsługuje małe i średnie firmy, staram sie kompleksowo obsługiwać firmę pod wzgledem nie tylko podatkowo-księgowym czy kadrowym, ale również doradczo-zarządczym.

zapraszam www.biuroszefa.biz.pl

Elżbieta Rdzak tel. 519 179 610

#28 Gosia_

Gosia_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 16 luty 2015 - 15:55

Ekkom z Wrocławia nie znam, ale sama korzystam z wfirma.pl i jestem bardzo zadowolona. Mam mały biznes i choć na początku sama zajmowałam się księgowością, to z czasem ilość formalności mnie przerosła. To jest platforma online, więc działa ogólnopolsko. Jest jeszcze kilka innych stron www z księgowością internetową, z których można korzystać (sama na początku używałam jeszcze efakturki, jest jeszcze infakt czy superksięgowa), wszystko zależy od tego, czy ktoś chce oszczędzić na stacjonarnej księgowej, bo takie strony wychodzą zdecydowanie taniej. Dla mnie takie rozwiązanie się sprawdziło

#29 Guest_Luki

Guest_Luki
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 12:36

Witam

Polecam Biuro Rachunkowe EMKA z Zelowa.

-profesjonalna obsługa,

-rzetelnie wykonywana praca,

można znaleść na fb kontakt

#30 Guest_Luki

Guest_Luki
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 12:39

Witam

Polecam Biuro Rachunkowe EMKA z Zelowa.

-profesjonalna obsługa,

-rzetelnie wykonywana praca,

można znaleść na fb kontakt

#31 AndrzejGorzadek

AndrzejGorzadek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:25

Ja korzystam z usług Profais - http://www.profais.pl/. Obsługa jest bardzo dobra i rzetelna, cena przystępna. Jak potrzebuję porady od księgowości to nie ma problemu żebym do nich zadzwonił - wszystko cierpliwie i zrozumiale wytłumaczą. 

#32 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 06:38

Osobiście polecam Biuro Rachunkowe Emprise.

Dzięki nim dostałem 50% zniżki na pierwszy miesiąc i mogłem przekonać się o ich profesjonalizmie, który jest niemały.

Biuro znajduje się przy ul.Tymienickiego.

#33 Guest_Jollian

Guest_Jollian
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 20:01

ja korzystam z biura duet  z łodzi;) sa pozytywnie nastawieni do klienta, pomocni  a i cenowo stoja dobrze

#34 Guest_Księgowy

Guest_Księgowy
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 10:34

Witam,
Chciałbym się zorietnować, jak myślicie, czy otwarcie biura rachunkowego, które zajmowało by się obsługą kadrowo-płacową oraz KPiR miało popyt na łódzkim rynku?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

#35 Guest_Wika

Guest_Wika
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 10:26

Polecam Biuro Rachunkowe HASU na Olechowie. Doświadczona księgowa z długoletnim stażem, profesjonalna obsługa i przystępne ceny.

#36 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 23:08

A szukałaś na stronie www.sumiennyksiegowy.pl/Lodz/ Radzę ci tam poszukać znajdziesz to czego potrzebujesz, profesjonalną księgowa.

#37 Guest_katarzyna

Guest_katarzyna
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 10:58

[quote name="marcin" post="948620" timestamp="1383672766"]

Biuro rachunkowe Maks na Bałutach przy ul. Franciszkańskiej - tego biura nie polecam!!! Pani Julita miła przy pierwszym kontakcie, ale zupełnie niekompetentna i dalsza współpraca okazała się totalną porażką! MASSSAKRA! realizacja prostego zlecenia okazała się wyzwaniem ponad możliwości! Pieniądze wyrzucone w błoto! Roliczenie musiałem oddać do kolejnego biura celem poprawek, ale nawet nie było czego poprawiać - wszystko trzeba było zrobić od nowa![/quote

To prawda również nie polecam. na początku wszystko ok. Pani Julita nic nie robi na czas a dodatkowo wyjątkowo zlosliwa kobieta jak będzie ciśnienie jej mysli. Zdecydowanie odradzam.dodatkowo wyjątkowo droga a cena nie ma się do jakości

#38 Guest_Gollum

Guest_Gollum
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 09:49

Rozliczam się internetowo. Jest to tańsza i wygodniejsza opcja. Prowadzę działalność od 3 lat. Sporo wyjeżdżam, nie mam czasu na spotkania z księgową. Na rynku jest sporo firm, które zajmują się księgowością online. Ja korzystam z superskięgowej, ponieważ są terminowi. Wysyłam dokumenty do księgowania, po kilku dniach odsyłają mi gotowe. Uważam, że dla tych zabieganych tego typu rozliczanie to najlepsza opcja. 

#39 martanammm

martanammm

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 10:26

Ok, a jeśli się coś nie zgadza? Oni mają jakieś pytania lub Ty masz? 

Co wtedy? 
KOmunikacja mailowa jest na pewno dłuższa niż spotkanie twarzą w twarz. 

#40 19Eve88

19Eve88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 14:18

Polecam małe biuro rachunkowe Halina Palęga w centrum Łodzi na ul. Żwirki 18 prowadzone przez doświadczoną księgową Panią Halinę. Bardzo sympatyczna i pomocna. Dojeżdża do klienta po dokumenty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych