Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe w łodzi

wróć do serwisu Księgowość 62 odpowiedzi w tym temacie

#1 wyserwisowany

wyserwisowany

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 02 kwiecień 2013 - 17:43

Witam szanownych forumowiczów.Mam prośbę o poradę - potrzebuję namiar do dobrego biura rachunkowego w łodzi. Będę zobowiązany.Pozdrawiam

#2 Guest_dawid

Guest_dawid
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 22:22

Polecam biuro rachunkowe w dzielnicy Widzew w Łodzi.Link do reklamy biura: starterfirm.pl/katalog/42-finanse-i-rachunkowo/1755-accadi-biuro-rachunkowe-lodz-widzew

#3 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 09:30

Ja mogę polecić biuro księgowe Duet. Współpracuję z nimi już od kilku lat i jestem niezmiennie bardzo zadowolony. Zawsze mam porządek w fakturach, wszystko się zgadza. Polecam serdecznie tę firmę!

#4 Guest_klarysa

Guest_klarysa
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 09:55

Ja korzystam z usług ogólnopolskiego biura rachunkowego ze strony internetowej http://www.infakt.pl...iuro_rachunkowe

Współpracuję z Nimi od 1,5 roku i bardzo mi się ta współpraca podoba. Wszystkie dokumenty mam przygotowane na czas, nie mam problemów z US i ZUS-em

Kiedyś miałam zatrudnioną księgową z mojej miejscowości, niestety popełniła dość duży błąd w papierach i miałam przez to duże problemy.

#5 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 23:26

Ja polecam Tobie biuro Ekspertus. Chyba nie tylko najlepsze w Łodzi, ale równiez w Polsce. Dołączona grafika

Sama z niego korzystam i jestem zadowolona. No i plus za to, że prowadzą również księgowość zdalną. Pozdrawiam

#6 Guest_Krysia

Guest_Krysia
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 10:55

Od dwóch lat korzystam z usług Duetu. Są solidni i mają niewygurowane ceny. Moim zdaniem to bardzo dobre biuro rachunkowe.

#7 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 18:32

Biuro rachunkowe Maks na Bałutach przy ul. Franciszkańskiej - tego biura nie polecam!!! Pani Julita miła przy pierwszym kontakcie, ale zupełnie niekompetentna i dalsza współpraca okazała się totalną porażką! MASSSAKRA! realizacja prostego zlecenia okazała się wyzwaniem ponad możliwości! Pieniądze wyrzucone w błoto! Roliczenie musiałem oddać do kolejnego biura celem poprawek,  ale nawet nie było czego poprawiać - wszystko trzeba było zrobić od nowa!

#8 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 19:32

Ja również polecam Biuro Ekspertus. Trafiłem do nich z polecenia jakieś pół roku temu i jestem pod wrażeniem. Prowadzę działalność od 10 lat i jeszcze w żadnym biurze nikt nie zadawał mi tyle pytań typu czy napewno wszystkie dokumenty i duży nacisk na wyjaśnianie, poprawiane... Atutem jest to, że sama włascicielka czuwa naprawdę nad wszystkim, co sprawia, że klient nie jest anonimowy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm za rozsądną cenę. Gorąco polecam. Podaję namiar 600330137, www.biuroekspertus.pl

#9 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 11:08

Biuro Ekspertus również spełniło i moje oczekiwania. Indywidualne podejście do klienta, terminowość i przede wszystkim wysoka jakość wykonywanych usług. Nigdy nie zgłaszałem żadnych reklamacji, a to jednak o czymś świadczy. Bez wątpienia również polecam to biuro.

#10 mdmaster

mdmaster

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:27

W sumie to zależy - kto do czego poszukuje. 

W ostatnim czasie na mojej dzielnicy powstało co najmniej kilka biur rachunkowych. Żadne nie chciało się podjąć współpracy ze mną. Głównie dlatego, że prowadzę raczej skomplikowane rozliczenia. 

No ale z drugiej strony - fajnie, że ludzie, którzy nie mają pojęcia o rozliczaniu PITów - mogą się zwrócić do takiej poradni. 

Ja osobiście polecam - duże biuro do dużej firmy. 

#11 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:23

Trochę stary temat, ale może pomogę. Od ponad 11 lat prowadzi firmę męża Biuro Acta (ładna, narożna kamienica, róg Radwańskiej przy Wólczańskiej). Była już książka przychodów, obecnie pełne księgi handlowe. Polecam, bo przez ten okres czasu, wykształcili go tak, że swobodnie dyskutuje z niejedną księgową o skomplikowanych problemach. A jak sięgam do początków jego wiedzy księgowej, to aż się zastanawiam, jak bardzo był nieświadomy. Niezliczona ilość kontroli (branża paliwowa), nigdy nie było zastrzeżeń. Ceny wg. nas normalne. Znajomi płacą taniej, ale co się spotykamy i rozmowa zawsze schodzi na tematy biznesowe, to same narzekania na księgowych. Czasami aż trudno uwierzyć. przede wszystkim po takiej ilości kontroli jakie mamy w firmie, jestem pewna, że wszystko jest tak jak być powinno. 

pozdrawiam Dominika

#12 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 13:57

na łagiewnickiej jest biuro rachunkowe agnes. Co do ceny to ci niestety nie powiem bo sami indywidualnie wyceniaja prace. Ja się tam zgłosiłam ze swoimi rozliczeniami i współpracuję z nimi już od dłuższego czasu. Jestem zadowolona z ich pracy, dokumenty i wszystko inne zawsze na czas. No i mi zaporponowali bardzo konkurencyjna cene

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 18:44

ja polecam http://www.profais.pl/ - dobrze przeszkolona kadra, własny kurier i dobra lokalizacja (nie trzeba się tłuc do centrum i walczyć o płatne miejsce parkingowe)

#14 Guest_Natsha29

Guest_Natsha29
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 16:59

Szukam pomocy przy zakładaniu przedsiębiorstwa. Słyszałam od znajomych, że dobre jest biuro Ekkom z Wrocławia. Same dobre opinie do tej pory czytałam na ich temat. Macie jakieś doświadczenia z nimi? Są rzetelni? 

#15 Guest_Natasha29

Guest_Natasha29
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 17:01

A tu jeszcze macie ich stronę http://www.ekkom.com.pl. Czekam na opinię. ;)

#16 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 16:56

polecam biuro rachunkowe www.auris24.pl !!! posiadają ciekawą platformę do obsługi przez internet dzięki czemu mam wgląd w faktury i większą kontrolę nad swoim biznesem. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, ciekawe promocje. Firmę polecił mi znajomy a ja z czystym sumieniem polecam ją Wam!

#17 art34

art34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 16 maj 2014 - 11:05

Ja niedawno zacząłem korzystać z usług biura rachunkowego Profais: http://www.profais.pl/ i jestem zadowolony. Jako osoba całkowicie zielona w kwestii podatków, faktur etc jestem z nich niesamowicie zadowolony. Są pomocni, cierpliwie odpowiadają na moje laickie pytania no i co najważniejsze, odbierają sami fakturki z biura :) 

#18 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 13:31

w Łodzi mogę polecić bardzo dobre biuro rachunkowe http://www.compo-system.pl/ mają ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę, myślę, że warto z nimi współpracować

#19 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 11:37

Poszukuję księgowej/księgowego który zna w stopniu przynajmniej dobrym język francuski.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres: printing.technical@gmail.com

Pozdrawiam

Kasia.

#20 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 21:40

Z czystym sumieniem polecam kancelarię prawno-podatkową Legalis Pani Małgorzaty Andrzejczak znajdującej się w Łodzi na Bałutach przy ul. Lutomierskiej. Właścielka ma ogromna wiedze jest prawnikiem i ksiegową, dziewczyny które tam pracuja sa pomocne i miłe, ja akurat mieszkam na stokach wiec bywam w biurze raz w miesiącu, dokumenty dostarczam na Sikwie bo tam mieszka Pani Małgosia. Jestem Vatowcem , kpir, mój kolega ma pełne ksiegi i tez tam sie rozlicza -jestesmy zadowoleni ,wspólpracujemy od 2 lat ja kolega od roku.. dzis byłem u niej i znów nie zawiodła, pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych