Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program do faktur

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 A.Conte

A.Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 09:37

Witam!Jaki polecacie program do wystawiania faktur, który uwzględniałby wszystkie zmiany jakie miały miejsce w tym roku?Dzięki za odpowiedzi :)

#2 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 04 kwiecień 2013 - 09:53

u mnie producent przesłał odpowiedniego patcha podejrzewam że w większości jesli nie we wszystkich programach działa to tak samo.

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#3 koziołek78

koziołek78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:39

Tylko R2faktury od firmy Reset2. Przystępny cenowo i dostępny w wielu wersjach - dopasujesz się.

#4 Guest_orionowa

Guest_orionowa
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 17:06

jesli szukasz programu, ktory na biezaco uwzglednia zmiany to polecam szybkafaktura.pl program dziala online, wiec nie musisz sie martwic o aktualizacje. sama korzystam z tego programu od roku i go sobie chwale

#5 lemans

lemans

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 07:50

Symfonia Subiekt GT- ciągle aktualizują te programy pozatym są bardzo przyjazne dla użytkownika.

#6 Guest_magda4000

Guest_magda4000
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 23:15

Witam!
Jaki polecacie program do wystawiania faktur, który uwzględniałby wszystkie zmiany jakie miały miejsce w tym roku?

Dzięki za odpowiedzi Dołączona grafika

Zobacz sobie programy od Mega - Tech. Ja mam akurat opcję faktura Small Business i bardzo mi odpowiada. Mam porównanie, bo wcześniej miałam jeden darmowy, później płatny ale innej firmy a obecnie Mam ten z mega tech. Ma wszytsko co potrzeba, przynajmniej mi. Nie wiem jakie masz oczekiwania, ale tam są jeszcze inne, szersze wersje i z magazynem itd.

#7 Guest_emil

Guest_emil
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 18:49

tak jak ktos tam wyzej już napisał tylko r2faktury od reset2

jedyny słuszny wybór

#8 Guest_Lena

Guest_Lena
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 09:25

mój program jest zawsze dostosowany do zmian w przepisach jak również do sugestii użytkowników jeśli mają pomysł by wprowadzić nowe opcje w programie. Producent stara się wprowadzać nowe funckjonalności tak by nam, użytkownikom, pracowało się jeszcze lepiej. można pobrać i przetestować wersje demo bez żadnych zaobowiązan:

http://pakietprzedsi....pl/faktura-vat

#9 Guest_cookie

Guest_cookie
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 15:14

Jak się nie mylę  afaktury.pl zawsze jest aktualizowany jak wychodzą zmiany w przepisach. Trzeba przyznać ze zmiany w przepisach są częste, a co za tym idzie nie wszyscy za nimi nadążają i potem mogą być problemy.

#10 Guest_Li-lon

Guest_Li-lon
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:59

Ja też polecam szybkafaktura.pl. Pisząc o zmianach wprowadzonych w tym roku masz zapewne na myśli VAT. Najlepiej będzie odwiedzić ich stronę i tam w zakładce pomoc masz dziennik wszystkich wprowadzonych zmian wraz z wyjaśnieniami i komentarzami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy