Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program księgowo-magazynowy Poszukiwania

pełna księgowość FIFO magazyn gospodarka magazynowa opakowania zwrotne kaucja zwroty

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 WoJez

WoJez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 14:45

Dzień dobry,We wstępnym rozpoznaniu wątków na forum nie znalazłem tej kwestii, stąd moje pytanie. Jestem w trakcie poszukiwania odpowiedniego programu do prowadzenia gospodarki magazynowej odpowiedniej dla pełnej księgowości w systemie FIFO. Ważnym i dodatkowym elementem tego są wydania i zwroty opakowań (kaucjowanych). Ruch opakowań musi być powiązany z każdym z kontrahentów osobno. Najlepiej jakby program miał możliwość instalacji na serwerze z możliwością dostępu z kilku stanowisk.Pełna księgowość prowadzona jest w Rachmistrzu firmy Insert, tutaj więc bardziej chodzi o gospodarkę magazynową, którą mogą prowadzić pracownicy firmy (wydawanie z magazynu, rozliczanie opakowań zwrotnych, wystawianie faktur, prowadzenie kasy - KW, KP).Prosżę o wskazanie tego typu programów.Z góry dziękuję,Wojciech

#2 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 17:59

WitamDo prowadzenia gospodarki magazynowej, można użyć programu firmy Matsol, jest możliwa także modyfikacja modułów programu.PozdrawiamJanek

#3 koziołek78

koziołek78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 09:19

Minus jest jeden i poważny. Godny polecenia jest program R2faktury tylko:- nie wiem czy nie potrzebowałbyś wersji PRO z koniecznym wdrożeniem (baza na serwerze oraz dostęp zdalny),- nie wiem czy on Ci będzie współgrał z programem księgowym.Idealnym połączeniem byłoby R2fk + R2faktury - wtedy wszystko robi się z automatu bo programy są od jednego producenta.Tak wiec tutaj sprawdz może najpierw czy Insert nie ma takiego programu (Subiekt?). Jak nie to sprawdz mozliwości R2faktury Maxi lub PRO - nadadzą się na pewno.

#4 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 20:33

Witam

Wszystkie .tylko nie PC-Market  Wybierz program Insertu jestem pewien że teraz mają już dopracowane , ale dowiedz sie o koszty aktualizacji upgrade ,bo mnie w ISOFCIE liczą co roku 5-6 tys. Całe życie pracuje w programach magazynowych .Chętnie słuze pomocą. Wiecej na tel. 506060020

Nie jestem partnerem serwisantem i sprzedawcą żadnych programów. Pracowałem na wielu i wiem coś o nich,,,

Pamiętaj !!!  NIGDY nie kupuj nic z INSOFTU ,bo sobie żyły odgryziesz.

#5 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 22:04

5-6 tysi na rok za program magazynowy? To chyba nie jest możliwe. Sam korzystam z R2faktury z magazynem, który kupiłem za niewiele, bo parę stówek. Tak że nie wyobrażam sobie, żeby to miało być aż tyle nawet w innej firme. Chyba coś pokręciłeś.

#6 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 22:11

Od roku prowadzę firmę opierając się na systemie BizIn http://www.bizin.pl/ i jestem bardzo zadowolony, gdyż system sprzedaży z obsługa magazynu jest czytelny i prosty w obsłudze. Polecam.

#7 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 00:08

potwierdzam ze r2faktury to dobry, solidny program do obslugi sprzedazy - jeszcze nigdy mnie nie zawiodl

#8 Guest_automobil

Guest_automobil
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 17:06

Mam małą firmę i do rozliczania magazynów wystarczy mi dodatkowy  moduł połączony z księgowością szybkafaktura.pl. U mnie sprawdza się znakomicie. Nie wiem, jak poradziłby sobie w dużej firmie, ale wypróbować można za darmo przez ponad 40 dni. Ja wybrałem ten program bo dla małej firmy takiej jak moja jest to rozwiązanie bardzo korzystne cenowo. Jestem ciekaw opinii.

#9 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 22:29

Proponuję zapoznać się z programem sprzedażowym z obsługą magazynów BizIn. System działa online i wersja podstawowa jest za darmo. Polecam.

#10 Matylda.Krz

Matylda.Krz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 14:54

W mojej firmie używamy programu z Lefthand-u, jest bardzo sprawy i prosty w obsłudze. Można go instalować na wielu komputerach. Dzięki niemu prowadzimy kompleksową obsługę księgowości i magazynów. Możemy też wysyłać do klientów faktury elektroniczne, co jest bardzo przydatne. Nie zdarzały nam się z tym programem problemy, cena też jest przystępna, także mogę go spokojnie polecić innym.

Matylda

#11 Guest_Karol42

Guest_Karol42
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:32

U mnie też najlepiej sprawdzają się programy od Lefthand - Sprzedaż i Magazyn.
Programy mają zestaw raportów sprzedażowych, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie wysyłać do swojego klienta faktury w formie elektronicznej. U mnie się sprawdza od lat. 

#12 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:47

Polecam program magazynowy Mersoft firmy Meritus (www.meritus.pl). Bardzo duże możliwość konfiguracji systemu pod firmę. Wdrożenie u mnie w firmie zajęło zaledwie 1 miesiąc. Prócz tego firma posiada bardzo ciekawy program księgowy działający całkowicie przez przeglądarkę www i dlatego biuro księgowe obsługujące moją firmę używa mojego programu, a ja na bieżąco mam dostęp do wszystkich księgowań. Moja sekretarka wprowadza sama dokumenty przez co płacę dużo mniej biuru księgowemu.  

#13 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:50

Prowadzę firmę i z polecenia dostałam namiary na Meritus Systemy Informatyczne. Wdrożyli u mnie oprogramowanie magazyn i pakiet finansowo księgowy juz w najnowszej technologii web'owej, do którego księgowa ma  dostęp przez przeglądarkę i dzięki temu może pracować na każdym komputerze i nie musi instalować oprogramowania. Program jest bardzo intuicyjny, a co najważniejsze ma bogatą funkcjonalność. Oferta, którą od nich otrzymałam była konkurencyjna w stosunku do innych zarówno cenowo jak i czasowo. Wdrożenie trwało 1 miesiąc i trzy dni. Wszystko działa super, więc to co dobre trzeba polecać.

Podam stronę firmy www.meritus.pl

#14 Karla

Karla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 31 styczeń 2014 - 12:11

W mojej firmie też wdrożono mersoft magazyn firmy Meritus Systemy Informatyczne . Profesjonalna firma zarówno pod kontem wdrożenia jak i zorganizowania szkoleń dla ludzi. System dopasowują do potrzeb każdej firmy.http://meritus.pl/

#15 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 09:12

Ja się zastanawiam nad dwoma rozwiązaniami zaproponowanymi mi przez firmę Cassioli.

iWare lub iControl.

I tu pytanie: czy korzystać z bardziej zaawansowanego oprogramowania, czy też na początku jednak wziąć podstawową wersję?

#16 Guest_Damian199304

Guest_Damian199304
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 09:39

Polecam program Weaver WMS, użytkuję ten program w swojej firmie od roku i jestem bardzo zadowolony, program prosty w obsłudze, przejrzysty, ma wiele przydatnych funkcji, co usprawnia pracę mojej firmy, w łatwy sposob wystawiam FV i inne dokumenty, a odnajdywanie danego towaru zajmuje mi kilka chwil dzięki graficznemu szkicowi magazyn.Wiecej pod linkiem weaversoft.pl/pages/products/wms/

#17 Guest_mirosław

Guest_mirosław
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 17:16

Ja się mogę pochwalić moim nowym nabytkiem w postaci R2faktury Maxi smile.png

Genialny wprost! Genialny!

Trochę mnie kosztował ale na razie jestem b. zadowolony z niego. Działa szybko, obsługa jest maksymalnie prosta, ma wszystko w tej wersji, dosłownie wszystko.

Na minus zaliczam tylko moduł WWW. Fajnie że jest ale producent w tej wersji ogranicza go tylko do odczytu danych. Szkoda bo w wersji PRO moduł WWW ma pełną funkcjonalność programu z tego co przeczytałem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pełna księgowość, FIFO, magazyn, gospodarka magazynowa, opakowania zwrotne, kaucja, zwroty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych