Skocz do zawartości

renta z OC sprawcy wypadku

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_PIOTR

Guest_PIOTR
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 14:32

Bylem osoba poszkodowana w wypadku jako pasazer auta osobowego .Jestem po operacji kregoslupa i wstawiono mi implanty .Do tego jeszcze chirurg zle zlozyl mi reke i mam uszerbek tej reki .W tym czasie bylem osoba bezrobotna pobierajaca zasilek dla bezrobotnych .Po 90 dniach urzad pracy skreslil mnie z listy bezrobotnych istracilem jedyny moj dochod .Z OC sprawcy wyplacono mi zadoscuczynienie .W obecnej chwili jestem bez zadnych porad prawnych;bez dochodow .Mam pytanie ,czy przysluguje mi prawo do renty z OC sprawcy i dlaczego urzad pracy skreslil mnie z listy bezrobotnych pobierajacych zasilek .Pozdrawiam i Dziekuje

#2 Guest_ossa

Guest_ossa
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 14:47

bezrobotny traci swój status i zostaje skreślony z listy bezrobotnych po 90 dniach nieprzerwanej niezdolności do pracy, takie przepisy...a pytanie o świadczenia z OC to raczej kieruj do ubezpieczyciela,u którego została zawarta polisa

#3 Guest_doriss

Guest_doriss
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 15:38

skądinąd wiem, że jak sie poszkodowany zgodzi na wypłatę zadośćuczynienia, to może sobie odciąć drogę do ubegania sie o dalsze świadczenia. Tu trzeba będzie powalczyć.

#4 Guest_PIOTR

Guest_PIOTR
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 15:58

Zgadzam sie ze po 90 dniach mnie skreslono z listy bezrobotnych takie przepisy ale tu jest luka prawna i mimo mojego odwolania sie od tej decyzji .to w urzedzie pracy nikt nie potrafil mi pomuc co dalej . To byl wypadek losowy nie z mojej winy .ja juz jestem ofiara tych przepisow a ile takich osob jeszcze bedzie...'

#5 Guest_PIOTR

Guest_PIOTR
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 21:13

Czy juz wyczrpaly sie komentarze

#6 Guest_sonia

Guest_sonia
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 13:42

No i co z tego wyszło? Mam podobny problem i nie wiem co zrobić...

#7 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:55

tak jest że po jakimś czasie skreślają

www.knall.com.pl/94,Roleta-w-kasecie-dzien-noc-MICRO-w-swietle-szyby

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych