Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pół etatu na wychowawczym i ochrona prze...


wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 515791 postów

Napisano 20 styczeń 2010 - 14:10

Przebywam na urlopie wychowawczym. Zastanawiam się jednak nad powrotem do pracy na pół etatu, abym mogła spędzać więcej czasu z córką i jednocześnie uzyskiwać dochody. Czy w tej sytuacji będę chroniona przed zwolnieniem tak jak podczas urlopu wychowawczego? Powrót do artykułu: Pół etatu na wychowawczym i ochrona przed zwolnieniem

#2 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 14:10

chciałabym sie dowiedziec jakie wnioski musze wypełnic aby dostac platny wychowawczy? w moim mopsie jest kobieta ktorą trzeba prosic zeby cos powiedziała .wiecznie nadęta.

#3 Guest_doriss

Guest_doriss
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 14:14

uwierzytelnioną kopię dokumentu stwierdzającego tożsamość osoby ubiegającej się o zasiłek rodzinny; skrócony odpis aktu urodzenia dziecka lub inny dokument urzędowy potwierdzający wiek dziecka; orzeczenie o niepełnosprawności albo o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności, w przypadku, gdy w rodzinie wychowuje się dziecko niepełnosprawne; zaświadczenie szkoły, w przypadku gdy dziecko ukończyło 18 rok życia; zaświadczenie szkoły wyższej, w przypadku osoby uczącej się lub osoby legitymującej się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności, jeżeli uczy się; zaświadczenia lub oświadczenia stwierdzające wysokość dochodu rodziny, w tym odpowiednio: zaświadczenia z urzędu skarbowego o wysokości dochodów uzyskanych przez członków rodziny w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy, jeżeli dochody te podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na zasadach ogólnych oświadczenia członków rodziny o wysokości uzyskanego dochodu w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy, jeżeli członkowie rodziny rozliczają się na podstawie przepisów o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczneoświadczenia członków rodziny o wysokości uzyskanego innego dochodu w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy innego dochodu niepodlegającego opodatkowaniukurcze, to można znaleźć na stronach regionalnych MOPSów!

#4 Guest_maja

Guest_maja
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:17

Czy roczna ochrona jest od momentu złożenia wniosku czy rozpoczęcia pracy na ćzęsciowym etacie?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych