Kategorie
Skocz do zawartości

zmiania stanowiska pracy, a podstawowe bad...

Gość Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli pracownik zmienia stanowisko np. z " robotniczego na biurowe" lub odwrotnie koniecznie skierowanie do lekarza przemysłowego i to lekarz decyduje jakie badania muszą być przeprowadzone na danym stanowisku, tak samo trzeba postąpić jeśli pracownik awansuje na kierownika lub stanowisko na którym zarządzaja innymi osobami

• 4 miesiące temu...
a jeśli jest zmiana stanowiska pracy z biurowego na inne stanowisko biurowe, to czy również muszą być wstępne badania lekarskie? np. z brygadzisty na kierownika produkcji? jedno i drugie stanowisko dotyczy kierowania ludźmi?

• 1 rok później...
  • 10 lat później...

Takie rzeczy oczywiście są bardzo ważne, ale jak dla mnie również niezwykle istotną sprawą jest to aby wiedzieć jak najwięcej o przeprowadzaniu badań przemysłowych w firmie. Myślę, że bardzo ciekawie ten wątek rozwinięto w https://esportradio24.pl/przeprowadzania-badan-jakie-znaczenie-ma-dla-rozwoju-firmy/i właśnie dlatego ja również chętnie takie artykuły czytam.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...