Skocz do zawartości

Jaką drukarkę do etykiet wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 17:04

poszukuję dobrej i wydajnej drukarki do etykiet, zależy mi na tanim drukowaniu i w związku z tym mam pytanie czy faktycznie druk termiczny jest najtańszy? jeśli tak czy np. taka drukarka: http://sklep.smartme...ki-etykiet.html powinna być okej? czy może szukać innej?

#2 Guest_orlando

Guest_orlando
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 17:21

trudno powiedzieć, czy jest najtańszy, zależy na co chcesz etykiety nanosić, bo czasami bardziej opłacalny jest termotransferowy. Ja polecam generalnie wszystkie drukarki etykiet zebra

#3 Guest_ignacy

Guest_ignacy
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 22:30

ja też polecam drukarki etykiet zebra- są wytrzymałe i tanie w eskploatacji Dołączona grafika

#4 Guest_Fitpo

Guest_Fitpo
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 18:06

Witam,

przepraszam jeśli nie na temat, ale potrzebuję dobrej księgowości w Warszawie. Czy ktoś może słyszał o: http://wirtualnebiurawarszawa.pl/ ? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Dzięki!

#5 Guest_Mob-tech

Guest_Mob-tech
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 14:24

poszukuję dobrej i wydajnej drukarki do etykiet, zależy mi na tanim drukowaniu i w związku z tym mam pytanie czy faktycznie druk termiczny jest najtańszy? jeśli tak czy np. taka drukarka: http://sklep.smartme...ki-etykiet.html powinna być okej? czy może szukać innej?

Witaj,

Oczywiście, że wydruk termiczny jest najtańszy. W zależności o ilości drukowanych etykiet, powinnieneś dobrać drukarkę, np. biurkowa, pół-przemysłowa i przemysłowa. Najtańszą opcją jest drukark biurkowa, przeciętna ilość wydruku powinna mieścic sie w ilości około 2 tyś etykiet. Zapraszam do sklepu www.mob-tech.pl

#6 Guest_dorianka9

Guest_dorianka9
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 19:16

Bardzo wygodna w użytkowaniu jest taka mobilna drukarka do etykiet: http://promocjadymo.pl/ - akurat tutaj można ją sobie zamówić w promocji, nawet taniej niż sam ją kupiłem ...

Drukarka bardzo dobrze się sprawuje - nadruki są widoczne, wcale się nie ścierają a także ma gwarancję na ponad 2 lata.

#7 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 16:22

Warto zainwestować w drukarkę od XYZ Printing (tu do kupienia oryginalna - aemca.pl). Stosunek ceny do jakości mega korzystny.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 09:14

Ja wiem, że firma Novacode ma dobre maszyny do drukowania etykiet. Jeści zależy Ci na taniej wybierz drukarkę biurową specjalną do etykiet. Na swojej stronie mają dokładne opisy drukarek z parametrami więc możesz popatrzeć:) 

#9 Guest_anabel

Guest_anabel
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:35

ja tez mam problem z wyborem drukarki przemysłowej do etykiet. Poza tym potrzebuje kilku dobrych kserokopiarek, myślałem o firmach minolta albo Ricoh. czy ktos dzierżawił taki sprzęt od tej firmy REPRO z Gliwic ?

#10 Guest_jedrzej

Guest_jedrzej
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 12:03

Potwierdzam, Novacode mają świetne drukarki. Ja mam malutką drukarkę biurową i jak na  razie świetnie zdaje egzamin. Polecam. 

#11 Guest_Karaczan

Guest_Karaczan
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 19:57

Nie wiem czy jest sens zdawać się na standardowe urządzenia - zależy pewnie jeszcze od branży. Mój znajomy zainwstował w sumie trochę więcej w etykieciarkę ale dostał taką "stworzoną" pod siebie. W późniejszym etapie takie urządzenie zbudowane na miarę może okazać się dużo bardziej wydajne i poręczne. Korzystał z usług firmy RS fillingtech z pępowa - strona z ofertą: www.rs-fillingtech.pl/pl/oferta.

#12 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 08:06

Tutaj macie cały artykuł o tym na co warto jest zwrócić uwagę wybierając taką drukarkę:

http://www.cyfraki.p...epsza-drukarke/

Polecam sobie poczytać. Jakis czas temu kupowałam taki sprzęt do swojej firmy. Wprawdzie nie jest to taki duży wydatek ale sama lubię rozważnie wydawać pieniądze tak więc dokładnie zapoznałam sie z opiniami w sieci. Szczególnie na tych wiekszych portalach porównywarek cen. Jak skąpie czy ceneo. Zdecydowałam się na drukarkę termotransferową. Nie trzeba do niej specjalnego papieru tak wiec jest tym samym o wiele wygodniejsza. 

#13 Guest_porti

Guest_porti
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 11:51

A ta firma Novacode jest z Bydgoszczy? W sumie super się składa, bo szukam takiego urządzenia więc się tam wybiorę zapytać co i jak. 

#14 doradca33

doradca33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2015 - 18:29

zebra ZDesign? coś takiego mamy w biurze i działa ok

#15 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 08:33

Najlepszy wybór i chyba najsolidnijsze drukarki amerykańskiej firmy primera w polsce sprzedaje sklep sklep.nowemedia.pl

#16 Guest_addam

Guest_addam
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 12:39

w www.wpc-tusze.pl/ mają dobry wybór drukarek, tam bez problemu można dobrać tani i dobry sprzęt, ja mam jedną małą i jedną dużą drukarkę od nich

#17 ŁucjaLucy

ŁucjaLucy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 12:51

Też polecam firmę Novacode. Zajmują się oni drukowaniem różnego rodzaju etykiet, w ich ofercie znajdują się także drukarki do etykiet - od biurowych po przemysłowe :)

#18 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 13:17

ja tez polecam zebra

#19 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 12:30

Polecamy drukarki marki Zebra, dokładniejsze informacje możemy udzielić telefonicznie, kontakt z naszym działem handlowym znajdziecie w stópce :)

#20 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 06:36

Zerknij sobie do rtv Euro agd
http://www.euro.com....i-etykiet.bhtml

Aktualnie mają tam kilka modeli. Plus jest ten,że drukarkę możesz zamówić sobie w sklepie internetowym i odebrac w stacjonarnym. Dizeki temu zobaczysz jak prezentuje sie przed zakupem. Sam często zamawiam różne sprzęty ze sklepów internetowych ale zanim się na cos konkretnie zdecyduję to wole zobaczyc jak prezentuje sie to na zywo.

Zamówienie takie nie zobowiązuje Cię tam do zakupu. 

sisi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych