Skocz do zawartości

Program do wystawiania faktur ?

wróć do serwisu Moja Firma 101 odpowiedzi w tym temacie

#101 Marta111

Marta111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:10

Ja korzystam z programu do faktur Faktura Small Business. Polecił mi go znajomy który też używa i nie zawiodłam się. Program ma dużo możliwości, mogę np. wystawiać fv w obcej walucie a to jest coś czego poszukiwałam. Jeżeli ktoś szuka programu do faktur w 2019 to polecam firmę Mega-Tech. Mają jeszcze program do fakturowania z magazynem, który dodatkowo tak jak mój program ma jpk VAT. 

#102 Magnola

Magnola

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 16:25

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wykupem pakietu bizin. Jednak mam pewne wątpliwości... Czy takie oprogramowanie jest bezpieczne? Nie chcę, żeby dane z mojej firmy wyciekły do internetu. Jakie są wymagania sprzętowe? Czy muszę zaopatrzyć pracowników w jakieś nowoczesne urządzenia, które jak wiem są bardzo drogie?

Używam tego programu prawie rok i nie zamierzam zmienić go na inny. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i aktywną przeglądarkę www, żeby móc wystawiać faktury oraz sprawdzać stan magazynu. W sumie czego chcieć więcej? Masz wszystkie swoje dane na wyciągnięcie ręki. W kwestii bezpieczeństwa to masz tu link https://www.bizin.pl/, znajdziesz tam zakładkę, która wszystko Ci wytłumaczy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych