Skocz do zawartości

Program do wystawiania faktur ?

wróć do serwisu Moja Firma 115 odpowiedzi w tym temacie

#101 Marta111

Marta111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:10

Ja korzystam z programu do faktur Faktura Small Business. Polecił mi go znajomy który też używa i nie zawiodłam się. Program ma dużo możliwości, mogę np. wystawiać fv w obcej walucie a to jest coś czego poszukiwałam. Jeżeli ktoś szuka programu do faktur w 2019 to polecam firmę Mega-Tech. Mają jeszcze program do fakturowania z magazynem, który dodatkowo tak jak mój program ma jpk VAT. 

#102 Magnola

Magnola

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 16:25

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wykupem pakietu bizin. Jednak mam pewne wątpliwości... Czy takie oprogramowanie jest bezpieczne? Nie chcę, żeby dane z mojej firmy wyciekły do internetu. Jakie są wymagania sprzętowe? Czy muszę zaopatrzyć pracowników w jakieś nowoczesne urządzenia, które jak wiem są bardzo drogie?

Używam tego programu prawie rok i nie zamierzam zmienić go na inny. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i aktywną przeglądarkę www, żeby móc wystawiać faktury oraz sprawdzać stan magazynu. W sumie czego chcieć więcej? Masz wszystkie swoje dane na wyciągnięcie ręki. W kwestii bezpieczeństwa to masz tu link https://www.bizin.pl/, znajdziesz tam zakładkę, która wszystko Ci wytłumaczy. 

#103 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 19 grudzień 2018 - 11:49

Niektóre programy do faktur połączane są z programami księgowymi, co ułatwia przetwarzanie dokumentów w firmie. wFirma ma jeden z lepszych systemów tego typu, na https://wfirma.pl można go przetestować.

#104 Guest_Barcer

Guest_Barcer
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:45

Większosć tego co polecacie jest płatna. Jak nie na początku jest darmowe nawet to potem się płaci. Na razie tylko ta Chmura Faktur nie chciała ode mnie żadnych oplat, ale zobaczymy przy większej ilości faktur. No i plus, że nie trzeba nic pobierać bo wszystko jest on line. 

#105 Guest_Bombka

Guest_Bombka
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 20:59

Przy większej też nie pobierają. Korzystam od paru miesięcy i ciągle mam za darmo, a korzystam naprawdę dużo.

#106 discreetfern

discreetfern

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaSulechów

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:38

U mnie w firmie korzystamy z programu Faktura VAT(www.rafsoft.net). Nie potrzebuje magazynowania wiec opcja Starter jest dla mnie w zupełności wystarczajaca. Za taka cene (teraz chyba 99PLN/rok) to praktycznie prawie darmo

#107 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 08:09

Obecnie możliwości z tego zakresu jest naprawdę bardzo dużo. Wprawdzie jest całkiem dużo darmowych softów, ale mimo wszystko lepiej wejść w jakieś płatne rozwiązania, które będą aktualizowane, które będą na gwarancji - co również nie jest bez znaczenia.

Na rynku dostępne są liczne programy które działają zarówno online jak i stacjonarnie. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić pod linkiem: https://itcenter.pl/...nie-dedykowane/

#108 Darek Piwowarczyk

Darek Piwowarczyk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 14:29

I weź tu człowieku mądry bądź i książki pisz. Temat otwarty. Pytanie zadane, no ale weź tu jednoznacznie odpowiedz... Przecież tego typu programów jest cała masa. Są programy darmowe, jak i programy płatne. Nie nie każdemu, każdy przypasuje. Co jednak warte zaznaczenia program do tworzenia faktur powinien być przejrzysty i możliwie jak najprostszy w obsłudze. No bo w końcu tutaj o pracę w chodzi, a utrudnianie sobie pracy jest bez sensu. Pracę należy sobie możliwie jak najbardziej ułatwiać ;)

#109 Marta111

Marta111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:17

Sprawdź sobie program do faktur Faktura Small Business. Z tym programem wystawisz nie tylko faktury, korekty, ale i inne potrzebne dokumenty księgowe i przydatne w prowadzeniu firmy. Sprawdź sam jego liczne funkcje :)

#110 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:32

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym poprowadzeniu firmy, proponowałbym Ci skorzystać z pomocy profesjonalistów.Tych, można znaleźć chociażby tutaj: http://biurokamienica.pl/blog/

#111 Uslugiksiegowe

Uslugiksiegowe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:10

Witam serdecznie

Nasze biuro rachunkowe oferuje darmowy program do wystawiania  faktur :)

Nasi Klienci z nasza pomocą prowadza biznes bezpiecznie :)

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą powierzyć księgowość do kontaktu:

12 378 38 35

oferta@ksiegowosc-spolek-zoo.pl

#112 Guest_Orina

Guest_Orina
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 19:55

Ja prowadzę działalność od niedawna, więc wiadomo, że liczą się też dla mnie koszty. Testuję właśnie wspomnianą już wcześniej zupełnie darmową Chmurę Faktur (chmurafaktur.pl) - u mnie póki co sprawdza się naprawdę dobrze:) Ktoś się orientuje, czy oni mają jakiś limit na wystawianie tych faktur? Czy później jednak zaskoczą mnie jakieś koszty? 

#113 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 10:05

Ja prowadzę działalność od niedawna, więc wiadomo, że liczą się też dla mnie koszty. Testuję właśnie wspomnianą już wcześniej zupełnie darmową Chmurę Faktur (chmurafaktur.pl) - u mnie póki co sprawdza się naprawdę dobrze:) Ktoś się orientuje, czy oni mają jakiś limit na wystawianie tych faktur? Czy później jednak zaskoczą mnie jakieś koszty? 

Korzystam dłuższy czas. Nie mają limitów ani żadnych opłat. Narzędzie jest od początku do końca darmowe z tego co zdążyłem się zorientować...

#114 Hubik

Hubik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:21

Moja żona korzysta z Faktura Small Business: https://www.mega-tec...small-business/Mówi że to dobry program do faktur. Jest prosty w obsłudze i wystarcza jej do zarządzania firmą. wystawiania potrzebnych dokumentów.

#115 kamaj.9

kamaj.9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 30 maj 2019 - 10:16

Są różne programy do wystawiania faktur. Faktury procedura marży (dawniej faktura VAT marża) wystawisz np. w aplikacji Fineco Faktura VAT. Ważne jest, aby do tego typu dokumentów był taki program odpowiednio wyliczał VAT dla którego podstawą jest różnica pomiędzy ceną sprzedaży, a ceną zakupu pomniejszona o wartość podatku należnego. Z tego co widziałem nie każdy program odpowiednio te ewidencje generuje. Ten powyższy na pewno, bo wiem, bo używam. Tutaj masz namiar :)

https://www.finecoso....pl/faktura-vat

#116 Hondek

Hondek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:59

I weź tu człowieku mądry bądź i książki pisz. Temat otwarty. Pytanie zadane, no ale weź tu jednoznacznie odpowiedz... Przecież tego typu programów jest cała masa. Są programy darmowe, jak i programy płatne. Nie nie każdemu, każdy przypasuje. Co jednak warte zaznaczenia program do tworzenia faktur powinien być przejrzysty i możliwie jak najprostszy w obsłudze. No bo w końcu tutaj o pracę w chodzi, a utrudnianie sobie pracy jest bez sensu. Pracę należy sobie możliwie jak najbardziej ułatwiać ;)

Jestem tego samego zdania :) Program ma być prosty, szybki, funkcjonalny i aktualny. Jeżeli właśnie takie cechy programu Ciebie interesują to ja mogę z czystym sumieniem polecić program Faktura VAT z Pakietu Przedsiębiorcy https://www.pakietpr....pl/faktura-vat

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych