Skocz do zawartości

Program do wystawiania faktur ?

wróć do serwisu Moja Firma 115 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_zbyszko

Guest_zbyszko
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 23:06

Ja odkryłem niedawno Invoicivo - darmowy program do faktur.

Zdecydowałem się zrezygnować ze starego programu do faktur i jestem teraz bardzo zadowolony.

#82 JustWA

JustWA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 15:56

Obecnie modnym rozwiązaniem w firmach jest wystawianie za pośrednictwem ksiegowości online. Rozwiązanie takie proponuje np. firma www.wfirma.pl Myślę, że dzięki propozycjom przedstawionym na stronie można znacznie przyśpieszyć procesy fakturowania i zaoszczędzić przy tym cenny czas.

#83 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 19:48

Czy kiedykolwiek mieliście do czynienia z oprogramowaniem firmy https://faktura.pl/? Z tego, co udało mi się wyczytać, można je testować przez 30 dni za darmo - czy ktoś z użytkowników forum zdecydował się na wspomniany test i mógłby o tym programie powiedzieć nieco więcej?

#84 figlewiczczeslaw

figlewiczczeslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 20:44

Ja kiedyś testowałem ale zdecydowanie bardziej polecam program do fakturowania firmy Rafsoft. Za rok cenowo nieco drożej ale myślę, że warto dopłacić.

Serwis dla przedsiębiorców mojafaktura24.pl

#85 kasiabloc

kasiabloc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 12:22

Witam. Do fakturowania używam program Faktura VAT z Pakietu Przedsiębiorcy. Program bardzo dobry, sprawdziłem w różnych okolicznościach, tj. w transakcjach krajowych, jak i zagranicznych i mogę zdecydowanie polecić: https://www.pakietpr....pl/faktura-vat

#86 eugenirad

eugenirad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 12:25

Ja także jestem posiadaczem programu Faktura VAT Pakietu Przedsiębiorcy i potwierdzam, że program jest bardzo łatwy i przyjazny w obsłudze. Spełnia w zupełności moje oczekiwania...https://www.pakietpr....pl/faktura-vat

#87 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 21:38

W ogóle nie bawię się z programami i aktualizacjami do nich.  Wszystko co z fakturami, załatwiam na Chmurze Faktur. Można korzystać ile się chce i za darmo przechowywać nieograniczoną liczbę dokumentów.

#88 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 06:28

Lepiej od razu postawić na kompleksowe rozwiązanie ala Berberis, które po prostu powinno usprawnić sytuację. Warto zwracać uwagę na szereg kwestii, ale przede wszystkim na optymalizację i dopiero dzięki temu można realnie uzyskać fajne efekty. Jeśli wszystkie istotne funkcje zawarte są w jednym systemie, to będzie to mieć, ogromny wpływ na waszą działalność. 

#89 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 667 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 07:29

Proponowałbym zainteresować się ofertą od banku ing:

https://www.tanie-ko...konto-osobiste/

Konto przez nich oferowane:

jest całkowicie darmowe

mają bardzo wygodne konto firmowe

Poza tym bank daje możliwość prowadzenia księgowości elektronicznej. Oraz daje Wam ich własny program księgowy i do wystawiania faktur. Samodzielna księgowość jest bardzo wygodna przy prowadzeniu mniejszej firmy I na pewno o wiele tańsza. 

#90 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:52

W ogóle nie bawię się z programami i aktualizacjami do nich.  Wszystko co z fakturami, załatwiam na Chmurze Faktur. Można korzystać ile się chce i za darmo przechowywać nieograniczoną liczbę dokumentów.

Też z tego rozwiązania korzystam, obsłua jest bardzo prosta i darmowa, wystarczy się na stronie zarejestrować i gotowe. Nawet się nie spodziewałam że tak szybko opanuję co i jak. Jest to bardziej bezpieczne bo wysyła się pliki jako link a nie jako załącznik

#91 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 19 październik 2018 - 22:05

To prawda, sama korzystam od kilku miesięcy i to się naprawdę bardzo dobrze sprawdza. Zarówno księgowa jak i klienci sobie chwalą taką formę wystawiania i przesyłania faktur. To bardzo wygodne, no i trochę dodatkowej kasy zostaje mi w kieszeni, bo nie potrzeba programu do faktur ;)

#92 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 24 październik 2018 - 13:53

Programy do wystawiania faktur online, to dobre i wygodne rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu, w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu, praca jest efektywniejsza. Wiem, że https://wfirma.pl/pr...o-faktur-onlinejest dobrze rozbudowany, daje sporo możliwości można go na przykład zintegrować z księgowością online, bankowością czy programem do zarządzania magazynem. Nie jest to rozwiązanie drogie, co ważniejsze, warto sobie je przetestować.

#93 leechu84

leechu84

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 październik 2018 - 21:28

ja generalnie lubię program Comarch ERP Optima. Może nie jest najbardziej intuicyjny i najprostszy w obsłudze jednak ma bardzo duże możliwości. Demo programu Comarch Optima można pobrać pod tym linkiem i testować przez 60 dni za darmo. Dzięki temu samemu przekonacie się czy warto a nie wydacie ani złotówki

#94 Guest_k.rajek

Guest_k.rajek
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 21:29

Ale z tego linku ksiegowa może sobie taki dokument pobrać czy ma to tylko do wglądu? Szukam jakiegoś darmowego programu do fakturowania i może ta chmura faktur okarze się dla mnie. 

#95 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 13:30

Dla małej ilości faktur infakt

#96 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 16:23

Ale z tego linku ksiegowa może sobie taki dokument pobrać czy ma to tylko do wglądu? Szukam jakiegoś darmowego programu do fakturowania i może ta chmura faktur okarze się dla mnie. 

Może go pobrać z linku, wejdź sobie na stronę https://chmurafaktur.pl/załóż konto i możesz zacząć działać, obsługa jest bardzo intuicyjna.

#97 Sobol35

Sobol35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 20:55

Ostatnio pytałem mojego znajomego księgowego z jakiego programu do faktur korzysta. Powiedział, że z bizIn. Czy ktoś z Was zna ten program i mógłby bardziej przybliżyć mi jego działanie?

#98 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 09:40

Program online chmurafaktur jest bardzo fajny, my jednak potrzebowaliśmy raczej programu mniej rozbudowanego bez ukrytych kosztów czy księgowości online. Prowadzimy małą działalność i dlatego zdecydowaliśmy się na program sprzedażowy instalowany na komputerze abcFaktury. Program jest bardzo intuicyjny i posiada większość z ww. funkcji, tyle że z prostym indeksem produktowym bez księgowości. Jeżeli ktoś zainteresowany to zachęcam do skorzystania z listy programów na dobreprogramy .pl Zakładka FIRMA.

#99 Domka

Domka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 13:39

Od dłuższego czasu jestem korzystam z bizin i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Najlepsze jest to, że wcale nie trzeba instalować oprogramowania na komputerze. Dzięki temu można korzystać z tego programu wszędzie, zawsze i z każdego urządzenia. Zapewnia to płynność pracy i zaoszczędzenie czasu. W dodatku bizin nie jest ciężki w obsłudze, więc każdy powinien sobie poradzić.

#100 MajkiBe

MajkiBe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:24

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wykupem pakietu bizin. Jednak mam pewne wątpliwości... Czy takie oprogramowanie jest bezpieczne? Nie chcę, żeby dane z mojej firmy wyciekły do internetu. Jakie są wymagania sprzętowe? Czy muszę zaopatrzyć pracowników w jakieś nowoczesne urządzenia, które jak wiem są bardzo drogie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych