Skocz do zawartości

Program do wystawiania faktur ?

wróć do serwisu Moja Firma 115 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_freska

Guest_freska
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 09:47

Ja od pewnego czasu zainstalowałam u siebie program do samodzielnego wystawiania faktur magfirma.pl zero komplikacji, jestem zadowolona. Dużo ułatwia.

#62 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 15:59

Ja od jakiegoś czasu korzystam z r2faktury i bardzo sobie chwalę. 

#63 Guest_Pik

Guest_Pik
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 21:38

Ja jestem zadowolony z magfirma.pl ma w sobie to co potrzebuje i sprawdza się idealnie w moim małym sklepie. Płacę niecałą dyszkę, opłaca się.

#64 Guest_tlonka

Guest_tlonka
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 12:28

Również korzystam i bardzo jestem zadowolony. Polecam serdecznie. magfirma.pl

Również korzystam i bardzo jestem zadowolony. Polecam serdecznie. magfirma.pl

no jeśli ktoś ceni sprawne prowadzenie firmy i nieskomplikowane programy to magfirma jest jak znalazł!

#65 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 15:39

r2faktury - mogę iść o zakład, że będziesz zadowolona!

#66 Magda_Nowak

Magda_Nowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 lipiec 2016 - 12:59

Dzięki za informację, tutaj podano sporo stron internetowych z programami. Teraz muszę wybrać jakiś łatwy w obsługiwaniu.

#67 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 19:47

Ja też szukam prostego w obsłudze.

#68 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 09:37

Jak szukacie prostego w obsłudze programu do faktur, to idealny będzie dla was bizin. Naprawdę każdy sobie z nim poradzi, jest bardzo intuicyjny. Możecie przetestowac za darmo i sami zobaczyć.

#69 sergiuusz

sergiuusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2016 - 09:47

Wypróbuj program do faktur Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT. Dla niewielkiej firmy idealny - szybki, stabilny, bardzo funkcjonalny, etc. Można go pobrać za darmo stąd:

#70 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 12:04

Polecam Faktura Small Business. Prosty w obsłudze, intuicyjny, szybka pomoc techniczna.

#71 katarzyna555

katarzyna555

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 10:16

witam,

od wielu lat korzystam z Programu Mega--Tech Faktura Small Business. Jestem bardzo zadowolona. Jako firma idą z duchem czasu, podążają za zmianami w ustawach. Fajne jest to,że jak się ma własny pomysł na jakaś funkcję dodatkową to można się z nimi skontaktować i zaproponować zmianę, a oni to w miarę możliwości wprowadzą. :) pozdrawiam.

#72 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 12:15

Witam,

ja także polecam program Faktura Small Business bo też z niego korzystam. Wszystkim moim znajomym, którzy założyli firmy polecam ten program. Jest prosty i przyjemnie wystawia się na nim dokumenty, a i pomoc techniczna też jak najbardziej na tak. Nie mam nigdy problemu żeby się do nich dodzwonić :) więc jeszcze raz polecam gorąco:)

#73 Rusha_Kasia

Rusha_Kasia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 22:03

Ja jestem laikiem komputerowym, dlatego potrzebowałam baardzo prostego w obsłudze programu i znalazłam fakturalight (mam nadzieję że nie przekręciłam nazwy). Fakturę można wystawić w kilka sekund. Warto przetestowaćsmile.png  

#74 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 14:25

Na pewno warto zaopatrzyć się w doskonały program do faktorowania online. Jest on bardzo pomocny i prosty w obsłudze. Tutaj https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online można sobie o tym poczytać.

#75 Rusha_Kasia

Rusha_Kasia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 17:17

Na pewno warto zaopatrzyć się w doskonały program do faktorowania online. Jest on bardzo pomocny i prosty w obsłudze. Tutaj https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online można sobie o tym poczytać.

a gdzie dane są przechowywane? 

#76 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 05 styczeń 2017 - 20:46

Polecam Faktura Small Business. Prosty w obsłudze, intuicyjny, szybka pomoc techniczna.

Zgadzam się, przetestowałem go i wdrożyłem w firmie, poleciłem kilku osobom, pokazałem jak obsługiwać i bez żadnych problemów wszyscy z niego korzystają. 

#77 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 22 luty 2017 - 23:13

U nas sprawdza się program do faktur https://wfirma.pl/?r...464bfaf548b40a7 Tym bardziej, jeżeli nie jesteście pewni, czy taki program sprawdzi się w waszej firmie, to bez obaw można go najpierw przetestować zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Też tak zrobiliśmy i został już na stałe, niesamowicie pomocy, a przy tym prosty w obsłudze.

#78 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 284 postów

Napisano 27 luty 2017 - 19:24

Jeśli szukasz programu niedrogiego, a mimo to funkcjonalnego, zapoznaj się z ofertą https://wfirma.pl/- myślę, że może Ciebie zainteresować.

#79 Venas

Venas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 10:38

Osobiście poleciłbym System Sage Symfonia Sam używam go w swojej firmie i jest stosunkowo prosty i intuicyjny. Posiada sporo potrzebnych funkcji baardzo ułatwiając pracę i zarządzanie firmą. No i jest po polsku oczywiście. Możesz sobie przetestować wersje demo http://www.tradiss.p...rz-wersje-demo/ w razie czego i sam dojdziesz do wniosku czy jest odpowiedni dla twoich potrzeb :)

#80 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 15:43

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych