Skocz do zawartości

Program do wystawiania faktur ?

wróć do serwisu Moja Firma 115 odpowiedzi w tym temacie

#41 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 29 październik 2015 - 22:05

Kiedyś fakturowanie mnie przerażało :/ Bałaem się,że popełnie jakiś błąd i klient będzie miał pretensje. I zacząłem szukać programu takiego który mnie poprowadzi i pomoże. Dużym ułatwieniem okazał się Bizin, który najpierw niewiadomo czemu pominąłem a teraz sprawdzam moje finanse z dowolnego miejsca wink.png

#42 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 18:27

Korzystałem z infaktu i bardzo sobie chwalę. Choć może troche drogi...

#43 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 11:37

Ogólnie program do fakturowania to w tym momencie groszowe sprawy, no chyba że potrzebne coś rozbudowanego, chociaż co? Aplikację mam np. w ramach Idea Banku, tj. mając u nich konto firmowe. Mowa o tym - https://www.ideabank...ogram-do-fakturI w zasadzie wszystko czego potrzebuję, jest normalnie dostępne.

#44 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 12:51

Cris, to wybrales rzeczywiscie dobry program jak na poiczatek (ale nie tylko w sumie). ja tez korzystam z BizIna i jak dla mnie to jest bomba. Dawno nie widzialam takiego dobrego programu do fakturek

#45 Guest_Monik

Guest_Monik
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 10:59

Ja natomiast korzystam z magfirma.pl i uważam że to bardzo prosty program, ale ma wszystkie niezbędne funkcje. Jak dla mnie rewelacja. Niczego więcej mi nie trzeba.

#46 Guest_fryt87

Guest_fryt87
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 00:53

Widzę, że już parę osób polecało program Bizin, ale ja też dorzuce swoje trzy grosze, bo uważam że warto. Program jest naprawde fajny, w miare łatwy w obsłudze, przyjazny. Nie jest bardzo skomplikowany, ale ma wszytsko co trzeba a nawet więcej. Fajna jest dla mnie opcja wystawiania faktur w obcych walutach i w innych językach bo wiem, że nie wszystkie programy to mają a mi ułatwia życie. Działam na nim już od dobrych paru miesięcy i na razie nie było problemów

#47 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 12:17

To sprawdź sobie program dostępny na stronce magfirma.pl Działa w porządku, więc może akurat Ci się przyda

#48 Guest_celina

Guest_celina
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 21:33

To sprawdź sobie program dostępny na stronce magfirma.pl Działa w porządku, więc może akurat Ci się przyda

Też polecam ten program smile.png

#49 Guest_kken

Guest_kken
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 12:21

Moim zdaniem najlepszym i przede wszystkim najprostszym w obsłudze systemem jest MagFirma.

#50 Guest_Heniek

Guest_Heniek
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 16:35

Moim zdaniem najlepszym i przede wszystkim najprostszym w obsłudze systemem jest MagFirma.

Również korzystam i bardzo jestem zadowolony. Polecam serdecznie. magfirma.pl

#51 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 13:33

Dobry program to podstawa. Ale jak ktoś wcześniej wspomniał - przy fakturowaniu może pojawić się wiele problemów. Dlatego dobrze jest być na bieżąco w temacie. Warto rzucić okiem na serwis THAK http://thak.pl/, gdzie jest wszystko o fakturowaniu dla przedsiębiorców.

#52 Guest_fabiuszek

Guest_fabiuszek
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 12:12

Bardzo dobry, chciałoby się rzec, że wręcz intuicyjny program, bardzo pomaga w codziennej pracy, mogę śmiało polecić.

#53 Guest_Pinokio

Guest_Pinokio
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 11:14

Bardzo dobry, chciałoby się rzec, że wręcz intuicyjny program, bardzo pomaga w codziennej pracy, mogę śmiało polecić.

MagFirma to chyba najprostszy program online jaki można znaleźć do fakturowania. Można też zarządzać klientami i pracownikami. Fajne ma moduły wystarczające całkowicie do zarządzania pomniejszą firmą.

#54 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:49

Na forum biznesowym businessdirectory.pl znajdziesz wiele firm, które zajmują się sprzedażą takich programów. Jest to forum, ale działa na zasadzie katalogu firm, użytkownicy komentują wypowiedzi i Ty również możesz !

#55 Guest_fafał

Guest_fafał
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:09

Ja używam bizin.pl
Idealny program, w szczególności, że pakiet darmowy w zupełności wystarcza na początek. A jak dobrze wiemy początki są trudne, ale owocne

#56 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:32

ja korzystam z programu elisoft faktury, wygodny i prosty w obsłudze

#57 Guest_amka

Guest_amka
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 11:44

Ja korzystam tylko z magfirma.pl Działa bez zarzutu i jest banalnie prosty w obsłudze.

#58 Guest_kaniak

Guest_kaniak
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 12:18

Dość długo szukałam programu ale w końcu znalazłam idealny dla mnie: program Faktura VAT Pakiet Przedsiębiorcy:
pakiet przedsiebiorcy . pl
super łatwy w obsłudze niedrogi a do tego intuicyjny. pomaga mi bardzo w ogarnięciu prowadzenia działalności :-)

#59 Guest_Hipek

Guest_Hipek
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 09:17

Jeśli chodzi o MagFirmę to dobre w nim jest to że program online. Nie ma żadnych problemów z dostępem. Platforma stabilna o ile masz internet ;) Dla dużo będących po za biurem to najlepsze rozwiązanie ;) www.magfirma.pl

#60 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 15:55

W firmie, w której pracuję stosujemy dedykowany program dla branży spedycyjnej do wystawiania faktur fireTMS. Ogólnie rzecz biorąc, na rynku jest bardzo dużo programów, zarówno tych dedykowanych jak i typowych dla księgowości. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych