Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak często dokonywać przeglądów regałów magazynowych?

wróć do serwisu Logistyka 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 14:17

W magazynach często dochodzi do mechanicznych uszkodzeń regałów. Ich najczęstszą przyczyną są maszyny (urządzenia) służące do transportu lub sam towar. Jak często i w jaki sposób powinno się kontrolować takie uszkodzenia? Powrót do artykułu: Jak często dokonywać przeglądów regałów magazynowych?

#2 Guest_Florek12

Guest_Florek12
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 14:28

Przeglądy regałów powinny być przeprowadzane nie rzadziej niż raz do roku, a w szczególnych przypadkach (np. bardzo duże natężenie pracy w magazynie, wypadek z obecnością regałów) można je przeprowadzać nawet raz na 6 miesięcy.Przegląd regałów z firmą ESPERTO http://esperto.eu.com/ to inwestycja w bezpieczeństwo i oszczędności oraz wydajność. Firma Esperto to niezależne i niezwykle fachowe biuro projektowe, składające się z dobrze dobranej grupy ekspertów a także solidnych praktyków. Przegląd magazynów zrobi w sposób profesjonalny i skrupulatny. Niech Esperto zajmie się twoimi regałami!

#3 Guest_Mirek42

Guest_Mirek42
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 20:46

U mnie takich przeglądów dokonuje firma Transmag - lider w branży. Warto o tym pamiętać, by ich dokonać od czasu do czasu.

#4 krzyzak

krzyzak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 12:50

Również korzystam z usług firmy Transmag i jestem bardzo zadowolony. Bardzo solidna firma, godna zaufania.

#5 Guest_logistyk

Guest_logistyk
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 03:53

polecam dwie firmy, docelowo widziałem już ok 10 różnych dokumentacji poprzeglądowych ; whsolutions - tanio i dodatkowo w raporcie dają zdjęcia np. walniętych słupów i Darlog. Wiem z własnego doświadczenia że tzw. przeglądy robione przez producenta nie mają nic wspólnego z normą i są tylko spisem uszk. elementów

#6 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:24

Zasugerowałem się opiniami w internecie i zakupiłem regały we wspomnianej firmie Transmag. I muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę, nie zawiodłem się. Bardzo profesjonalna firma, widać, że doświadczeni i znają się na tym co robią. Także dziękuję za porady, okazało się, że były bardzo przydatne!

#7 Guest_Filips

Guest_Filips
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:46

też wspołpracowałem z Transmag, chwalę sobie, dobra firma.

#8 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 27 luty 2017 - 00:05

Czy taki regał do magazynu nadaje się do składowania produktów spożywczych?  

#9 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:22

Ja przeglądy regałów robiłem w firmie BHPEX z Zielonej Góry. Specjalista od nich zrobił odpowiednie pomiary, stworzył dokumentację i dał zalecenia. Byłem bardzo zadowolony.

#10 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:24

Ja przeglądy regałów robiłem w firmie BHPEX z Zielonej Góry www.bhpex.pl. Specjalista od nich zrobił odpowiednie pomiary, stworzył dokumentację i dał zalecenia. Byłem bardzo zadowolony.

#11 Guest_Dominik Kasprzyk

Guest_Dominik Kasprzyk
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 21:32

Roczne Eksperckie Przeglądy Regałów. Szybko. Tanio. Profesjonalnie. www.bieltec.pl

#12 Guest_patka76

Guest_patka76
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 20:05

Warto zabezpieczać regały siatką ochronną, dla bezpieczeństwa. Ja korzystam z siatek ochronnych z FULO. Polecam.

#13 SEO Cymes

SEO Cymes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:09

Rzetelny artykuł.

#14 Corpoint

Corpoint

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 październik 2018 - 14:13

Świetny artykuł!

#15 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:58

Bardzo dobry artykuł, jeden z nielicznych!

#16 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 08:20

Firmy, które w swojej ofercie posiadają nie tylko sprzedaż, ale też projektowanie regałów z pewnością udzielają takich informacji. Dlatego najlepiej zaopatrywać się w regały bezpośrednio u producentów. Po pierwsze z pewnością będą one lepszej jakości niż te z marketów, a po drugie masz możliwość skorzystania z serwisu czy przeglądu.

#17 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 25 luty 2019 - 09:14

Mało skomplikowane regały magazynowe w montażu www.mag-complex.pl i doceniam ze względu na wytrzymałość. Właściwie zamówienie dożywotnie, tylko czasami półkę ewentualnie trzeba wymienić. Baza praktycznie niezniszczalna, właściwie zabezpieczona. Wielu moich kumpli z branży skopiowało u siebie rozwiązanie (warsztat, przechowywanie opon, tym podobne usługi).

#18 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 26 luty 2019 - 08:13

W przypadku dobrej jakości regałów częste przeprowadzanie regałów nie jest konieczne.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#19 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 marzec 2019 - 13:41

Ogólnie jakby ktoś szukał sprawdzonego wyposażenia do swojego magazynu to polecam zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/. Dzięki temu możliwe będzie kupienie wszystkiego co niezbędne, w korzystnej cenie.

#20 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:16

Solidne stoły warsztatowe posiadam z www.mag-complex.pl i chociaż korzystałem z rozwiązań magazynowych wielu marek to do tej najchętniej wracam ze względu na duże zaangażowanie w obsługę klienta. Działają mocno kompleksowo i nawet z kwestiami montażowymi pomagają. To moim zdaniem bardzo duży plus.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych