Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyjazd integracyjno-szkoleniowy, ciekawe miejscówki w woj. łódzkim

wyjazd integracyjny gdzie

wróć do serwisu Moja Firma 39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majurka

Majurka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 14:42

Witam, poszukuję ciekawego miejsca z bogatą ofertą, w którym można zorganizować weekendowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny. Będę wdzięczna za namiary oraz szczere rekomendacje ośrodków, hoteli itp., do których można zabrać grupę 15 różnych, wymagających osobowości :)

#2 Guest_zimikimi

Guest_zimikimi
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 13:13

Ja znam jedno miejsce, co prawda byłam tam na turnusie spa, jednak odwiedziłam stronę i widziałam ofertę dotyczącą wyjazdów integracyjnych. Ośrodek nazywa się Libra i jest koło Tomaszowa Mazowieckiego. Od siebie mogę dodać, że jest to bardzo piękne miejsce nad zalewem, w którym można nieźle wypocząć. Mają też dobre jedzenie

#3 Guest_kataruna

Guest_kataruna
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 22:42

Jesli ktos z Was organizmuje takie wyjazdy i szuka dobrego miejsca to mysle ze warto zajrzeć na tą stronę http://www.salekonferencyjne.pl/Na pewno tutaj znajdziecie odpowiednie takie miejsce.

#4 Guest_rose

Guest_rose
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 16:58

http://folwarkbadowo.com/- miejsce naprawde godne polecenia!!!

#5 Guest_monia

Guest_monia
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 11:30

Ja także polecam Librę, bo moim zdaniem dobrze się nadaje wyjazd integracyjny. Położenie ośrodka sprzyja integracji: wspólne spacery nad zalewem. Z tego co wiem, Libra ma w swojej ofercie sporo dodatkowych atrakcji np. windsurfing, spływy kajakowe, jazda konna, quady czy paintball. Także jest w czym wybierać. Kuchnia smaczna, obsługa sympatyczna – czego chcieć więcej? ;)

#6 Lange

Lange

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 20:13

Jeżeli w okolicach Łodzi to tylko Nagawki. Są profesjonalni. Mają spory hotelik, salę konferencyjną i widowiskowo-kinową, do tego atrakcyjny skansen, pokaz warsztatów rzemiosła i ładną okolicę. Uczestnikom zabezpieczają całe zaplecze atrakcji. Mały basen, kilka zabaw na powietrzu, kręgielnię itd. Nawet pamiętają o koszulkach integracyjnych. Świetne miejsce na zlot fanów i koncert ulubionego zespołu. Polecam http://www.zamiasto....ki-Nagawki.html

#7 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 23:11

Ja znam tylko i wyłącznie ciekwą miejscówkę w Olsztynie. Jest to Hotel Przystań. Położony jest nad jeziorem, więc widoki są boskie. Poza tym mają tam pyszne jedzenie i piękne pokoje. W ogóle cały obiekt jest interesujący. Przy okazji można skorzystać z różnych zabiegów smile.png

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 22:26

Ja znam tylko i wyłącznie ciekwą miejscówkę w Olsztynie. Jest to Hotel Przystań. Położony jest nad jeziorem, więc widoki są boskie. Poza tym mają tam pyszne jedzenie i piękne pokoje. W ogóle cały obiekt jest interesujący. Przy okazji można skorzystać z różnych zabiegów smile.png

A można tam zorganizować szkolenie???

#9 Guest_maślak

Guest_maślak
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 21:21

Pewnie, że tak. W Hotelu Przystań mają kilka sal, które można wynająć. Poza tym mają restaurację, więc nie trzeba zamawiać cateringu czy miejsc noclegowych w innych obiektach.

#10 Guest_omnia

Guest_omnia
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 11:31

ja moge polecić hotel efekt express w krakowie. bylismy tam na wyjezdzie integracyjno-szkoleniowym i jestesmy naprawde zadowoleni smile.png czyste pokoje, dobre jedzenie, sale do zorganizowanie szkolen i przede wszystkim bylo co zwiedzac w krakowie wink.png

#11 Anula00

Anula00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 01:24

Idealnym miejscem na wyjazd szkoleniowo integracyjny jest

hotel Palatium http://www.palatium....zy-firmowe.html

Nie jest on w województwie łódzkim, ale przecież całkiem niedaleko.

Ma nie tylko profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe, ale również restaurację i

bazę noclegową

#12 Guest_Magda i Adam

Guest_Magda i Adam
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 21:50

Pewnie, że tak. W Hotelu Przystań mają kilka sal, które można wynająć. Poza tym mają restaurację, więc nie trzeba zamawiać cateringu czy miejsc noclegowych w innych obiektach.

Byliśmy potwierdzamy smile.png Urocze miejsce.

#13 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 09:46

Sprawdzona przez nas miejscówka, z bardzo dobrym standardem, sami zobaczcie - http://www.zielonapo...ta_dla_firm.php Największy plus to przede wszystkim to, co jest zapewniane na miejscu. Jedzenie, atrakcje, łącznie z sauną, basenem, kortem i całą masą ciekawostek - zdecydowaniem polecam.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#14 Pawel.R.

Pawel.R.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 14:22

Z mojej strony -  Dwór Giemzów http://dworgiemzow.pl/konferencje/ - brzmi snobistycznie, ale nie o to chodzi. Przede wszystkim,  i co najważniejsze - dobrze zorganizowane miejsce do przeprowadzenia konferencji. Poza tym - piszę to z perspektywy słuchacza i jednocześnie klienta hotelu - dobre jedzenie, kameralny, ciekawy wystrój...klimatycznie. Naprawdę dobre miejsce na wyjazd integracyjny pracowników... Może nie dla każdego, ale do mnie przemawia:)

#15 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 08:36

Witam, poszukuję ciekawego miejsca z bogatą ofertą, w którym można zorganizować weekendowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny. Będę wdzięczna za namiary oraz szczere rekomendacje ośrodków, hoteli itp., do których można zabrać grupę 15 różnych, wymagających osobowości smile.png

Polecam wybrać się na Mazury. Nie jest tam drogo, obecnie jest tam bardzo duży wybór ciekawych obiektów, w kórych można zorganizować taką imprezę. Na pewno coś znajdziecie. Świetnie jest w Mikołajkach chociaż ostatnio w firmie bawiliśmy się w Giżycku i również byliśmy zadowoleni. Często organizujemy szkolenia połączone z imprezą integracyjną czyli 2 w 1.Zerknij sobie na te sale konferencyjne na Mazurach:

http://www.miejscako...a-mazurach.html

Masz tam obecnie dobre zestawienie obiektów w jakich można zaplanować taką imprezę.

#16 facios

facios

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 20:49

Myślę, że ciekawe oferty znajdziesz na HmAcademy.pl Zajmują się organizacją szerokiej gamy szkoleniami w kompleksowym wymiarze. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

#17 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 08:57

Polecam imprezę integracyjną o profilu survivalowo – miliatarnym w asgpredators.pl. Można dopasować warunki imprezy do budżetu. Panowie najpierw zbierają informacje o wieku, warunkach psycho-fizycznych i środowisku pracy, a dopiero na tej podstawie budują program wydarzenia, który daje faktyczne wyniki. Miałem do czynienia trzy razy.

#18 Guest_vzss

Guest_vzss
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 11:15

Doskonale bawiliśmy się w QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7. Szukaliśmy skarbu w odpowiednim pokoiku. Wystrój był świetny Aby zagrać konieczna jest wcześniejsza telefoniczna rezerwacja lub za pomocą formularza znajdującego się na ich stronie.

#19 jorrgus

jorrgus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 08 październik 2015 - 12:38

W łódzkim to ne mam pojęcia, ale ja prywatnie ostatnio bylem na szkoleniu zorganizowanym w Rzeszowie w hotelu Ferdynand, bardzo ciekawe i urokliwe miejsce, może tam warto pojechać?

#20 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 09:26

Witam. Co do tego jedzenia to się zastanawiam. Byłem kilka razy i zawsze się zawiodłem. Miejsce i wystrój fajny, fakt. Czasem trochę jak w palmiarni :-) ale mnie się to osobiście podoba. Jedynie to jedzenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych