Skocz do zawartości

koszt strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 12:16

Witam Otwieram swój sklep internetowy i interesuje mnie zlecenie komuś stworzenia strony internetowej. Podstawowe informacje, dane kontaktowe no i galeria zdjęć, co w tym biznesie jest istotnym elementem. Czy mogę to zlecić jednej osobie, czy powinnam zatrudnić programistę, grafika i tak dalej? Czy orientujecie się ile wynosi koszt stworzenia strony internetowej?

#2 Guest_Peter

Guest_Peter
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 18:33

Witaj.Nie musisz zatrudniać wszystkich z osobna. Wystarczy skontaktować się z kimś, kto zajmuje się tworzeniem tego typu witryn, na przykład ze mną. Napisz na info[małpka]madefogray.comOdpowiem na Twoje pytania.

#3 Guest_Peter

Guest_Peter
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 18:34

info[małpka]madefogray.com

Wkradła się literówka. Miało być info[małpka]madeofgray.com

#4 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 13:16

Koszt różni się w zależności od Twoich potrzeb, Twojego pomysłu, języka, designu. Im więcej chcesz mieć zrobione według Twojego pomysłu, im więcej podstron itd, tym więcej trzeba wyłożyć. Nie trzeba zatrudniać grafika, programisty itd, każdego z osobna, najlepiej nawiązac współpracę z firmą IT, która zna sie na tym i zajmie się Tobą indywidualnie. W tym względzie mogę polecić firmę Interfeo - www.interfeo.com . Zrobią Ci to kompleksowo

#5 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:22

tylko trzeba pamiętać, żeby hosting dobry pod taką stronę ogarnąć, żeby potem nie było problemów, na darmowe się nie ma co łasić bo potem jest z tego więcej problemów niż pożytku, a niedrogie hostingi jak https://www.sprintdatacenter.pl/ naprawdę dają radę nie rujnując budżetów 

#6 Guest_fil

Guest_fil
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 22:55

Jeżeli chodzi o hosting serwera to nie wydaje mi się, żeby darmowe opcje długofalowo były najbardziej trafnym rozwiązaniem. Lepiej zainwestować w coś sensownego co nie oznacza przecież, że musi być
drogo, my na zetohosting mamy bardzo dobra cene i duzo opcji

#7 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 12:48

wszystko zależy od tego jaki masz budżet. Wiadomo im większy tym lepiej. Ale  tak czy inaczej przygotuj się że na starcie zawsze przychodzi moment że brakuje kasy :) mnie wtedy uratowała pożyczka pozabankowa, tylko dzięki niej udało się pozbierać

#8 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 191 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:02

tu dochodzi jeszcze hosting, ale to można złapać firmę gdzie wyjdzie groszowo. ja płace w http://2hi.pltrochę ponad 100zł na rok! i zupełnie nic mnie nie interesuje. wszystko chodzi, nic się nie zacina. Ogólnie jestem zadowolony. 

#9 Forumowicz84

Forumowicz84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 00:00

Oczywiście, że można to wszystko zlecić jednej osobie/firmie/platformie. W dzisiejszych czasach wiele usługodawców stara się mieć wszystko w jednym miejscu. I jednym z nich niewątpliwie jest ta platforma http://www.themeforest.net.pl. Koszty nie są wcale duże i można zainwestować.

#10 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 10:51

Wszystko zależy od tego jaka to ma być strona. Inny cennik jest za one page, inny za sklep.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych