Skocz do zawartości

Zdjęcie

opinie na temat "Potęga opowieści"

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ines

Ines

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2013 - 10:06

Przeczytałam ostatnio książkę, która mnie zainteresowała (nie mam żadnych korzyści materialnych z polecania jej). Chodzi mianowicie o "Potęgę opowieści" Jima Holtje'a. Autor zebrał anegdoty znanych biznesmenów, m.in. Marka Zuckerberga czy Donalda Trumpa i opatrzył je swoim komentarzem, jak historie te można zawrzeć w swojej prezentacji, by uczynić ją ciekawszą dla swoich słuchaczy. Po tej lekturze pomyślałam sobie, że tak niewiele potrzeba, by odmienić często nudne przemówienie, dlaczego więc tak mało ludzi się o to stara?Poza tym autor książki w interesujący sposób ukazuje nam podziwianych przedsiębiorców jako zwykłych ludzi, którzy poza sukcesami mają na swoim koncie także błędy i porażki. To optymistyczne spojrzenie na nasze własne starania, które nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. Mimo to nie można się nigdy poddawać.

#2 Yuna

Yuna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:11

Od dawna planuję przeczytać tę książkę. Słyszałam, że jest bardzo inspirująca.

#3 Guest_Iowa

Guest_Iowa
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 19:32

Mistrzowie przemówień potrafią skutecznie zmotywować słuchaczy. Charyzmy nie da się kupić, ale wydaje mi się, że można popracować nad swoją wymową, dykcją i wreszcie - treścią, by w efekcie zainteresować słuchacza i jego zainteresowanie aż do końca utrzymać. Potęga opowieści jest właśnie o tym. Napisana zabawnym, przystępnym stylem wnosi dużo świeżości w zatęchłe przyzwyczajenia konferencyjne, biznesowe czy nawet kaznodziejskie. Na audiobiznes.pl bardzo ciekawie przedstawiono w skrócie treść książki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych