Skocz do zawartości

Dobry i tani program kadrowy dla małej firmy (8 pracowników)

kadry

wróć do serwisu Kadry 38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_julita

Guest_julita
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 14:37

Dzien dobry! Z polecenia (sluzbowego :) szukam dobrego i - wiadomo przeciez ;/ - jak najtanszego programu kadrowego dla stosunkowo malej firmy bo mamy 8 pracownikow na etacie.Poczatkowo kazano mi znalezc darmowe rozwiazanie ale na szczescie skutecznie wyperswadowalam to szefowi. Argument o braku wsparcia jakos do niego trafil.Niestety mam misz masz. I to totalny. co byscie polecili do maksimum 250-300 zl??Bede ogromnie wdzieczna za sugestie!!

#2 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8131 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 28 luty 2013 - 14:44

Polecam program WF Gang firmy ASSECO - nie wiem ile teraz kosztuje werja najmniejsza do 30 osób na 3 firmy.Jes t to program ,w którym możesz wydukować i przesłać Z-06 ,RP-7 , DG 01 , pilnuje wszystkiego ,a wszelkie zmiany w prawie są natychmiast wprowadzane i aktualizowane bez udziału informatyka.Pracowałam na Symfoni /brrrrr/ I WIELU INNYCH PROGRAMACH ,ale swierdzam,że teraz pracuję bez stresu i z przyjemnością.

#3 Artur

Artur

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 28 luty 2013 - 14:45

polecam SuperPłace firmy ANZASOFT

#4 Artur

Artur

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 28 luty 2013 - 14:46

http://www.anzasoft....cja_tabela.html do 10 zatrudnionych - 270,60zł (bez VAT 220zł)

#5 Katarzynka

Katarzynka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 28 luty 2013 - 14:48

To albo dobry albo tani, zdecyduj się !

#6 Katarzynka

Katarzynka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 28 luty 2013 - 14:53

Dobra jest Enova silver - 999 zł netto

#7 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8131 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 28 luty 2013 - 15:05

Kupując program należy zwrócić uwagę co program ma w podstawie, czyli ,czy wszystko wykona bez dodatkowych modułów,jest to ważne skoro masz taki budżet.

#8 Guest_aśka

Guest_aśka
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 15:34

http://www.ceneo.pl/12464243 - moze cos takiego sie nada - 160 zl i do 10 pracownikow? Generlanie korzystam i polecam. Z tym ze korzystam z wersji PRO ktora jest o wiele drozsza wiec...

#9 Guest_julita

Guest_julita
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 16:18

Dziekuje za wszystkie podpowiedzi ale... Czy ktos tutaj czyta ze zrozumieniem czy bezmyslnie polecacie programy waszych firm????????????????????1. WF-GANG - pisalam ze 250-300 zl max i wchodze na Ceneo a tam 30 pracownikow za 1111 zl. Niezle.2. SuperPłace - 220 netto 10 pracownikow. Niezle. Ktos moze cos wiecej napisac o tym programie???3. Enova - 1000 zl - no prosze Was..... ja wiem ze Enova jest dobra ale kogo na to stac?4. R2platnik - najtanszy ze stawki bo 150 z hakiem wychodzi do 10 pracownikow z tego co widze. Ktos zna? Polecacie?Boguslawa: Tak. Zdaje sobie z tego sprawe zeby patrzec na to czy po drodze nie bede musiala doplacic 10x wartosc programu....

#10 Guest_tomasztrz

Guest_tomasztrz
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 16:39

Z tego co widze zostaja ci dwa typy. Anzasoft i Reset2. Ani jednego z tych producentow nie znam. Korzystam z Enovy. Patrzac jednak stricte po stronach internetowych tych producentow wieksze zaufanie budzi we mnie strona Reset2. Cenowo dla ciebie tez wychodzi to lepiej jak widze.

Sugestia jest prosta - lap za telefon, dzwon, pytaj, kupuj. Dołączona grafika

#11 Guest_julita

Guest_julita
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 19:51

Dziękuję. Jutro zadzwonię sobie zarówno do Anzasoftu jak i Resetu no i zobacze kto mnie przekona Dołączona grafika

#12 Guest_kadrowa65

Guest_kadrowa65
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 09:40

Polecam program Pakiet Przedsiębiorcy Kadry i Płace. Jest prosty, intuicyjny, spokojnie sprawdzi się w firmie do 50 pracowników i kosztuje obecnie tylko 200 zł. Przed zakupem możesz wypróbować bezpłatną wersję testową. Pobierzesz ją za darmo ze strony:

http://www.pakietprz...l/kadry-i-place

#13 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 09:50

Ja zaczynam pracę na R2płatnik , więc mogę się dzielić doświadczeniami ;)

#14 Guest_PUK Zagorski Softland

Guest_PUK Zagorski Softland
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 15:22

Dzień dobryW ramach autoreklamy polecamy: http://www.zagorski-...l/opis-nkp.htmlSystem polecamy przede wszystkim firmom zatrudniającym powyżej 50 pracowników

#15 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 15:26

wczoraj w gazecie prawnej byla dodana plyta z programem kpir i programem kadrowym :)

#16 Guest_inka

Guest_inka
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 20:45

Czy ktos tutaj czyta ze zrozumieniem czy bezmyslnie polecacie programy waszych firm????????????????????

A jakie mają ci polecać, jak nie te na których pracują? Jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego programu to śmiało może go polecić. Należałoby podziękować za wszystkie praktyczne sugestie (dla równowagi mógłby ktoś napisać, co nie jest warte polecenia).Czy oczekujesz, że ktoś będzie zachwalał program, którego nie zna? I to będzie dla ciebie właściwa wskazówka? To rzeczywiście wybierz najtańszy, a czy było warto przekonasz się osobiście

#17 Guest_julita

Guest_julita
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 12:00

@inka: jak mozna w ogole takie bzdury pisac? chyba nie czytalas tego watku. jasno poporsilam o program dla malej firmy w konkretnych widelkach cenowych; a ktos mi tam poleca program powyzej 50 pracownikow. czy to mala firma???@ida: tez zdecydowalismy sie na R2platnika. wyglada to najbardziej obiecujaco i profesjonalnie. strona internetowa producenta tez zacheca. zreszta dzwonilam, pytalam - bardzo konkretnie wszystko mi objasniono.a jakie ty masz wrazenia z pierwszych dni pracy na R2platniku?

#18 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 12:10

ja zaczynam dopiero od przyszłego tygodnia, bo dla mnie to dodatkowa fucha , program ogladałam i wydaje się całkiem sensowny, zresztą tez takie opinie o nim czytałam na forach dla księgowych. Poza tym znaczenie miała też cena, bo zleceniodawca nie był zainteresoowany wywalaniem 1000 zł na Enowę czy inne tego typu programy. Pracowników na razie jest niewielu więc łtwo bedzie wyłapac ewentualne błędy i skorygować.

#19 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2013 - 12:11

Comarch Optima za około 1000 zł. Program dobry choć niezbyt tani. Cena dobra wobec możliwości jakie daje. Podobnie Enova.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#20 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 12:13

A jakie mają ci polecać, jak nie te na których pracują? Jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego programu to śmiało może go polecić. Należałoby podziękować za wszystkie praktyczne sugestie (dla równowagi mógłby ktoś napisać, co nie jest warte polecenia).Czy oczekujesz, że ktoś będzie zachwalał program, którego nie zna? I to będzie dla ciebie właściwa wskazówka? To rzeczywiście wybierz najtańszy, a czy było warto przekonasz się osobiście

Inka nie rozumiem skąd tyle agresji ? Zupełnie niesłusznie napadasz na julitę, bo przecież najczęściej jest tak, że jestesmy pracownikiem i na wybór programu mamy minimalny wpływ, a szef patrzy pod kątem swojej kieszeni ,a nie naszej wygody.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kadry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych