Skocz do zawartości

Fotografia ślubna

wróć do serwisu Księgowość 39 odpowiedzi w tym temacie

#21 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 22:29

A tutaj http://www.pgdstudio...niejszego-dnia/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Fotograf na ślubie musi być osobą wyjątkową, która posiada nie tylko bardzo dobry sprzęt, ale również doświadczenie i odpowiednie umiejętności. 

#22 Guest_Ewka 1234

Guest_Ewka 1234
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 15:01

Polecam Bielak Studio z Lublina, działają na terenie woj, lubelskiego, mazowieckiego i nie tylko. Świetni fachowcy, znają się zarówno na fotografii ślubnej jaki i filmie ślubnym. Sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z efektów. Przede wszystkim czułam indywidualne podejście, bardzo dobrze nam się współpracowało. Polecam zobaczyć realizacje na bielakstudio.com.pl i umówić się na spotkanie. 

#23 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 30 sierpień 2018 - 15:44

Wybierając fotografa na ślub i wesele przede wszystkim powinno się obejrzeć portfolio i oczywiście sprawdzić cennik. Warto też spotkać się z fotografem, a na koniec podpisać umowę. Jeśli szukacie kogoś w Opolu na plener ślubny, to Pan Doszak robi świetne zdjęcia, na http://www.doszak.pl/portfolio/ można obejrzeć część z nich.

#24 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:56

Warto tez popytać wśród znajomych, niektórzy fotografowie pokazują w portfolio jedynie kilka idealnych zdjęć, a potem okazuje się, że z 300 zdjęć z wesela i sesji ładnych jest góra 10...

#25 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:18

No właśnie, takie zagrożenie też istnieje.

#26 lucjan12

lucjan12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 15:51

Ja korzystałem z Feel8Studio i polecam.

#27 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 00:05

ślub miałem raz i nie zapowiada się na następny :) Korzystałem z pracowni http://super-foto.eu/ i ją też mogę polecić. Z innymi nie miałem żadnej styczności. W porównaniu ze zdjęciami oraz filmami moich znajomych te nasze wypadają bardzo pozytywnie.

#28 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 14:10

Takie zdjęcia to naprawdę fajne pamiątki po latach.

#29 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 12:46

Niektóre pary mają piękne zdjęcia i dla nich warto :)

#30 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 12:30

Pewnie, że warto, to najlepsza pamiątka.

#31 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 16:48

Spójrzcie sobie jakie zdjęcia ślubne znajdują się na stronie Sorkowska Fotografia . Myślę, że w tym wyjątkowym dniu warto wynająć profesjonalną osobę, która potrafi uchwycić niesamowite momenty i przede wszystkim dotrze na czas. Justyna Mazur-Sorkowska wykonuje usługi fotograficzne na terenie Lublina i okolic, a także w Stalowej Woli. Na jej stronie znajdziecie szczegóły. 

#32 Darek Piwowarczyk

Darek Piwowarczyk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 22:50

A ja się tu teraz zastanawiam, czy sobie fotografa ślubnego odliczę od podatku :D

#33 Agnieszka17

Agnieszka17

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 10:21

Bardzo ważne jest aby fotograf wiedział czego od niego oczekujemy. Moim zdaniem dobrze jest wziąć kogoś z polecenia.Nam polecono fotografa w Kameliowym Zakątku wBielsku tam gdzie organizowaliśmy wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni że zgodziliśmy się skorzystać z jego usług. Bo faktycznie świetnie z nami współpracował. 

#34 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:49

Moja żona akurat do tego przywiązywała dużą uwagę i w sumie też starem się jej pomóc w wyborze odpowiedniego fotografa który będzie w stanie stworzyć nam wymarzoną sesję ślubną jak i relację całego przebiegu ceremonii oraz wesela. Po sprawdzonych opiniach oraz ofert wybór padł na Cztery Kadry z Krakowa https://czterykadry.pl/ i muszę teraz z perspektywy czasu i obejrzenia zdjęć z efektu końcowego przyznać, że był to strzał w dziesiątkę bo przede wszystkim Kamila była z nich bardzo zadowolona i oczywiście musiała pokazać praktycznie całej rodzinie :)

#35 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 23:24

Zgadzam się z tym, że to piękna pamiątka, dlatego warto poświęcić sporo czasu na znalezienie odpowiedniego fotografa.

#36 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 19 maj 2019 - 20:06

Nam bardzo przypadła do gustu współpraca z fotografami ślubnymi z Rzeszowa https://pstryklove.p...slubny/rzeszow/Bardzo profesjonalne podejście i dbałość o detale w każdym zdjęciu.

#37 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:49

Zdjęcia tego typu dobrze jest też oprawić w ramkę albo kupić ładny album. Wszystko to można znaleźć na stronie https://www.fotosklep55.pl/, więc jeśli komuś zależy na fajnym efekcie to polecam tam zajrzeć ;)

#38 Soly212

Soly212

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 05:13

Szukam dobrego fotografa

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 11:17