Skocz do zawartości

szkolenie stanowiskowe

wróć do serwisu Kadry 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marzenna

Guest_marzenna
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 21:37

mam jeszcze jedno pytanie co powinno zawierać szkolenie i czy musi byc sporządzone na odpowiednim druku? Proszę o odpowiedz.

#22 Guest_zzz

Guest_zzz
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 21:52

do ~marzenny , Instruktaż stanowiskowy przeprowadza wyznaczona przez pracodawcę osoba kierująca pracownikami ( kierownik, mistrz) lub pracodawca . Osoby te powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz być przeszkolone z metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego. ,instruktaż ogólny prowadzi pracownik służby bezpieczeństwa i higieny pracy posiadający odpowiednie uprawnieniaA z osobami które "mają Pniie z PIPu" nie rozmawiam :)

#23 Guest_marzenna

Guest_marzenna
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 21:58

dzięki za odpowiedz, widzę że w piatkowy wieczór nie tylko ja jestem po pracy w pracy-miłego wieczoru

#24 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 12:45

Jakiś czas temu uczestniczyłem w szkoleniu menadżerskim odnośnie motywacji pracowników które zrobiła firma Delta Training. Wrażenia? Bardzo dobre, chyba pierwsze szkolenie na jakim byłem w życiu gdzie od pierwszej do ostatniej minuty w ogóle mi gdzieś myśli nie uciekały, byłem sfokusowany na temacie w stu procentach.

#25 pisser

pisser

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 20:15

Hm... Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak snieg podczas bezwietrznej nocy.

#26 Patryk Kuliński

Patryk Kuliński

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2018 - 20:28

mam jeszcze jedno pytanie co powinno zawierać szkolenie i czy musi byc sporządzone na odpowiednim druku? Proszę o odpowiedz.

W rozporządzeniu w sprawie szkoleń w dziedzinie BHP są ramowe programy szkoleń wstępnych i okresowych. Każdy pracodawca na tej podstawie powinien opracować szczegółowe programy szkoleń dla wszystkich grup zawodowych - programy te muszą zawierać co najmniej zakres ramowych programów oraz dodatkowe elementy wynikające ze specyfiki zakładu pracy. W rozporządzeniu są również wzory zaświadczeń ze szkolenia wstępnego i okresowego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy