Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program do KPIR - poszukuje

program kpir

wróć do serwisu Księgowość 75 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Melisa

Guest_Melisa
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 13:30

polecam program Mała Księgowość Pakietu Przedsiebiorcy - prosty, funkcjonalny, a przy tym intuicyjny i niedrogi do pobrania na stronie producenta.

#42 Tomasz Smolarek

Tomasz Smolarek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 11 październik 2014 - 08:07

Nie wiem czy było, ale prosty i bogaty w funkcje jest Buchalter z http://grafsoft.com.pl

Biuro Rachunkowe SMOLAREK

http://smolarek.biz.pl

#43 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 17 październik 2014 - 19:17

Nie wiem czy było, ale prosty i bogaty w funkcje jest Buchalter z http://grafsoft.com.pl

Potwierdzam, pracuje na nim i w biurze rachunkowym i w spółce cywilnej, sprawdza się dobrze, aktualizacje na bieżąco i zawsze można liczyć na miłą pomoc przez telefon.

#44 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 21:38

Polecam R2księgę. Bardzo fajny i przyjazny. Dla mnie plusem była genialna pomoc kontekstowa.

#45 Guest_biały_miś

Guest_biały_miś
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 11:01

testuje wlasnie reset2 r2księga i jestem zachwycony. skąd mogę pobrać lefthand do porównania?

tak jak zawsze ze strony producenta, szukanie w google nie boli...

#46 Guest_OGNIK

Guest_OGNIK
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 12:07

Serdecznie dziękujemy Państwu za pozytywne komentarze dotyczące programu OGNIK. Zauważamy je i mobilizują nas one do dalszej pracy nad OGNIKIEM.
Dziękujemy również za te mniej pochlebne – zwykle dodane przez „mróweczki” wynajęte przez konkurencję. Dzięki nim wiemy, że OGNIK stał się zauważalny na Polskim rynku.
Korzystając z Państwa obecności na tym forum na nowy 2015 rok Życzymy:
Naszym Klientom - zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pełnego nowych ambitnych wyzwań i satysfakcji z ich realizacji.
Naszym Kontrahentom – sukcesu i satysfakcji ze współpracy i realizacji założonych planów.
Naszym Konkurentom – zrównoważonego rozwoju i opartego o zasady fair play współzawodnictwa w dostarczaniu Klientom coraz lepszych narzędzi w ich codziennej pracy.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Życzy Zespół OGNIKA

#47 Guest_bialy_mis

Guest_bialy_mis
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:12

tak jak zawsze ze strony producenta, szukanie w google nie boli...

no dobra, ale po co od razu tak? myślałem, że ktoś podrzuci link i nie trzeba będzie szukać... oczywiście znalazłem, pobrałem, przetestowałem i jeszcze nie wiem co wybiorę, bo obie pozycje mają coś w sobie, zarówno reset2 jaki i lh

może jakaś trzecia alternatywa?

#48 Guest_Jacek123123

Guest_Jacek123123
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 23:50

JA korzystam z Systim - www.systim.pl - dużą zalecą jest to, że jest online, chyba że w Twoim przypadku faktycznie taka opcja nie wchodzi w grę. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie bo kilku pracowników może pracować na raz w programie, a i księgowa ma do wszystkiego podgląd na bieżąco (no i ja - do księgowań).

#49 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 18:08

ja polecam r2księgę - jest mistrzowska jak dla mnie

a i dodam jeszcze ze na program trafilem na tym forum, ktos polecal

#50 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:01

Witam.

Poszukuję informacji jakiego programu najlepiej się nauczyć, który jest wykorzystywany w biurze rachunkowym. Znam już Symfonię, bo pracowałam na tym programie na pełnej księgowości, ale chciałabym się sama nauczyć na jakiejś wersji testowej programu do KPiR, ryczałtu, ewentualnie kadrowo-płacowego. Co polecacie?

#51 Guest_lidka

Guest_lidka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 17:19

Ja jestem z Wrocławia i u nas np. dużo biur pracuje na Insercie i Reset2 - pewnie dlatego że to wrocławskie firmy smile.png. Więc możesz oba sprawdzić. I w sumie popieram pomysł bo sama tak kiedyś robiłam. O ile pamiętam to na R2księgę i R2płatnika są chyba najdłuższe okresy testowe bo aż 60 dni.

#52 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 17:56

Oj fajne są te 60dniowe wersje testowe Resetu smile.png Już kilka razy uratowały mi życie bo można korzystać z nich jak z pełnych wersji a później tylko przestają drukować więc jest czas na wykupienie licencji.

#53 Guest_basia

Guest_basia
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 10:01

U mnie R2księga się sprawdziła, więc też polecam smile.png

#54 Guest_JakKasprzak

Guest_JakKasprzak
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 13:25

Ja bym do wszystkich propozycji dodał jeszcze SBM2. W tym masz nie tylko księgę podatkową ale i cały pakiet przydatnych narzędzi do prowadzenia firmy.

#55 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 20:50

U mnie R2księga się sprawdziła, więc też polecam smile.png

Ja na dwa podejścia. Zaczęłam źle bo od R2księga Mini i jakoś funkcjonalnie nie było rewelacji. Potem długa przerwa i przypadek z R2księga Standard. No i za drugim razem z wersją wyższą mi przypasowało i tak już zostało.

#56 Guest_Oskar

Guest_Oskar
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 10:24

A byście polecali do prowadzenia KPIR kilku firm? Czy są tego typu darmowe programy? Albo przynajmniej z niską opłatą abonamentową?

#57 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 16:05

Podepnę się pod polecenie R2księga do KPiR, program robi naprawdę dobrą robotę. Jest niedrogi, więc po okresie demo nie trzeba będzie drenować kieszeni. 

#58 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 08:49

A ja mam inne pytanie, pracujemy z żoną na dwóch kompach, stacjonarny i laptop, czasami jeden jest zajęty a trzeba coś wprowadzić. Pytanie brzmi czy np comarch mogę mieć na dwóch komputerach w wersji testowej? Jeśli nie, jaki inny program w wersji bezpłatnej na start na dwa kompy polecacie.

#59 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 18 luty 2016 - 14:01

Polecam program enova365 , który można u nas kupić po więcej informacji zapraszam na strony z linków w stopce oraz kontaktu telefonicznego.

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 13:17

dlla wielu firm wypróbuj program Mała Księgowość Pakietu Przedsiębiorcy - za licencję płacisz jak za jedną firmę. ale można w nim prowadzić księgowość wielu firm. W naszym biurze sprawdził się idealnie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program, kpir

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych