Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program do KPIR - poszukuje

program kpir

wróć do serwisu Księgowość 73 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Maja_wawa

Guest_Maja_wawa
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 14:17

Cześć,

rozglądamy się za programem księgowym, kończy nam się umowa z raclem jakieś propozycje?

coś podobnego a jednak lepszego tańszego ?Dołączona grafika

#22 Guest_Beata sarna

Guest_Beata sarna
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:01

chyba z raks-em, przejrzyj ofertę ognika i lefthandu, powinnaś być zadowolona, znam oba obecnie używamy lefthandu i nie narzekamy!

#23 Guest_Gabrysia

Guest_Gabrysia
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 14:15

Ja korzystam z programu Mała Księgowość pakietu przedsiębiorcy i jestem bardzo zadowolona - niedrogi, bardzo intuicyjny program, przejrzysty interfejs -w mojej firmie sprawdza się doskonale. Mozna pobrac 30 dniową wersje testowa i przekonać się czy spełnia Twoje oczekiwania.

#24 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 13:39

Ifirma.pl ma darmowy program do KPiR (i fakturowania, rachunków), więc powinna Cię zainteresować.

#25 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 10:31

Witajcie,
szukam darmowego do ściągnięcia programu do prowadzenia KPIR. Dobrze by było aby był wygodny i łatwy.
Na plus gdyby posiadał możliwość prowadzenia KPIR kilku firm.
Ewentualnie na jakich sami pracujecie i jaki polecacie ?

Pozdrawiam

ifirma.pl ma darmowy program do KPiR, ale nie wiem czy będzie Ci odpowiadać, bo to nie jest program do ściągnięcia, a program internetowy. Czyli logujesz się i korzystasz z niego w przeglądarce internetowej lub aplikacji w telefonie. Moim zdaniem jest prosty i wygodny, ale nie każdy musi lubić rozwiązania internetowe. Dołączona grafika

#26 Guest_andy

Guest_andy
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 00:05

ifirma jest w porzadku. jak masz niewiele dokumentow do ksiegowania, sprawdzi sie. jak wiecej to jednak jakis box. rese2 jest dobry

#27 Guest_Róża

Guest_Róża
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 10:40

nie jestem przekonana do darmowych programów - a jesli cos sie stanie z bazą danych, uszkodzi się/ cokolwiek to kto pomoze? Ja korzystam z prostego programu do obsługi wielu firm Mała Ksiegowosc - Pakietu Przedsiębiorcy - nawet taki laik, początkujący jak ja świetnie sobie na nim radzi - a ja czegos nie wiem, to na infolini zawsze ktos postara mi sie pomoc. I co wazne, stosunkowo niedrogi program. Wersja testowa do pobrania mozna stad:

http://pakietprzedsi...mala-ksiegowosc

#28 januszkota

januszkota

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 marzec 2014 - 16:57

bardzo fajny program!

Zina sklep w Polsce

#29 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 21:41

reset2 r2księga od wersji standard w górę - polecam

#30 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 23:20

W pierwszym roku działalności korzystałem z księgowości internetowej szybkafaktura.pl, w której rozliczałem się sam. Jednak w miarę jak firma się rozrastała, grzebanie się w papierach zajmowało mi za dużo czasu. Przerzuciłem się więc na księgowość hybrydową w tym samym systemie. Wiele biur księgowych współpracuje w platformami księgowości internetowej i takie przechodzenie jest łatwe. Łatwiejsze niż przejście z programów instalowanych w komputerze użytkownika. Wtedy następnym krokiem w rozwoju firmy jest zatrudnienie księgowej (choćby na pół etatu). Wybierając program warto już teraz spróbować sobie wyobrazić jak chcielibyśmy, żeby nasza firma wyglądała za rok lub dwa lata i jaka forma księgowości w związku z tym może nam być potrzebna.

#31 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 09:10

lefthand - dobry, tani i wydajny. 

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 13:08

LeftHand lub Reset2 - dwa dobre i rozsądne cenowo programy.

#33 Guest_Marysia_marysia

Guest_Marysia_marysia
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 13:15

polecam lefthand. Warto poczytać na forach - ma całkiem przyjazne opinie (trochę trzeba poszukać, żeby dotrzeć do faktycznych użytkowników w morzu reklamy angry.png no ale da się). 

#34 Guest_Marysia_marysia

Guest_Marysia_marysia
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 13:16

polecam lefthand. Warto poczytać na forach - ma całkiem przyjazne opinie (trochę trzeba poszukać, żeby dotrzeć do faktycznych użytkowników w morzu reklamy angry.png no ale da się). 

ok widze, że post z grudnia i pewnie już program wybrany biggrin.png no ale może komuś się przyda

#35 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 13:41

Będzie dla potomności wink.png. Wchodzę na to forum często i za każdym razem widzę odgrzebywane tematy smile.png)

LH dobry, korzystałem przez moment, ale R2 najlepszy moim zdaniem.

#36 Guest_zarobiony

Guest_zarobiony
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 17:31

Z webowych proponuje inFakt, iFirma (ale nie iFirma24 - to co innego).

Ze stacjonarnych, pudelkowych proponuje Comarch, Reset2.

No i polecam raczej boxy. Z webowymi jest okej, ale co zrobic jak internetu brak?

Wiadomo, internet musi być, bez tego się nie da.-) Dla mnie to akurat rzecz oczywista, bo mam sklep internetowy. Wiadomo, że rowziązania dobiera się do potrzeb, a nie odwrotnie. Niewątpliwie korzystanie z internetu przy zarządzaniu firmą ma wiele zalet, np. możliwość wystawienia faktury choćby przez telefon komórkowy. Do webowych, które wynieniła Milenka dodałbym jeszcze platformę szybkafaktura.pl, która oferuje bardzo wiele funkcji.

#37 raptyk

raptyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 09:08

Jezeli ktos jeszcze poszukuje programu do obslugi KPiR to ciekawa oferta firmy Ergo pojawila sie na gruperze -> http://gruper.pl/x.php/1,68658 - za grosze mozna kupic licencje na KPiR. Powaznie rozwazam taka opcje, bo po testach wersji demo ze strony www.ergosa.pl mialem zamiar kupic bezposrednio u nich, ale na gruperze cena powala - polecam zainteresowanym.

#38 Guest_kula

Guest_kula
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 19:17

Ja polecam R2księgę wersja Standard. Bardzo dobry program do KPiR.

#39 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:26

Do kpir mała firma z lefthand. Po aktualizacji dodali import, eksport i ulepszony moduł do sprzedaży seryjnej i abonamentowej. Dla mnie bomba. 

#40 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 14:00

testuje wlasnie reset2 r2księga i jestem zachwycony. skąd mogę pobrać lefthand do porównania?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program, kpir

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych