Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program do KPIR - poszukuje

program kpir

wróć do serwisu Księgowość 68 odpowiedzi w tym temacie

#1 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 21 luty 2013 - 09:16

Witajcie,szukam darmowego do ściągnięcia programu do prowadzenia KPIR. Dobrze by było aby był wygodny i łatwy.Na plus gdyby posiadał możliwość prowadzenia KPIR kilku firm.Ewentualnie na jakich sami pracujecie i jaki polecacie ?Pozdrawiam

#2 koziołek78

koziołek78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 22 luty 2013 - 17:16

Pracowalam na R2ksiega od Reset2 i polecam. Jest niedrogi. Z tego co pamietam to jest darmowy ale w jakims bardzo ograniczonym zakresie. W zasadzie tylko dla mikrofirm - ksiegowanie do kilku dokumentow max.Duzym plusem jest natomiast to ze mozesz go przez 60 dni testowac do woli bo producent udostepnia w pelni funkcjonalny trial. Jak zarejestrujesz to nawet mozesz skorzystac z pomocy technicznej nie kupujac go.Po 60 dniach przestaje drukowac ale teoretycznie mozesz pracowac na nim dalej a licencje wykupic dopiero jak bedziesz juz potrzebowala wydruku.Generalnie ja szczerze polecam. Nie jest za darmo ale jak Ci sie darmowy program wywali lub aktualizacji nie bedzie przez dluzszy czas to bedziesz miala ..... no wlasnie .... ambe...Tu masz demo: http://www.reset2.pl...a/opis-programu

#3 Guest_Mateo

Guest_Mateo
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:47

3 dni temu pobrałem ten program z Dobrych Programów - link znalazlem na tym forum, ktos wrzucil bo byla akcja ze przez 24 godziny do pobrania pelna wersjaszczerze polecam - bardzo intuicyjny, sprawny a do tego aktualny

#4 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 13:17

Witajcie,
szukam darmowego do ściągnięcia programu do prowadzenia KPIR. Dobrze by było aby był wygodny i łatwy.
Na plus gdyby posiadał możliwość prowadzenia KPIR kilku firm.
Ewentualnie na jakich sami pracujecie i jaki polecacie ?

Pozdrawiam

Witam,

Jako, że współpracuję z firmą mogę polecić Lefthand. Program co prawda jest płatny, ale koszt jest niewielki, a masz też mozliwość przetestowania go przez miesiąc za free (ściągasz ze strony), poza tym jest prosty i możesz go modułami sobie dopasować do jakichkolwiek potrzeb (możesz prowadzić kilka firm)
Link do strony: http://www.lefthand....es/lefthand_mk/
Kontakt: lukasz.pelka@lefthand.com.pl

#5 koziołek78

koziołek78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 12:28

PS To demo R2księga może być w pełni fukncjonalnym programem za darmo jeżeli nie przekroczysz limitu dokumentów. Nazywa się to programy na start i jest dla mikro firm głównie kierowane. Sprawdź sobie warunki :)

#6 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 17:02

mam pytanie apropo r2ksiega - znalazlam sobie tę informacje o programach na start i zastanawiam się tylko w jaki sposób to aktywować?czy po prostu pracować na demo i nie przekraczać dokumentów? czy trzeba to gdzieś zgłosić?chodzi o to że nie chciałabym stracić danych z 2 miesięcy okresu próbnego.....

#7 Guest_KrzysztofC

Guest_KrzysztofC
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 08:07

Wg mnie wystarczy się zarejestrować. Ale najlepiej skontaktuj się z producentem. To Polska firma z siedzibą we Wrocławiu o ile się nie mylę, więc nie powinno być na tym polu kłopotu. Na pewno Ci wszystko wyjaśnią Dołączona grafika

#8 Guest_KrzysztofC

Guest_KrzysztofC
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 08:07

Wg mnie wystarczy się zarejestrować. Ale najlepiej skontaktuj się z producentem. To Polska firma z siedzibą we Wrocławiu o ile się nie mylę, więc nie powinno być na tym polu kłopotu. Na pewno Ci wszystko wyjaśnią Dołączona grafika

#9 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 07:23

ja zakupiłam program Księga Pakietu Przedsiębiorcy - prosty i łatwy w obsłudze program. Zanim kupiłam przetestowałam go za darmo stad: http://www.pakietprz...iorcy.pl/ksiega . Nie ukrywam ze do zakupu skusila mnie rowniez cena.

#10 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 09:35

dzieki!! Dołączona grafika faktycznie wystarczy miec zarejestrowany program i nie przekraczac limitu dokumentow. fajne jest tez to ze po przekroczeniu program tylko przestaje drukowac i nie blokuje dostepu do danych (a przynajmniej tak sie dowiedzialam bo jeszcze nie sprawdzona informacja)

#11 Guest_wicio888

Guest_wicio888
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 19:54

o co chodzi z tymi programami na start??

#12 fakir8

fakir8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:25

to dziala na takiej zasadzie, ze jak nie przekroczysz X dokumentow/pracownikow/itd. to korzystasz z programu za darmo, bez ograniczen

w praktyce jest to oplacalne zarowno dla producetna jak i dla przedsiebiorcy bo skorzystaja na tym male lub nawet mikrofirmy a jezeli sie rozrosna to oczywiscie kupia takie a nie inne programy

generalnie popieram calym sercem tego typu promocje bo znaczaco ulatwia to start w biznesie szczegolnie w naszych trudnych, krajowych warunkach

#13 Guest_anita

Guest_anita
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 15:20

Bardzo ciekawa opcja. wczesniej z czyms takim sie nie spotkalam.

Uklony dla producenta bo mnie w pierwszym etapie prowadzenia dzialalnosci to wsytarczy!

#14 Guest_mirka

Guest_mirka
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 16:23

Potwierdzam

Rowniez korzsytalam

I chociaz u mnie przekroczylam limy juz po kwartale to fajne bylo to ze na poczatku nie musialam inwestowac w oprorgramowanie/ksiegowego

#15 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 20:07

hm , przez pierwsze 45 dni masz za darmo dostęp do http://www.szybkafaktura.pl/

sprawdź sobie

#16 Guest_amadeusz

Guest_amadeusz
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 15:33

wielkie mi halo - streamsoft daje 60 dni za darmo, reset2 daje 60 dni za darmo i mozna by tak wymieniac... a to programy pudelkowe sa

polecam spojrzec

#17 Guest_MIDOS

Guest_MIDOS
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 20:14

Proponuję dwa warianty:

[*]program iFaktury24 - Faktury+Księgowość (KPiR) - program funkcjonalny, czytelny, bardzo tani (symboliczna opłata roczna). Działa w chmurze, stąd jest wygodny w obsłudze. Co ważne zawsze aktualny i zgodny z przepisami. Idealny dla małej firmy usługowej. Można przetestować przez 30 dni - więcej na http://www.midosoftw...iFaktury24.html

[*]Comarch ERP Optima - jest ciekawy pakiet promocyjny z obsługą KPiR. Za tanie pieniądze można mieć porządny sprawdzony program. Można oczywiście bezpłatnie testować przez 60 dni - więcej na http://www.midosoftware.pl/optima.html

[/list]

#18 Guest_Milenka

Guest_Milenka
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 13:06

Z webowych proponuje inFakt, iFirma (ale nie iFirma24 - to co innego).

Ze stacjonarnych, pudelkowych proponuje Comarch, Reset2.

No i polecam raczej boxy. Z webowymi jest okej, ale co zrobic jak internetu brak?

#19 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 02 sierpień 2013 - 20:44

No tak, w firmie w której pracuje to co jakiś czas brak połączenia z internetem z róznych powodów, więc jak bym musiał pracować na programie na którym trzeba mieć dostęp przez internet to musiałbym czasami po godzinach siedzieć, bo szef powie- mnie nie interesuje, podatki muszą byc w terminie wyliczone bo to należy do moich obowiązków. 

#20 maslana123

maslana123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2013 - 11:04

lubię placki

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program, kpir

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych