Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze konto dla firm

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 A.Conte

A.Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 20 luty 2013 - 08:44

Jestem niezadowolony z obecnych usług mojego banku i chciałbym go zmienić. Możecie polecić jakiś bank gdzie mogę otworzyć rachunek dla firm? Najlepiej bez ukrytych opłat...

#2 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 20 luty 2013 - 21:14

Hmm... Nieumiejętność korzystania z dobrodziejstw wójka Googla jest przerażająca... no ale cóż. wiem to powiem:) Można wpisać w google - konto dla firmy ranking 2013 i znajdzie:) od siebie mogę dodac tyle e polecam przeczytac koszty zalozenia prowadzenia likwidacji i inne obciezenia przy korzystaniu. wstrzymaj sie raczej od konto gdzie daja n apoztek 300 zeta jak mbank czy 1000 jak jakis tam inny bank. Nie ma nic za darmo. Fakt - pozysaknie klienta ktory otworzy rachunek jest jednym z drozszych jesli chodzi o reklamowanie konta. tak wiec banki i tak daja od 50 zeta do 100 za podpisana umowe. w pelni swiadomie. taki klient szybko dla banku zarobi. ale jak dadza 300 to odbije sie to na oplatach i prowadzeniu - nie ma nic za darmo a na pewno nie wiele. ja mam mbank - srednio polecam. alior sync chyba poszedl nieco do przodu. nie chce reklamowac, szukajcie a znajdziecie:)

#3 nieula

nieula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 04 marzec 2013 - 13:05

Jak ja szukałam to alior i credit agricole były na czele. Mam w Credit A.i jestem zadowolona. Podoba mi się, ze autoryzacja jest przez token, a ten do konta firmowego jest za darmo.

#4 Guest_dweis

Guest_dweis
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 01:07

Ciekawa jest jeszcze opcja w FM Banku, który ze swej natury zwrócony jest do małych firm. Zwłaszcza te pakiety - medyczny czy prawny tam dużo robią, bo normalnie to przedsiębiorcy drobnego nie stać często na prawników...

#5 mariusz788

mariusz788

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 18:35

Ja korzystam z konta biznes debiut 18 w PKO. Nic nie płace za prowadzenie konta i przelewy, Podobało mi się to że już od chwili otwarcia konta zyskałam możliwość skorzystania z Dopuszczalnego Salda Debetowego.

#6 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 27 marzec 2013 - 18:48

Ja ze swojej strony odradzę:Get-in bank orazidea - kótra tylko pozornie jest atrakcyjna - po wygryzaniu się w regulaminy i zasady korzystania z kont nie jest już tak różowo nie mówiąc o tym że samo założenie konta to jakieś bezsensowne zawracanie głowy innymi zupełnie niepotrzebnymi produktami.

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#7 mariusz788

mariusz788

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2013 - 08:45

Sprawdź ofertę w PKO ja jak już wczesniej pisalem polecam konto debiut 18 w PKO. Rzeczywiście nic niepłacisz za prowadzenie konta i przelewy.Dla małych firm uważam ze jest to najlepsze rozwiazanie.

#8 Radomiak

Radomiak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 06 kwiecień 2013 - 12:06

Czy osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, potrzebne jest konto firmowe? Chyba nigdzie nie ma takiego wymogu. No może czasami Urzędy Skarbowe upierają się, że nie zwrócą VATu jeśli nie będzie konta firmowego, ale takiego obowiązku nigdzie nie ma.Wypełniając wniosek o ceidg mamy wybór... firmowe, osobiste.

#9 Guest_wojtall

Guest_wojtall
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 07:50

ja mam konto bankowe w Idea Banku, mam bezpłatne przelewy no i co ciekawe 12 miesięczny darmowy debet :D

#10 Guest_manio

Guest_manio
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 10:19

ja mam konto bankowe w Idea Banku, mam bezpłatne przelewy no i co ciekawe 12 miesięczny darmowy debet Dołączona grafika

A wszystkie przelewy masz za darmo? Te ekspresowe też? Z którego dokładnie konta korzystasz, żeby mieć ten darmowy debet? 

#11 Radomiak

Radomiak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 31 lipiec 2013 - 12:44

Warto mieć konto firmowe chcociazby z tego wzgledu by finanse firmowe nie mieszaly sie osobistymi, szcegolnie jesli jest tego duzo.

Jesli chodzi natomiast o wybor konta firmowego, warto zajrzeć na konta firmowe forum - sa tam opinie o poszcegolnych kontach i bankch.

Zakładasz drugie osobiste, gdzie masz tylko i wyłącznie wydatki osobiste.

Radzę się przyjrzeć opłatom na kontach firmowych, czy czasami takie bezpłatne nie ma gdzieś ukrytych opłat tak samo z osobistymi, dobrze dobrane konto w przypadku firmy - niekoniecznie firmowe.

#12 Guest_oskarek007

Guest_oskarek007
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 19:52

Oferta banków i kont bankowych tak często i szybko się zmienia, że trudno za tym nadążyć. Lepiej nie zdawać się na ślepy los, tylko sprawdzić w jakiejś darmowej porównywarce finansowej. Na początek najlepiej zacząć od http://www.comperia.pl/ Bardzo przyjazne menu i ponad 1500 produktów w swojej ofercie, a najlepszą propozycję produktu dostaje się w ciągu kilku sekund. W razie czego o szczegóły zawsze można dopytać ich doradcę. 

#13 successus

successus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 23:09

ja polecam 2 banki1) mBank konto firmowe w mBanku2) Idea Bank konto firmowe w Idea Bankwięcej kont firmowych znajdziesz tu:konta firmowe - porównanie

#14 piorun99

piorun99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 październik 2013 - 13:11

Zestawienie kilkunastu kont firmowych wraz z dokładnymi opisam, plusami, minusami znajdziesz na http://www.nasze-finanse.org

#15 Guest_piotr21

Guest_piotr21
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 15:54

VW bank też ma ofertę na konta firmowe http://www.vwbank.pl...o-osobiste.html i niczym nie odstaje w tym od konkurencji. 

#16 zasan

zasan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 14:42

Swego czasu Alior Bank miał jedno z lepszych kont bankowych dla firm.

bankowe-konta.info/porownanie-dla-firm/

tanie-konto.pl/porownanie-kont-firmowych/

konto-w-banku.pl/najtansze-konto-firmowe/

Mam nadzieję, że teraz nie zepsuł swojej oferty...

Chcesz coś poczytać o bankach? Zajrzyj, kliknij i sprawdź: forum banki - na każdą okazję.

#17 Guest_ADrian

Guest_ADrian
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 11:00

Każdy powinien dopasować konto firmowe według swoich wymagań i tak aby było odpowiednie do naszej działalności gospodarczej, podaje najbardziej popularne miejsce gdzie można porównać wszystkie oferty kont firmowych i założyć najlepsze najlepsze porównanie kont firmowych druga opcja bardzo szczegółowe porówanie. Można również zajrzeć i zobaczyć jakie konta wybierają inni przedsiębiorcy http://finansefakty....kont-firmowych/

#18 zarabiacnabankach.blogspot

zarabiacnabankach.blogspot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 07 październik 2017 - 15:05

Odświeżając temat w październiku 2017 :)

Ja zdecydowanie polecam konto firmowe FIRMA TO JA - obecnie ze zwrotem do 600 zł od Idea Bank - warto się bliżej przyjrzeć...

Drugie w moim rankingu jest iKonto Biznes Alior Banku - daje ono możliwość zyskania nawet 1500 zł premii dla firm za założenie konta i normalną aktywność na rachunku.

Trzecie, na którym zyskamy premię charakteryzuje się ogromną prostotą spełnienia warunku otrzymania wspomnianej 100 zł premii - to Konto firmowe mBiznes Standard mBanku.

We wszystkich trzech powyższych przypadkach utrzymanie konta firmowego nie powinno nas nic kosztować - przy normalnej aktywności.

Warto też poczytać na temat kont firmowych tu - gdy dobierzemy konto starannie, możemy (oprócz dobrego konta) mieć taki rachunek, który pozwoli uzyskać dodatkowe korzyści, np. zwrot pieniędzy, gadżety itp.

Nie zaszkodzi również prześledzić inne dobre propozycje bankowe.

http://zarabiacnabankach.blogspot.com - Jak bezpiecznie oszczędzać i zarabiać pieniądze na bankach

http://zarabiajnabankach.blox.pl - Jak oszczędzać i zarabiać pieniądze na bezpiecznych produktach bankowych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych