Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka ciężarówka do hurtowni?

ciężarówka zaopatrzenie hurtownia

wróć do serwisu Logistyka 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arek77

Arek77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 luty 2012 - 11:30

WitamMam pytanie. Potrzebna jest ciężarówka do hurtowni z art. sanitarnymi. Używaliśmy busów, ale okazały się za małe. Czy jest jakiś sprzęt szczególnie polecany. Chodzi o markę, bo muszę kupić używkę, a nie chciałbym się wpakować w duże koszty ew. napraw, remontów itp.

#2 coffeenka

coffeenka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 październik 2012 - 18:08

Witam
Mam dobre rozwiązanie na twój problem. Skontaktuj się z agencją reklamową która pomoże ci odszukaniu i rozwiązaniu tego problemu, a przynajmniej będziesz mógł swoją nowo kupioną ciężarówkę okleić na nią reklamę. a polecam markę samochodu iveco daily 25c15 kontener kljma tempomat

#3 Guest_Paweł F643

Guest_Paweł F643
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 14:34

Iweco to ciekawa propozycja jeśli chodzi o samochód ciężarowy jest znacznie pijemniejszy niż Sprinter itp.

#4 Adam11

Adam11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 09 luty 2013 - 23:22

To si ę zgadza,że Iveco są pojemniejsze.Sprinterey blazszaki rdzewieją szybko.Ale wolę Sprintera.Nie nawala.

#5 Guest_darekk

Guest_darekk
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 12:00

Ja mam Mana i sprawdza sie bardzo dobrze.

#6 Guest_Sebastian77

Guest_Sebastian77
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 12:35

Ja zamawiałem do swojego zakładu ciężarówki firmy kamazpolska.pl i bardzo jestem z nich zadowolony. Są bezawaryjne i bardzo wygodne w użytkowaniu.

#7 kingacoff

kingacoff

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:26

Ciężko stwierdzić. Wszystko zależy od asortymentu, jaki będzie nią przewożony, ale MAN'y spisują się dobrze niezależnie od załadunku.

#8 mariusz_dab

mariusz_dab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2019 - 20:03

Sprawdź nowe arctosy w Mercedesie w Siedlcach.Sam poważnie zastanawiam się nad odświeżaniem floty o takie cacko.

#9 Pustelniczka

Pustelniczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 05:18

Zgadzam się z przedmówcą. W Siedlcach na pewno dobrze Ci dobiorą czy to pod względem preferencji czy przewożonego towaru czy rodzaju działalności. Mi bardzo pomogli swego czasu i od tamtej pory się z nimi nie rozstaję

#10 Guest_Amad100

Guest_Amad100
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 14:32

Ja od siebie mogę polecić salon w Emilianowie pod Warszawą. Jeśli chodzi o wybór auta, to najlepszą poradę można właśnie tam uzyskać. Dobierają auta wg preferencji, przewożonego towaru, rodzaju działalności etc. Nie ma też problemu z serwisowaniem, które na miejscu nie będzie dużo kosztowało. Warto też zainwestować w Polsce w Mercedesy, bo powstaje fabryka, dzięki której z pewnością ceny pójdą w dół.

#11 Guest_rex

Guest_rex
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 13:44

Ja od siebie mogę polecić salon w Emilianowie pod Warszawą. Jeśli chodzi o wybór auta, to najlepszą poradę można właśnie tam uzyskać. Dobierają auta wg preferencji, przewożonego towaru, rodzaju działalności etc. Nie ma też problemu z serwisowaniem, które na miejscu nie będzie dużo kosztowało. Warto też zainwestować w Polsce w Mercedesy, bo powstaje fabryka, dzięki której z pewnością ceny pójdą w dół.

Tam mają spoko opcję z tym mega wielkim podnosnikiem, chyba nawet w pelni zaladowany samochod moznaa tam naprawiac - sztos!

#12 Borkowski91

Borkowski91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:33

Tam mają spoko opcję z tym mega wielkim podnosnikiem, chyba nawet w pelni zaladowany samochod moznaa tam naprawiac - sztos!

Zgadza się, tylko po co. Ten podnośnik w Emilianowie to jedyny taki egzemplarz w Polsce, 5 kolum i każda kilkanaście ton. Ogólnie wszystkie urządzenia mają najnowszych generacji, pomiary trwają kilka sekund

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciężarówka, zaopatrzenie hurtownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych