Skocz do zawartości

Program księgowy dla zakładów budżetowych

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_hania

Guest_hania
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 12:11

Jesteśmy samorządowym zakładem budżetowym. Chcemy zakupić program księgowy. Proszę podpowiedzcie jaki program do prowadzenia pełnej księgowości w zakładzie byście polecili.B.prosiłabym o podpowiedzi kogoś z branży pokrewnej.

#2 gabi

gabi

gabi

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3043 postów
  • LokalizacjaCentrum Polski-jednostka budżetowa

Napisano 15 luty 2013 - 12:38

od wielu lat pracuję na programie SIGID, typowy program dla jb i zb

#3 Guest_hania

Guest_hania
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 12:44

tzn., że jest sprawdzony przez Ciebie.. Czy drogie są to programy. Wchodząc na ich stronę nie maja cenników, jedynie wysyłaja na indywidualne zapytania.

#4 gabi

gabi

gabi

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3043 postów
  • LokalizacjaCentrum Polski-jednostka budżetowa

Napisano 15 luty 2013 - 12:52

księgowość budżetowa -4850netto, ale jeżeli twoja jednostka nadrzędna pracuje w tym programie są zniżki

#5 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 14:20

Ja nieszczęsna przeszłam teraz na Synfonie- jestem bardzo zawiedziona- Oni usiedli na laurach 10 lat temu. Przestarzały program.

#6 Guest_Bogumiła

Guest_Bogumiła
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 17:13

masz rację kiedyś pracowałam na nim

#7 Guest_hania

Guest_hania
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 19:34

To jaki program dla zakładów budżetowych najlepiej zakupić. Aniu własnie myślałam nad zakupem Symfonii. Czemu jesteś nią zawiedziona? Ceny tego programu są nawet przystępne. Większość innych programów to kwota ponad 4 tys.zł. a własnego doświadczenia wiemy, że zazwyczaj zakłady budżetowe wiążą ledwo koniec z końcem.Ostatnio częstymi ofertami zasypuje nas RaksSQL. Co o nim sądzicie? Ktoś na nim może pracuje?Bogusiu na jakim teraz pracujesz programie?

#8 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 08:01

Haniu ja jestem zawiedziona. pracowałam dotychczas na maló znanym programie ale miał wiecej funkcji i mozliwosci wydrukow niż ten. Co mi przeszkadza. Wydruki- małe cyferki wszystko zbite, brak możliwosci (na jednym wydruku) obrotow , sald i podsumowania grup zespołowych. Wszystkie miesiące ustawiaja się w jednym "worku" buforze- bo jak juz zaksięgujesz- to nic juz nie poprawisz. ZOBOWIAZANIA - to koszmar. Ciekawa rzecz- program głupieje jezeli wniesiesz wcześniej wpłatę niz zobowiazanie. Przelewy- brak kontroli poprawności nr bankowych.Oczywiście CIT - tez nie "chodzi. Może sam program jest tani ale aktualizacja wynosi 900 zł i jezeli nie beda inwestowac w ten program i nie bedzie się rozwijac to ja nie bede płacić. " Ja JESTEM ZAWIEDZIONA.

#9 *zuzia

*zuzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 02 marzec 2013 - 20:32

A czy ktoś pracuje budżetówce na programie księgowym LeftHand? Czytałam na tutejszym forum , że jest niedrogi i można dostosować go również do pracy w budżetówce. Proszę o opinię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych