Skocz do zawartości

Zdjęcie

własna firma - jak zarządzać czasem?

wróć do serwisu Moja Firma 60 odpowiedzi w tym temacie

#21 dynamical

dynamical

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 10:00

A czy ta platforma znajdzie zastosowanie w zakładzie kosmetycznym? Planuje ostatnio otowrzyć nową firmę i zastanawiam sie nad promocją. Szukam też jakiegoś sposóbu finansowania, bo chce kupić urządzenie kosmetyczne wielofunkcyjne, takie jak to: http://e-bioclinic.p...jne-medika-9w1/Mógłby mi ktoś pomóc?

#22 cympekwm

cympekwm

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 12:10

Wg mnie dobrą opcją przy zakładaniu spółki jest wsparcie się fachowym słowem i czynem kancelarii, która specjalizuje się w takich jakże trudnych sprawach jak zakładnie firmy. Miałem szansę skorzystać z oferty i powiem szczerze, że nawet zakładanie spółek za granicą nie było takie trudne jak wydawało mi się na początku. Wystarczy na prawdę dobry start żeby później wszystko szło łatwiej.

A w trakcie, nie ma co się oszukiwać, ale na początku firma wymaga od nas 100% zaangażowania i nie można go w żaden sposób skracać jeśli chcemy odnieść sukces.

#23 wojciech.zzz

wojciech.zzz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 16 październik 2015 - 10:11

dobrym sposobem jest skorzystanie z pomocy firmy outsourcingowej w niektórych kwestiach. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu i... kosztów :) szczególnie jeśli chodzi o księgowość, podatki, kadry i płace (wystarczy poczytać sobie na https://bpo.impel.pl/pl/uslugi)

#24 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 05:51

To skorzystaj też z kursu Podstaw Zarządzania Projektami z firmą Szansa, która zajmuje się obsługą ZWCAD i na prawdę robią na nich super robotę w cenie jak najbardziej adekwatnej. Poznasz na nich podstawy efektywnej pracy w projekcie - koncentracji na celach projektowych, analizie dostępnych alternatyw na etapie wyboru rozwiązania oraz efektywnej pracy pracy zespołowej

#25 mariusz1975

mariusz1975

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 13:41

Zainteresowanie się visual managementem pozwoli na dobrą organizację pracy, co naturalnie niesie za sobą lepsze zarządzanie czasem. Moja firma zaczęła niedawno korzystać z usług Tagatic, która wyprodukowała dla nas różne akcesoria (m.in. tablice interaktywne). Po 2 miesiącach współpracy widać efekty w postaci sprawniej wykonywanych działań. Zostawiam link do strony Tagatic, jeśli byłby ktoś zainteresowany http://tagatic.com/

#26 Guest_gracek

Guest_gracek
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 13:03

Dobrze jest jak masz sprawdzony model biznesowy, jak masz wzór na prowadzenie firmy, w tym wypadku sprawdzają się dobre modele franczyzy, wtedy czasu nie marnujesz, bo wszystko chodzi jak w zegarku.

#27 Hektorka

Hektorka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 11:57

Ja prowadzę kalendarz, który mam powiązany ze smartfonem i komputerem. Wpisuję tam spotkania a nawet plan dnia. Bez tego na pewno bym się pogubiła :)

#28 Guest_KarolMach

Guest_KarolMach
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:39

Dobrze jest jak masz sprawdzony model biznesowy, jak masz wzór na prowadzenie firmy, w tym wypadku sprawdzają się dobre modele franczyzy, wtedy czasu nie marnujesz, bo wszystko chodzi jak w zegarku.

Tylko co kryje się pod pojęciem "dobre"? Jednak to jest prawda, że franczyza bardzo ułatwia życie przedsiębiorcy, chociażby przez wzgląd na marketing i rozpoznawalność marki 

Ja prowadzę kalendarz, który mam powiązany ze smartfonem i komputerem. Wpisuję tam spotkania a nawet plan dnia. Bez tego na pewno bym się pogubiła smile.png

To jest najlepszy sposób na organizację i nie zapominanie o ważnych rzeczach. Mając na głowie sprawy związane z różnymi aspektami prowadzenia działalności, czyli jakieś dostawy, wypłaty, itd. to jest to jedyny sposób na efektywną pracę

#29 Guest_JanuszR

Guest_JanuszR
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 13:06

Pewnie, że to jest super sprawa, ale też należy uważać na tych, którzy starają się poprzez opłaty licencycjne i towarowe odebrać nam całe zyski.

Tylko co kryje się pod pojęciem "dobre"? Jednak to jest prawda, że franczyza bardzo ułatwia życie przedsiębiorcy, chociażby przez wzgląd na marketing i rozpoznawalność marki 

Dobre to takie które działają nie tylko w Polsce, ale też w Europie bądź na całym świecie. Poza tym musza wykazywać zyski na odpowiednim poziomie i wspierać swoich partnerów.

#30 intermarche.kuba

intermarche.kuba

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 17:02

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy i współpracy z Intermarche.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Kuba,

Doradca online Intermarche

#31 Guest_KarolMach

Guest_KarolMach
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2017 - 10:26

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy i współpracy z Intermarche.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Kuba,

Witam, 

proszę powiedzieć jakie warunki należy spełniać, aby móc zostać Państwa franczyzobiorcą i zacząć prowadzić sklep?

#32 intermarche.kuba

intermarche.kuba

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 07:18

Witam, 

proszę powiedzieć jakie warunki należy spełniać, aby móc zostać Państwa franczyzobiorcą i zacząć prowadzić sklep?

Witam, 

należy zgłosić się do Grupy, wykazać chęć podjęcia franczyzy, mieć zdolności prawne i finansowe do takiej inwestycji, przejść i zaliczyć cykl szkoleń i podjąć franczyzę

Kuba,

#33 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 15:19

Jeżeli nie masz czasu, to warto pomyśleć nad ułożeniem swojego życia, tutaj masz artykuł jak mieć więcej czasu w dniu http://krolczasu.pl/...zym-polega-zarzadzanie-czasem/

#34 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 725 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 13:34

Na stronie http://www.poradnik-...czasem-w-pracy/masz 9 konkretnych i sprawdzonych sposobów na to by jak najlepiej zarządzać czasem w pracy 

#35 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:42

Skończyłem Wyzwanie90dni i jestem bardziej niż zadowolony z efektów. Na pewno pierwsza rzecz jaka mi się rzuca w oczy po ukończeniu szkolenia to lepsze zarządzanie swoim czasem. Zacząłem prowadzić dziennik, planować każdy dzień, przez co nie mam ani minuty w ciągu doby która byłaby zmarnowana. Od tego się wszystko zaczyna, każda zmiana musi być rozplanowana a nie robiona spontanicznie, bo ze spontanicznego podejścia są chwilowe efekty.

#36 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 12:03

Przy własnej firmie ciężko jest z czasem i najlepiej każdy dzień planować od początku do końca.

#37 korwingo

korwingo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 maj 2017 - 15:17

Faktycznie elektroniczny obieg dokumentów w firmie może oszczędzić sporo czasu. Odpada bieganie między piętrami, albo szukanie starych akt w archiwum. Teraz wszystko możemy mieć w wersji elektronicznej, a na jednym dokumencie może pracować na raz kilka osób. Warto jednak zwrócić uwagę na jakość oprogramowania, bo słabe może przynieść więcej szkód niż korzyści. Osobiście polecam teta web, o której można poczytać tutaj: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web .

#38 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 917 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 czerwiec 2017 - 13:43

Możecie zajrzeć też do https://tableo.eu/, gdzie znajdziecie tablice magnetyczne i korkowe, które mogą przydać się do organizacji w pracy. Sprawdźcie, a być może również i was zainteresuje dostępna u nich oferta. 

#39 Guest_zigi547

Guest_zigi547
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:57

Jestem zadowolony z obsługi PS4U (ich portal:ps4u.pl). Korzystamy z ich doradztwa już jakiś czas i wszystko idzie w dobrą stronę. Profesjonalnie realizowana filozofia Lean, gdzie faktycznie widzimy po pracownikach, że mają coraz większą świadomość, że tak naprawdę dużo od nich zależy – nieważne, czy pracują przy samej taśmie, czy są kierownikami zmiany, ta świadomość mocno podnosi morale i wskaźniki rosną już tylko z tego jednego faktu.  

#40 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 15:49

W zarządzaniu firmą może pomóc ci system, który jest stworzony właśnie do tego. Ja polecam CRM, jest tani, intuicyjny. Tutaj więcej info: www.kamflex.pl/blog/77#9-krokow-do-optymalnego-korzystania-z-crm . Ten program pozwoli Ci zaoszczędzić potrzebny czas i możesz go zabrać ze sobą wszędzie, bo jest dostępny na urządzeniach mobilnych. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych