Skocz do zawartości

program kadrowo-płacowy WF GANG

wróć do serwisu Kadry 86 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 05 wrzesień 2017 - 22:20

Czy ktoś wie jak w gangu otworzyć zamkniętą listę płac

nie da się napisać wiadomości prywatnej - nie jesteś zalogowana :)

#42 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 09:49

Witam , mam problem z urlopem wypoczynkowym . Dla pracownika kończy się umowa 30.09.17 , ma wykorzystany cały urlop. Po wypisaniu nowej umowy gdy sprawdzam jego urlop to mi pokazuje wymiar roczny 7 dni i od tego odejmuje już wykorzystany urlop . czyli pracownik nie ma nic . U innych nalicza mi prawidłowo . Co się dzieje ?

#43 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 26 wrzesień 2017 - 12:12

Wszystko jest prawidłowo.Musisz wejść w pracownika-inne dane-dane wprowadzające-ostatnie świadectwo pracy- urlopy wykorzystane.

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 13:22

Wszystko jest prawidłowo.Musisz wejść w pracownika-inne dane-dane wprowadzające-ostatnie świadectwo pracy- urlopy wykorzystane.

To znaczy , że mam mu wstawić urlop w te ostatnie świadectwo pracy ? Na razie nie ma zmian . Dziwna sytuacja . Jak sprawdzam urlop z data wrześniową to wymiar roczny wynosi 20 dni i cały jest wykorzystany . Gdy wbiję datę październikową to zmienia się na 7 dni urlopu i wyskakuje komunikat , że urlop jest wykorzystany ponad miarę . Nie chce mi zsumować całego rocznego urlopu jaki mu się należy . Już kasowałam umowę i angaż i zakładałam na nowo bo myślałam , że czegoś nie zaznaczyłam . Brak efektów .

#45 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 13:25

Witam,

mam pracownika zatrudnionego na umowę na okres próbny od 01.07 do 30.09.2017. Pracownica chorowała przez 6 dni w lipcu, w sierpniu 12 dni i teraz we wrześnie też 12 dni. U poprzedniego pracodawcy chorowała 6 dni (wynagrodzenie chorobowe). Dodałam te 6 dni czerwcowe w karcie zasiłkowej w dniu dzisiejszym dopiero (nie przed pierwszą listą płac, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie). Program liczy mi 51 dni wynagrodzenia chorobowego (dodawałam kolejne zwolnienia i dopiero od 52 dnia widać było na karcie zasiłkowej płatność z zus). Wszystkie ustawienia parametry firmy wydają się być ok. Nie rozumiem dlaczego nie liczy 33 dni wynagrodzenia chorobowego. Może usunąć wszystkie listy płac, zrobić wdrożenie pracownika czyli najpierw wpisać te 6 dni wynagrodzenia od poprzedniego pracodawcy i wtedy poprawnie będzie liczyć??

Już nie wiem, kombinuję na różne sposoby... W innych spółkach wylicza prawidłowo.

Proszę o pomoc

#46 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:37

To znaczy , że mam mu wstawić urlop w te ostatnie świadectwo pracy ? Na razie nie ma zmian . Dziwna sytuacja . Jak sprawdzam urlop z data wrześniową to wymiar roczny wynosi 20 dni i cały jest wykorzystany . Gdy wbiję datę październikową to zmienia się na 7 dni urlopu i wyskakuje komunikat , że urlop jest wykorzystany ponad miarę . Nie chce mi zsumować całego rocznego urlopu jaki mu się należy . Już kasowałam umowę i angaż i zakładałam na nowo bo myślałam , że czegoś nie zaznaczyłam . Brak efektów .

Nie jest dziwna sytuacja.Umowa jest zakończona.Program traktuje kolejną umowę,jak ponowne zatrudnienie,dlatego trzeba wpisać wykorzystany urlop tak jak napisałam wyżej.Pracownikowi nalicza 7 dni proporcjonalnie do końca roku.

#47 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:42

Witam,

mam pracownika zatrudnionego na umowę na okres próbny od 01.07 do 30.09.2017. Pracownica chorowała przez 6 dni w lipcu, w sierpniu 12 dni i teraz we wrześnie też 12 dni. U poprzedniego pracodawcy chorowała 6 dni (wynagrodzenie chorobowe). Dodałam te 6 dni czerwcowe w karcie zasiłkowej w dniu dzisiejszym dopiero (nie przed pierwszą listą płac, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie). Program liczy mi 51 dni wynagrodzenia chorobowego (dodawałam kolejne zwolnienia i dopiero od 52 dnia widać było na karcie zasiłkowej płatność z zus). Wszystkie ustawienia parametry firmy wydają się być ok. Nie rozumiem dlaczego nie liczy 33 dni wynagrodzenia chorobowego. Może usunąć wszystkie listy płac, zrobić wdrożenie pracownika czyli najpierw wpisać te 6 dni wynagrodzenia od poprzedniego pracodawcy i wtedy poprawnie będzie liczyć??

Już nie wiem, kombinuję na różne sposoby... W innych spółkach wylicza prawidłowo.

Proszę o pomoc

6 dni choroby nie dodajesz w obecnej ewidencji czasu pracy tylko wpisujesz w danych: pracownik-inne dane-dane wprowadzające-ostatnie świadectwo pracy- choroby. Przecież pracownik chorował łącznie 25 dni w tym roku kalendarzowym, więc skąd 51 dni? Coś jest pokręcone :). W kartach zasiłkowych nic się nie wpisuje,same się generują po naliczeniu list płac.

#48 projektogrod

projektogrod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 12 grudzień 2017 - 14:29

dzisiaj tu trafiłam szukając właśnie pomocy, ale widzę że nie tylko ja się z tym męczyłam

http://vid-tube.biz/it/

#49 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:33

Dzień dobry,

dopiero zaczynam pracę z tym programem i mam problem z urlopami za 2017 - jak przenieść zaległe urlopy z 2017 roku do 2018 roku?

#50 Guest_JCH

Guest_JCH
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 08:49

Dzień dobry,

dopiero zaczynam pracę z tym programem i mam problem z urlopami za 2017 - jak przenieść zaległe urlopy z 2017 roku do 2018 roku?

kartoteki -> zamknięcie roku -> rozliczanie urlopów wypoczynkowych.

#51 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 17:10

Witam,

Czy ktoś wie jak wydrukować kartotekę zarobkową? Do wyboru jest tylko opcja tekstowa. Drukuje się tylko tyle ile się zmieści na A4. Jak dopasować wielkość do A4 albo wydrukować tabele na kilku stronach ?

#52 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 01 luty 2018 - 18:05

W ustawieniach drukarki - ilość linii na stronę 47.

#53 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 15:06

W ustawieniach drukarki - ilość linii na stronę 47.

Dziękuję za odpowiedź . Niestety nadal drukuje tylko fragment tabeli.

#54 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 14:22

Dzień dobry,

gdzie można pracownikom wpisać ekwiwalent za pranie ? robię to ręcznie każdemu przy nowej liście płac, ale może jest sposób by ekwiwalent dodawał się automatycznie?

#55 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 12:07

Dzień dobry,

korekta ręczna

#56 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 14:09

Witam,

od niedawna użytkuję program WF Gang, i mam pytanie może ktoś z zaprawionych użytkowników przerabiał temat, mianowicie pakiety medyczne dla pracowników czy jest możliwość dodania takiego dodatku żeby co miesiąc sam naliczał bo pisanie każdemu co miesiąc ręcznie wydaje mi się dziwne. Oczywiście nie mam na myśli zwykłego ubezpieczenia grupowego tylko pakietów od których muszą być policzone ZUS i z drugiej strony muszą być w potrąceniach..

#57 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 15 marzec 2018 - 14:58

Pracownik -inne dane-dane pomniejszające wynagrodzenie-składka na ubezpieczenie

#58 Guest_daria

Guest_daria
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 13:21

Witam,

wprowadziłam nowego pracownika do systemu i nie mogę wprowadzić umowy zlecenia z wydrukiem. Umowa zlecenie okresowe wchodzi bez problemu. Co zrobiłam nie tak ?

#59 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 20:08

Czy istnieje możliwość wydruku zestawienia zbiorczego urlopów wykorzystanych i niewykorzystanych wszystkich pracowników?

#60 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 10:59

Czy istnieje możliwość wydruku zestawienia zbiorczego urlopów wykorzystanych i niewykorzystanych wszystkich pracowników?

Raporty-wydruki kadrowe-zestawienia kadrowe-zestawienia urlopów (należy wprowadzić na jaki dzień ma być wyliczony urlop, parametry wydruku, zaznaczyć pracowników)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy