Skocz do zawartości

program kadrowo-płacowy WF GANG

wróć do serwisu Kadry 46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2006 - 11:04

czy ktos pracuje na takim programie?

#2 Guest_mela

Guest_mela
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2006 - 12:18

pracowałam na tym programie więc może wczymś mogę pomóc

#3 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2006 - 08:22

Tak. Ja pracuję obecnie,

#4 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2006 - 12:36

czesc dziewczynydziekuje ze sie odezwałyscie, ja rowniez pracje na WF GANGUdzis nie moge rozmawiac ale zalezy mi zeby byc z Wami w kontakcie bo moze mogłybyscie mi pomuc w pewnych kwestiachmoj nr gg 6591551i adres mailpppp191105@wp.plnakresle tylko wstepnie z czym mam problemotorz, pracownicy pracuja 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu(płaca miesieczna) i moje pytanie dotyczy czy wprowadzacie urlop wypoczynkowy do programu, do kalendarza? ja nie korzystam z tej funkcji, bo nie mam potrzeby wyliczania wynagrodzenia urlopowego.i czy drukujecie z tego programu ewidencje czasu pracy?dziekuje za pomoc z gory

#5 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2006 - 12:37

pomóc a nie pomuc(spiesze sie)

#6 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2006 - 10:26

Oczywiście,że wprowadzam urlop do kalendarza. Inspektor PIP przyjeżdżając na kontrol życzy sobie wydruk komputerowy wykorzystania urlopów wyp. Poza tym można w każdej chwilisprawdzić ile urlopu w danej chwili przysługuje pracownikowi.Program nie jest zbyt skomplikowany ale ma wiele wad. Np nie rozlicza tzw.przepustek tj nie można wprowadzić że pracownik danego dnia pracował 5 a nie 8 godzin. Komputer rozlicza sobieróżnicę urlopem wypocz. co nie jest miarodajne.

#7 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 08:55

Witam wszystkich. Ja również kożystam z danego programu. Mam problem sprzetowy. Niby program ma bardzo małe wymagania. U mnie komputer jest dość nowy. A jeślli włącze program komputer bardzo wolno chodzi. Czy moze u kogoś pojawił się taki problem, moze ktoś wie jak go rozwiązać??

#8 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 09:20

Ja również pracuję na tym programie i bardzo często mi się zawiesza

#9 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 21 luty 2009 - 12:43

Witam. Od jakiegos czasu mam kłopoty ze zrobieniem zbiorówki list płac już wykasowałam w administratorze w funkcjach i założyłam na nowo ale tez mi nie chce chodzić. W wydruku graficznym wszystko sie zeruje, a teraz gdy wchodze na raport i zbiorówki list płac to wychodzi mi z programu WF-Gang. Proszę o pomoc. Z góry dziekuje

#10 Guest_jojof

Guest_jojof
  • Goście

Napisano 21 luty 2009 - 14:07

"pomuc", "kontrol", "kożystam" - ludzie, czy chodziliście do szkoły? I kto dał wam pracę w kadrach?!

#11 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 23 luty 2009 - 20:15

Może ktoś pomoże mi naprawić ten raport zbiorówka list płac.To są moje początki pracy w tym programie więc proszę się nie dziwić.Wszystko inne w tym programie wprowadzałam i działa a z tym mam problem.

#12 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 14:29

Witam może ktos wie jak wprowadza się w WF GANG godziny nocne dla pracowników???

#13 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 14:40

W kartotece pracownika

#14 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 14:41

Później dane powiększające wynagrodzenie

#15 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 10:12

Dziękuje za pomoc :-)

#16 Guest_Roven

Guest_Roven
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 12:56

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z programem WF-Gang, proszę pisać na robert@evi.pl. Od ponad 10 lat zajmuję się wdrażaniem i dostosowywaniem programu do konkretnych środowisk pracy i chętnie pomogę w razie problemów.

#17 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 10:52

Witam,Mam problem potrzebuję zmienić pracownikowi miejsce pracy, chałam to zrobić w **************** ale tam nie można. Czy muszę zakończyś jedną umowę i dodać nową z nowym miejscem wykonywania pracy. Proszę o pomoc pilne. Z góry dziękuję

#18 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 18:31

Witam

Mam pytanie dot.programu WF Gang , wprowadziłam nową firmę do bazy danych(logując się na swoim haśle) i jej nie widzę, kiedy wprowadzm ją jeszcze raz program krzyczy, że taka firma już istnieje.Kiedy loguje sie na administratorze też ją widać, nie wiem w czym problem. Dodam, że mam wszystkie uprawnienia do tego programu.

Z góry dziekuję za pomoc.

#19 Guest_Mon

Guest_Mon
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 10:20

A jak wydrukować ewidencje czasu pracy pracownika?

Grafiki mam zrobione ale tam nigdzie nie ma opcji wydruku.

Nie chodzi mi o liste obecnosci tylko o czas pracy.

Pozdrawiam

#20 Guest_Arleta

Guest_Arleta
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 14:40

Jak ktoś ma problemy z gangiem, to mogę polecić z czystym sumieniem Pana Roberta.

Parę lat temu też trafiłam na to forum, ten wątek i napisałam na adres e-mail który udostępnił wyżej.

Z początku nieśmiało pisałam, bo facet bez wołania o kasę odpisywał szybko na moje problemy.

W 2013 roku przeszliśmy częściowo na system równoważny i połowę rzeczy musiałam klepać z palca, do tego aktualizacja wrześniowa spowodowała błędy w liczeniu podstawy do urlopu. Nie miałam sumienia pisać do niego więc wysłaliśmy bazę do wapro raz, później drugi raz i nic. Ryczeć mi się chciało, bo praktycznie z excela wklepywałam całą wypłatę do ganga. Zdesperowana poszłam do kierowniczki, ta do dyrektora i ostatecznie oficjalnie związaliśmy się stałą umową z Panem Robertem.

Bazę naprawił nam w godzinę, pomógł mi w zautomatyzowaniu systemu równoważnego, porobił mi wiele szablonów wydruków i praca w gangu wygląda dzisiaj zupełnie inaczej. Facet oprócz bardzo dobrej znajomości programu ma ogromne doświadczenie i zna przepisy, nie rozmawiasz jak z typowym informatykiem, tylko masz wrażenie, że cie rozumie i nadaje na tych samych falach.

Robię mu reklamę, bo jestem mu to winna. Takich specjalistów po prostu warto polecać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych