Skocz do zawartości

Kadry, płace - kurs, studia podyplomowe?

wróć do serwisu Kadry 66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mi

Guest_Mi
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 15:00

Witam,Zastanawiam się nad podjęciem nauki w tym kierunku (nie mam doświadczenia w kadrach, trochę w księgowości).Poradźcie, proszę, czy lepiej zapisać się na kurs (i które placówki są "uznawane") czy na studia podyplomowe.Jak na razie, w Warszawie, znalazłam kurs organizowany przez Infor, Zakład Doskonalenia Zawodowego, Polbi. Czy możecie polecić któryś kurs? Albo studia podyplomowe?Pozdrawiam,

#2 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 15:13

A skąd jestes? Z Warszawy??

#3 Guest_moni

Guest_moni
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 15:32

infor

#4 Guest_Mi

Guest_Mi
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 23:49

Jestem z Warszawy.Jeszcze zastanawiam się nad kursem organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Słyszeliście o nim?

#5 Guest_gonia

Guest_gonia
  • Goście

Napisano 12 luty 2009 - 02:10

ja tez się zastanawiam nad kursem Inforu, ale czy ktoś z Was go skończył i może polecić? Bo przeraża mnie cena i nie wiem co lepiej wybrać: ten kurs czy podyplomowe studia.

#6 Guest_gr

Guest_gr
  • Goście

Napisano 12 luty 2009 - 14:21

no właśnie, ten kurs jest lepszy od podyplomowych czy nie?

#7 Guest_zzz

Guest_zzz
  • Goście

Napisano 12 luty 2009 - 15:12

ja wybrałabym studia

#8 Guest_motylek

Guest_motylek
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 11:54

Mam samodzielne stanowisko Kadry i Płace. Ukończyłam tylko kurs kadrowo-płacowy w SKwP. Teraz zastanawiam się nad studiami podyplomowymi z Prawa Pracy lub Zarządzania Kadrami. W Poznaniu jest taki kierunek na UAM Prawo Pracy, na UE Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz na WSB Zarządzanie Kadrami. Czy ktoś kończył któryś z tych kierunków i może podzielić się opinią?

#9 Guest_Ane

Guest_Ane
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 11:59

Polecam kurs kadrowo-płacowy w PAR w Warszawie, rozsądna cena i dość duży zakres informacji - byłam na nim w prawdzie kilka lat temu ale myślę że standardy się nie pomniejszyły. Poza tym polecam studia podyplomowe prawa pracy na UW.

#10 Guest_motylek

Guest_motylek
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 12:02

Szukam informacji o studiach podyplomowych z Kadr i Płac w Poznaniu

#11 Guest_Ana

Guest_Ana
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 12:03

Polecam kurs w SEKA (w Warszawie) dla Specjalistów ds kadr i płac, dużo materiałów, dużo ćwiczeń praktycznych...jak również studia podyplomowe na UW na wydz. zarządzania Managerskie studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi...Świetna sprawa gorąco polecam!

#12 Guest_asia

Guest_asia
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 12:06

mnie też intersuje taki kurs, tylko tyle, że w okolicach Bielska-Białej. Jeśli ktoś może coś polecić, to będę wdzięczna.

#13 Guest_do motylka

Guest_do motylka
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 12:21

Ja robiłam w WSB podyplomowo zarządzanie kadrami i doradztwo zawodowe, tyle, że w oddziałe w Chorzowie. Zakres wiedzy dotyczy hr, prawo pracy to raptem kilka zajęć w bardzo ograniczonym zakresie. Więc jeśli liczysz na prawo pracy i ubezpieczenia społeczne to WSB nic ci nie da. Tam przerabia się rekrutację, oceny okresowe, motywowanie itd. Ja nie byłam za bardzo z tego zadowolona, to są samą wiedzę dają książki i są o wiele tańsze.

#14 Guest_motylek

Guest_motylek
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 12:25

Też tak myślałam. Dzięki za informację

#15 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 23:10

Asiu ja mam ten sam kłopot, poszukuję czegoś w okolicy Bielska, ale widze,ze nie ma na ten temat wielu informacji.

#16 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 11:11

Planuje isc na studia podyplomowe w Poznaniu z prawa pracy-kadry,płace. Jezeli ktos ukończył naukę to proszę doradźcie mi gdzie jest najlepiej...

#17 Guest_mati

Guest_mati
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 09:39

jeśli chodzi o studia podyplomowe to organizuje je koźmiński wspólnie z mddp. Uczelnia jak i firma renomowane więc chyba godne polecenia

#18 Guest_mad

Guest_mad
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 22:29

Witajcie, polecam studia podyplomowe Kadry - Płace - prawo i praktyka organizowane przez Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Poznaniu - współpracują z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w KaliszuBardzo dużo praktyki a wykładowcy to fachowcy w swoich dziedzinachNaprawdę warto, ja jestem zadowolona!:)

#19 Guest_agava

Guest_agava
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 11:18

Ja kończyłam podyplomowe Prawo Pracy na UAM Poznań -szczerze...byłam zawiedziona oczekiwałam więcej. Może wynikało to z tego, że juz 3 lata w tym pracowałam i sporo wiedziałam, dla kogoś kto zaczyna może mieć to inny wymiar. Gdybym mogła wybrać teraz wybrałabym coś z ćwiczeniami - na UAM są tylko wykłady. NA uczelni Koźmińskiego chyba jest kierunek gdzie są ćwiczenia i może warto nad tym się zastanowić ( co do szkoły nie jestem pewna czy to ta).

#20 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:28

Ja wybieram się na prawo pracy na Uczelni Łazarskiego (podyplomowe). Byłem, tam, widziałem program , rozmawiałem i przekonałem się - z lotu ptaka wygląda to ok. Ale chętnie poznam opinie ludzi, ktorzy już stuidowali na tejuczelni (niekoniecznie ten kierunek). Z góry dziękuję

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych