Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy aneks do umowy a poprz.aneksy

aneks umowa umowa o pracę data

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 04 luty 2013 - 13:28

Witajcietakie pytanie mamByło po kolei tak : umowa na czas okreslony, potem umowa na czas nieokreślony, nastepnie aneks do stanowiska pracy.Teraz mu zmieniamy płace zasadniczą.Zatem w aneksie do której umowy się odnosze ? Do tej na czas okrelsony jako pierwszej, czy tej na nieokreślony jako ostatnio podpisanej.W aneksie mam stwierdzenie : "Pozostałe warunki umowy o pracę nie ulegają zmianie.", a zmieniam teraz tylko płace i stanowisko nadane w poprzednim aneksie ma juz zostac. Czy powinnam uzyc innego zwrotu, czy taki zwrot zatrzymuje warunki aneksowane wczesniej ??Pomóżcie

#2 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 04 luty 2013 - 13:32

Do umowy na czas nieokreslony się odnosisz. Piszesz co zmieniasz dodajac, ze pozostałe warunki umowy o pracę nie ulegają zmianie.

#3 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 04 luty 2013 - 13:34

Witaj !Ja bym się odniósł do tej podstawowej umowy dodając "aneksowanej w dniu... "

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#4 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 04 luty 2013 - 13:36

chcialam wlasnie zrobic jak Edzia, ale wziely mnie glebsze refleksje i jestem w kropce

#5 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 04 luty 2013 - 15:12

zawsze odnosisz się do umowy, możesz numerować aneksy (porozumienia/ wypowiedzenia zmieniające)
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#6 Katarzynka

Katarzynka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 06 luty 2013 - 11:49

Ludzie, jak można odnosić się do umowy która już nie trwa ? Skoro ma następną, która trwa ? Masz jakiekolwiek wątpliwości Lena111 ?

#7 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 09:48

Ankesujesz umowę, która trwa.I w aneksie piszesz: ankes do umowy .... aneksowanej dnia.... zmieniają się nastepujące warunki......a pozostałę nie ulegają zmianie.

#8 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 26 luty 2013 - 17:15

albo wpisz sobie w google porozumienie zmieniające

#9 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 26 luty 2013 - 22:36

Można to też zrobić jeszcze prościej poprzez przeszeregowanie wynagrodzenia, mam nadzieję,że płace zmieniacie na większąDołączona grafika .A refleksje widać zawsze lepiej mieć.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aneks, umowa, umowa o pracę, data

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych