Skocz do zawartości

skup złomu, podatek ?

wróć do serwisu Moja Firma 21 odpowiedzi w tym temacie

#21 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 09:55

Można też podpytać pod tym adresem http://weglik.eu/ , na początku był tylko to skup złomu węglika spiekanego i stali szybkotnących, ale z czasem wzbogacili ofertę o skup metali szlachetnych oraz metali kolorowych, brązu, cyny, obrót surowcami czy skup metali rzadkich. Szybkość w dokonywaniu transakcji oraz ograniczanie potrzebnego czasu do minimum to jest coś to mogę o tej firmie powiedzieć, na plus także fakt, że przeprowadzają działania we wskazanym przez klienta miejscu i czasie. Myślę, że najłatwiej będzie uzyskać informację u kogoś kto już kilka dobrych lat jest na rynku i wie jak to działa. 

#22 Shane

Shane

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 15:48

Hmm kwestie podatkowe zawsze budzą jakieś wątpliwości. Oczywiście najlepiej jest poprosić o pomoc specjalistów, czyli najlepszym wyborem byłoby dowiedzieć się wszystkiego z jakiegoś biura rachunkowego, albo od doradcy podatkowego. Jednak wiadomo, że w takim wypadku te osoby policzą sobie czasem niezłą sumkę za to, że pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Moim zdaniem najlepiej jest się zgłosić do zlomskup.eu. Już miałem okazję korzystać z ich pomocy, ponieważ jakiś czas temu sam myślałem o prowadzeniu złomowiska i pomogli mi bez robienia żadnych problemów. Chyba najlepiej jest właśnie spytać w takim miejscu, gdzie są z tematem obyci, bo codziennie mają klientów, skupują i sprzedają złom i tak dalej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych