Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie najlepsze czasopisma ?

czasopisma vat wiedza

wróć do serwisu Księgowość 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 10:47

Witajcie,jakie czasopisma wg was są najlepsze ze sfery podatków i księgowości oraz kadr ? W jakie najlepiej inwestować ?Zawiodlam sie na ***********ie...Jakie są wasze ulubione ?Czy może lepsze ksiązki lub portale internetowe ?

#2 Ania_B

Ania_B

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2346 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:00

wersje internetowe: http://grupa.infor.p...lektroniczneDla mnie (jak na razie) najbardziej przydatny jest Poradnik Gazety Prawnej - wersja papierowa (jestem starej daty, hihi). zawiera konkretną i praktyczną treść z zakresu i podatków i rachunkowości, ubezpieczeń, prawa cywilnego ... Jest to tygodnik. Zawiera przykłady i rozwiązania problemów prawnych, komentarze specjalistów, porady ekspertów, orzecznictwo a także pisma ministerstw i urzędów centralnych.wersje papierowe: http://www.infor.pl/...Czasopisma.html

#3 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:09

Witajcie,jakie czasopisma wg was są najlepsze ze sfery podatków i księgowości oraz kadr ? W jakie najlepiej inwestować ?Zawiodlam sie na ***********ie...Jakie są wasze ulubione ?Czy może lepsze ksiązki lub portale internetowe ?

A czemu to *********** cię zawiódł? Czegoś za mało, czy za dużo?

#4 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:12

A czemu to *********** cię zawiódł? Czegoś za mało, czy za dużo?

napotkałam się na kilka błędnych informacjiczasami informacje mają naprawde fajnie opisane, ale niekiedy to masło maślane

#5 Mirasek

Mirasek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 894 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:16

Mnie osobiście wystarcza, http://inforfk.pl/index
Wcześniej - isk ( internetowy serwis księgowego )
Forum
Prenumerata dodatków ( wskaźniki, biblioteka, ustawy, rozporządzenia... ) książkowe.
Lubię mieć zawsze pod ręką ustawę czy akty wykonawcze .
W razie kontroli też są bardzo potrzebne.
Jak dotąd jest OK.
Wszelkie zmiany są publikowane na bieżąco.
Najbliższe zmiany, projekty zmian... też szybciutko docierają na tym portalu
do naszych wiadomości .

Polecam Radio Infor
Wideo - szkolnia
Masz możliwość konsultacji telefonicznej z ekspertami.
Cóż więcej można chcieć Dołączona grafika

Polecam Dołączona grafika

#6 lena111

lena111

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:19

Jestem właśnie ciekawa tego radia :):)w pracy nie mam głośników, ale w domu musze posłuchać :)

#7 < Mariusz J. >

< Mariusz J. >

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 22:46

Witam

mniej więcej podobnie jak inni

Jeżeli chodzi o podatki i rachunkowość to należy polecić wydawnictwa grupy Infor : "Poradnik Gazety Prawnej" , "Sposób na Płace","MONITOR księgowego" ‘’Rachunkowość Budżetowa’’, „MONITOR Prawa Pracy i Ubezpieczeń”,’’Poradnik Rachunkowości Budżetowej’’,’’ BIULETYN Głównego Księgowego’’,’’ Poradnik Rachunkowości Budżetowej’’,a w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych "MONITOR prawa pracy i ubezpieczeń","Serwis Prawno-Pracowniczy", a także za przydatne uważam pisma z zakresu samorządu i zarządzania tegoż wydawnictwa,czyli ,,Gazeta Samorządu i Administracji’’ oraz "Personel i Zarządzanie".

Należy oczywiście polecić także http://inforfk.pl/index oraz Radio Infor.

#8 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 19 luty 2013 - 19:21

*********** również mnie zawiódł i nie polecam jego pism. Od kilku miesięcy korzystam z INFOR FK. Zerknij sobie tutaj: http://inforfk.pl/index . Co do samej prenumeraty to ja mam personel i zarządzanie - bardzo mi się podoba. Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń - również jest super. Biuletyn VAT, Sposób na płace - w zasadzie jest wszystko:) Jeżeli chodzi o darmowy dostęp infor.pl / a tam księgowość/kadry - szczerze polecam. Radio Infor.pl hmmm w pracy nie mogę słuchać:)

#9 Jakub Sieradzki

Jakub Sieradzki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 28 luty 2013 - 21:50

Monitor Księgowego w tym zakresie przede wszystkim, choć faktycznie w specyficznych zakresach potrzeb pozostałe wydawnictwa infor są warte uwagi. Oczywiście także wersje internetowe tychże oraz Gazeta Prawna.

#10 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 22:39

Teraz Monitor księgowego dostępny w wersji elektronicznej na sklep-ebooki.nextore.pl/e-prasa/monitor_ksiegowego_p35145.xmlDla mnie super sprawa.

#11 Neytiri

Neytiri

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 02 maj 2013 - 15:14

ja szanuję Biuletyn VAT - dużo ciekawych porad i wyselekcjonowane ważne nowości na czasie

#12 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 11:39

miałam przez 3 lata serwis internetowy *********** (wiadomo to tylko przedruk czasopism które oni wydają) i przez rok infor ale szczerze nie powaliły mnie te serwisy nie ma tam informacji czy dany artykuł jest aktualny i zdażyło mi się że skorzystałam juz z nieaktualnych informacji co niestety odbiło się na zle podjętej decyzji w sprawach księgowych i mało brakowało a straciłabym pracę, dlatego też osobiście nie polecam. Obecnie korzystam z Vademecum Głównego księgowego Wolters Kluwer i twierdzę że jakość jest nieporównywalna, najwazniejsza dla mnie jest codzienna aktualizacja,czytelnie oznaczone zmiany w przepisach, szybkość wyszukiwania informacji. Cena jest trochę wyższa niż w innych serwisach ale to inwestycja który się zwróci.

#13 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 01 maj 2015 - 21:47

jest też wiele ciekawych lokalnych czasopism

#14 Guest_radej

Guest_radej
  • Goście

Napisano 01 maj 2015 - 22:12

odnośnie lokalnych portali informacyjnych to bardzo fajnie jest prowadzony Rytm Warszawy www.rytmwarszawy.pl/ można tam znaleźć wszystkie najważniejsze informacje dotyczące życie miasta, ja chętnie też czytam o ciekawostkach historycznych i wydarzeniach kulturalnych.

#15 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 14:07

Ja jestem za Woltersem Vademecum głównego księgowego.Jako wieloletni klient korzystam juz z nowej platformy.Fajne tez maja navigatory prawa podatkowego i bibliotekę podatkowa

#16 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 21:36

Popieram co prawda korzystam dopiero drugi rok z Vademecum głównego ksiegowego ta nowa andromeda jest rewelacyjna. Teraz to już chyba nie ma konkurencji dla Woltersa. A możesz coś więcej powiedzieć o navigatorach tez słyszałam że są super pomocne.

#17 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 21:36

Biblioteka Woltersa ma wszystkie książki podatkowe w formie elektronicznej.Super program

#18 Firekage

Firekage

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 09:59

Do tej pory nie czytałam tego typu czasopism, wolę przeglądać artykuły internetowe. Ale jeśli macie coś naprawdę godnego uwagi to dajcie znać ;)

Gdy trzeba upowszechnić maskowaną prawdę, konieczne jest założenie maski.

#19 ZofijkaHab

ZofijkaHab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:34

Ja tam bym bardziej stawiała na portale internetowe sprawdzone i wiadomości w sieci, niż gazety. Jest lepsza dostępność i wygoda. O rzetelności nic nie piszę, bo z tym różnie bywa, ale wystarczy poczytać opinie o różnych takich portalach, zweryfikować informacje samemu i wybrać jakiś, a najlepiej kilka. Teraz dostępne są kioski wirtualne:-) i ja z takich korzystam, można sobie nawet prenumeratę wykupić:-)

#20 ksiegowosc.today

ksiegowosc.today

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 01:46

.....

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czasopisma, vat, wiedza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych