Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaka firma odszkodowawcza z Łodzi?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 wrzesień 2019 - 22:33

EuCO w całej Polsce ma swoich agentów. Można do nich na infolinie zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć. Oni specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań. 


Archerw

Napisano 28 styczeń 2019 - 09:01

Ze swojej strony polecam Ci odezwać się do tej firmy: https://kancelariad2dgroup.pl/korzystałem z ich usług już wielokrotnie i za każdym razem nie miałem problemu z odszkodowaniem także polecam zerknąć na pewno Ci pomogą. 


pawelszabla

Napisano 25 styczeń 2019 - 09:01

Moją sprawą zajęli się bardzo fajnie, kompleksowo w kancelarii Merces (firma z Poznania, na merces-odszkodowania.pl jest ich wizytówka). Ja walczyłem o zadośćuczynienie i odszkodowanie (wypadek samochodowy, czołowe zderzenie), udało się uzyskać zadowolające pieniądze w jednym i drugim przypadku. Zdrowia mi już nikt do końca nie zwróci, ale przynajmniej dzięki pieniądzom mogę się rehabilitować.


Napisano 21 luty 2018 - 23:09

EuCO działa na terenie całej Polski, więc do nich warto uderzyć!

Wojtek541

Napisano 19 grudzień 2017 - 03:37

My korzystaliśmy z usług Kancelarii Odszkodowawczej Auxilia http://auxilia-info.pl/ jestem w pełni zadowolony, ponieważ naprawdę starannie podeszli do tematu i każdego klienta traktują bardzo indywidualnie, dzięki czemu mają wysoką skuteczność w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadkach. Nie pożałujesz :)


Napisano 28 listopad 2017 - 15:42

Jakoś mi się tam specjalnie nie chciało szukać. Znalazłam w necie EUCO, zadzwoniłem do nich i po 3 dniach podpisałem umowę. Wszystko było ok


forted

Napisano 18 październik 2017 - 09:19

A ja korzystam z ubezpieczyciela spoza Łodzi i również sobie chwalę. Nie wiem, czy kojarzycie firmę mtu24 - http://www.mtu24.pl/ To jest firma stanowiąca część Ergo Hestii, w związku z czym ma za sobą pewien prestiż i historię. Są naprawdę rzetelni i profesjonalni, nie spuszczają klienta na drzewo, jak to ma miejsce u różnych szemranych ubezpieczycieli. Wszelkie wątpliwości można wyjaśnić przez telefon albo w biurze. Ja tam nie mam żadnych powodów do narzekania. Trzymajcie się.


marysiabiz

Napisano 11 październik 2017 - 08:47

Sprawdź firmę Auxilia- mi pomogli po wypadku w pracy, zajęli się formalnościami, reprezentowali mnie w sądzie, mój udział w sprawie był ograniczony do minimum, nawet nie mogłam sobie pozwolić na więcej z powodu ciężkiego stanu zdrowia. Ale wiedziałam, że  mój doradca dba o to, by sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie i tak też się stało-niedawno wypłacono mi odszkodowanie :)


Napisano 20 lipiec 2017 - 22:18

Bezpośredni adres do agenta z tego euco to a.kita@euco.pl . Do niego trafiliśmy jakiś  czas temu i nasza sprawa zakończyła się pozytywnie.


Napisano 23 maj 2017 - 22:57

To do Europejskiego Centrum Odszkodowań się zgłoś. Dla mnie to najlepsza firma na rynku.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)