Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ubezpieczenie OC - auto firmowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

marfi12

Napisano 31 grudzień 2019 - 16:06

Pierwsze kroki najlepiej kierować do porównywarek takich jak Cuk.pl. Spokojnie porównasz 30 towarzystw i wyciągniesz odpowiednie wnioski. 


Monkey_Funcky

Napisano 19 listopad 2019 - 09:40

Wszyscy wiemy, ile teraz kosztuje OC. Ceny są niekiedy wręcz astronomiczne. Zastanawialiście się, skąd taki skok cen i dlaczego są takie wysokie? Odpowiedź znajdziecie tutaj, link. Wyjaśniono tu, co się składa na koszt OC i gdzie można szukać tańszego ubezpieczenia.


Karola12b

Napisano 01 październik 2019 - 12:07

Dodatkowo jeśli masz konto firmowe w Millennium, to tam jest tez promocja na OC. Warto zerknąć, zawsze to parę stówek do przodu ;)


aniolek

Napisano 25 wrzesień 2019 - 09:17

Jeżeli nadal wahacie się nad wyborem ubezpieczenia to powiem Wam, że dużym ułatwieniem mogą być porady zawarte na tym blogu: http://kalkulator-ubezpieczen.pl/ Mi one bardzo się przydały. Konkretna wiedza - porównanie stawek ubezpieczeń dostępnych na rynku i nie tylko. Dzięki tym wskazówkom znalazłam odpowiednie ubezpieczenie OC dla mojego samochodu.


Mateo122

Napisano 20 wrzesień 2019 - 14:07

Ja polecam zerknąć na dobrą porównywarkę ubezpieczeń OC. Choćby na https://ubea.pl/są całkiem niezłe propozycje ;)


Ekspert PZU

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:19

@dante80
Cena zależy od wielu czynników (np. wielkość silnika czy  lokalizacja). Jeśli chcesz ubezpieczyć auta firmowe, to zachęcam do kontaktu z naszym agentem. Sprawdzi on szczegóły, poinformuje o ogólnych warunkach ubezpieczenia oraz obliczy koszt polisy. Lista naszych pracowników dostępna jest na stronie - https://www.pzu.pl/k...zial-lub-agenta
A spotkanie umówisz tu - https://www.pzu.pl/k.../umow-spotkanie
Pozdrawiam!


bummer

Napisano 16 wrzesień 2019 - 10:55

Ubezpieczenie OC - parametry są określone w ustawie o OC (które swoją drogą nie tak dawno zostały zaktualizowane). Oznacza to w dużym skrócie, że nie ma sensu kupować jakiegoś drogiego OC, skoro to najtańsze pod względem zakresu ochrony osoby poszkodowanej, będzie sobą reprezentowało mniej wiecej podobny zakres.

W sieci są kalkulatory takie jak https://wygodnie.pl/...e-oc/kalkulator

Można sobie policzyć - co gdzie i za ile.


dante80

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:17

Jak wygląda wysokość ubezpieczenia OC w kontekście aut firmowych? Wiadomo, że takimi samochodami się po prostu częściej jeździ. W związku z tym ryzyko wypadku, uszkodzenia jest po prostu większe.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)