Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kosmetyki samochodowe - Hek Cosmetics


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawełP32

Napisano 21 sierpień 2019 - 22:13

Dobrze wiedzieć na jakie kosmetyki warto stawiać w przypadku auta, też chciałbym zadbać trochę o swoje Audi. Może jak znajdę chwilę to sobie je zamówię i też sprawdzę jak zadziała na mój lakier. 


JarekDon

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:58

Podzielam opinie poprzednika i ogólnie jeśli będziecie chcieli je kupić to do użytku prywatnego brałem je tutaj https://max-trade.pl...ki-samochodowe/  bo mają kategorie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Natomiast jak chce ktoś podjąć współpracę to już bezpośrednio można kontaktować się przez ich stronę internetową. Kosmetyki rzeczywiście dą bardzo skuteczne i dobrze pachną. Można doczyścić praktycznie wszystko i odzyskać ponownie piękny wygląd swojego auta, które kilka lat temu wyjechało z salonu. 


Wojtek541

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:40

Jak najbardziej jestem za, z resztą używamy produktów od Hek Cosmetics w naszym salonie autodetailingu i przyznam, że dają sobie bardzo dobrze radę. Ceny zestaw nie są drogie i posiadają produkty zarówno do wnętrz, jak i odpowiedniego utrzymania zewnętrznej części auta - woski, szampony, czy środki do felg. 


Torcik66

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:45

Cześć,

Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat kosmetyków samochodowych od Hek Cosmetics w zakresie auto detailignu - warto na nich postawić, czy macie dla mnie inne propozycje?

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)