Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Ubezpieczenie OC oraz AC


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

boyas12

Napisano 01 lipiec 2021 - 09:26

Jestem zwolennikiem wykupowania OC i AC, jeszcze nie czuje się wystarczająco pewnie za kierownicą. 


pepke

Napisano 09 czerwiec 2021 - 12:58

Możęsz sprawdzić jeszcze w firmie Compensa: https://www.compensa.pl/. Firma oferuje dobre ubezpiecenia oc i ac. I niezłe zniżki przy wykupieniu u nich obu tych ubezpieczeń.

Na stronie jest kontakt, można skonsultować się z ich pracownikiem i powinien przedstawić dostępne opcje ubezpieczenia.

 

W przypadku ubezpieczenia ac przy wyborze nie powinniśmy kierować się absolutnie ceną. Liczy się tutaj zakres ubezpieczenia. 


pitahaja

Napisano 30 lipiec 2019 - 17:17

OC auta o takiej pojemności trochę kosztuje i warto poświęcić chwile żeby znaleźć najtańsze oc. Ale nie ma co rozdzierać szat bo wystarczy wejść na https://panocek.pl/i wybrać najlepszą opcję bo różnice w stawkach sięgają nawet 150 zł.Każdy kto potrafi liczyć wie że to różnica niebagatelna.


derbgrrla

Napisano 03 lipiec 2019 - 11:54

Żeby kupić najtańsze OC to dobrze jest przeanalizować kilka ofert najpopularniejszych firm.


pomocna

Napisano 24 luty 2019 - 20:11

U mnie było podobnie, mimo że bardzo długo opłacałam już ubezpieczenie w jednym miejscu dostałam propozycję ubezpieczenia na kolejny rok całkowicie dla mnie nie do przyjęcia. Obawiałam się, że takie są podwyżki, ale weszłam na stronę https://klaro.pl/ najtańsze oc na rynku okazało się 200 zł tańsze niż propozycja jaką otrzymałam! także polecam kalkulatory, porównywarki, można sporo zaoszczędzić. 


Ekspert PZU

Napisano 05 luty 2019 - 06:51

@bummer
Zachęcam do sprawdzenia naszej propozycji. Zakres ubezpieczenia i jego koszt ustalisz na stronie - https://moje.pzu.pl/ :)


Michałdk

Napisano 04 luty 2019 - 11:10

Szkoda chodzić po agencjach stawki i tak wyższe niż w internecie proponuje aplikację Kupdirect z Google Play skanujesz kod z dowodu rejestracyjnego i w 5 sek widzisz różnice w składkach.

lithery

Napisano 04 luty 2019 - 07:59

Na rynku masz co najmniej kilkadziesiąt ubezpieczalni. Jeżeli nie jesteś zadowolony z jakiejś polisy, to dobrym sposobem jest jej zmiana. Będzie to korzystne zarówno dla Ciebie - również pod względem finansowym, bo towarzystwo ubezpieczeniowe za nowego klienta jest w stanie naprawdę dużo zaofrować. Druga sprawa, pokażesz, temu obecnemu ubezpieczycielowi, że nie godzisz się na takie warunki.

Odsyłam do poradnika: https://wygodnie.pl/...ybrac-najlepsze w którym można znaleźć opis, na co należy zwracać uwagę przy wyborze OC.


bummer

Napisano 03 luty 2019 - 11:07

Tak jak w temacie,chciałbym zapytać w jaki sposób i w jakich firmach kupujecie ubezpieczenie? ja do tej pory kupowałem tylko u jednego ubezpieczyciela, ale w tym roku zaproponowali mi bardzo kiepskie warunki i chcę go zmienić, a że sporo lat już minęło odkąd szukałem oferty to niezbyt wiem jak teraz najlepiej to załatwiać - stacjonarnie, czy może lepiej przez internet? jest różnica w cenie?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)