Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Montaż LPG - jaka instalacja?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 23 listopad 2020 - 14:38

Zdecydowanie krajowa Optima od Alex, super się u mnie sprawdza. Dodam, że najlepiej mieć kompletny ich zestaw, bo jak wszystko jest od jednego producenta to jest to po prostu idealnie dopasowane i wiadomo, że będzie sprawnie chodzić, samochód nie będzie prychał, jazda będzie płynna.

 


G0siaa

Napisano 18 październik 2020 - 21:38

Możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy www.autogaz.com.pl. Na pewno będzie w stanie doradzić Ci wybór odpowiedniego rozwiązania. Ja posiadam instalacje z regulacją przepływu gazu i uważam, że jest to doskonały wybór. System zapewnia ekonomiczną, bezpieczną i wydajną pracę przez długie lata.


seweryn.klos

Napisano 05 maj 2020 - 09:50

Teraz nie opłaca się instalować LPG - paliwo masz za 3,80 i jeszcze długo tam może być. Pisałem o tym kiedyś art. https://www.focusonf...ra-ceny-paliwa/

 

Więc ja bym teraz nie wydawał 2k na instalacje.


aniolek

Napisano 19 kwiecień 2020 - 14:04

Z własnego doświadczenia polecam Ci zerknąć na stronę: https://www.cryogas.pl/lng znajdziesz na niej wszystkie szczegóły dotyczące usług związanych z montażem oraz dostawą lng. Tak się składa, że niedawno pomagałam mojemu szwagrowi z znalezieniu sprawdzonego dostawcy i udało się. Postawiliśmy właśnie na firmę Cryogas. Świetnie dopasowali swoje usługi pod nasze wymagania - każdy aspekt został dokładnie przedyskutowany. Dzięki temu mieliśmy pewność, że decydujemy się na dobre rozwiązanie. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla Was przydatna ;)


Napisano 29 styczeń 2020 - 12:49

Niestety jak bym nie miał w swoim aucie zamontowanej instalacji lpg to bym  daleko na benzynie nie pojechał z przyczyn finansowych. Zdecydowałem się na montaż lpg od razu jak kupiłem  auto i taką  instalację szybko zamontowała mi firma z Katowic Auto Gaz Śląsk, która znajduję się na Brygadzistów 82a.

 

 

 

 

 

 


Napisano 18 maj 2019 - 20:59

Mam w tivoli fabrycznie zamontowaną instalację lpg Europegas i nie moge narzekać. Już po kilku miesiącach mi sie zwróciła a mam na nią 5 lat gwarancji


Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:19

Jeżeli zdecydowaliście się na instalację LPG w swoim samochodzie to powinniście też zapisać sobie kontakt do firmy, która sprzedaje części do instalacji gazowych w samochodach. Osobiście polecam wam firmę agsklep.com Mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.


Napisano 05 luty 2019 - 10:29

ja też uważam, że najlepsze instalacje ma optima. Odpowiednio zainstalowana płynnie przechodzi, nic nie przeskakuje, do tego cicho pracuje i nic nie czuć gazu. Poza tym sama instalacja to czysta oszczędność, zerknij sobie na optimagas.com/sprawdz-zasieg-auta na kalkulator opłacalności


Napisano 20 lipiec 2018 - 22:18

Najważniejsze to znajdź porządnego montera i On Ci coś doradzi. Najlepiej by było gdybyś znalazł takiego gościa co ma pojęcie i wsadzi Ci BRC, wtedy będzie jeździł lata bez żadnych problemów.


Napisano 18 lipiec 2018 - 09:28

sprawdź sobie instalacje optima - rodzima produkcja, bardzo dobre wtryskiwacze barracuda w zestawach, tu jest wyszukiwarka warsztatów optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat  znajdź kogoś w okolicy i sprawdź co zaproponują


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)