Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Regeneracja przekładni kierowniczych (maglownic)


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 styczeń 2020 - 18:34

Jeżeli szukacie kogoś sprawdzonego to polecam Reg Truck. Profesjonalni fachowcy.


Napisano 03 październik 2019 - 12:45

 Ja mogę polecić firmę , która oferuję  usługi z zakresu  naprawy układów kierowniczych, regeneracji siłowników oraz regeneracji pomp wspomagania i takie rzeczy można naprawić w firmie z Sopotu - Skraw-Met . Firma  Skraw-Met wszystkie swoje usługi  realizuje perfekcyjnie i na najwyższym poziomie. 

 


Napisano 30 sierpień 2019 - 07:58

Jak z Kielc to faktycznie tylko Avanti, cenowo wychodzi najkorzystniej, ale też fachowo doradzą i naprawią porządnie


Napisano 27 maj 2019 - 18:03

Niestety znajomy temat dla mnie - ostatnio też miałem problem z przekładnią.. Oczywiście stres - bo wiadomo auto potrzebne, a tu trzeba oddać do naprawy.. Znajomy polecił mi serwis e-przekladnie.pl i to był strzał w dziesiątkę! Bardzo sprawnie uwinęli się z naprawą, więc szybko mogłem odebrać auto i cieszyć się zregenerowaną przekładnią.


Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:22

Robiłem regeneracje w serwisie Autoukład i układ kierowniczy po naprawie z powrotem zachowuje się normalnie, nic nie stuka i ładnie chodzi, a cena dużo niższa niż jakbym miał wymieniać na nowy. 


agatazabek

Napisano 03 kwiecień 2019 - 11:05

ja korzystałam z firmy http://regmot.pl/reg...-kierowniczych/ duży plus za to że wysyłają naprawione części kurierem i jeszcze dają gwarancję


kaja.idzi

Napisano 30 marzec 2019 - 17:49

Widziałam taką ofertę http://impresja.auto.pl/regeneracja/ - być może komuś się przyda namiar na firmę, która się tym zajmuje. 


agatazabek

Napisano 26 marzec 2019 - 15:22

W AVANTI w Kielcach zregenerują porządnie


Napisano 19 marzec 2019 - 10:16

Byłem na trasie przez lublin i coś zaczęło stukać więc zatrzymałem się w pobliskim warsztacie Autoukład. Okazało się ze to przekładnia i panowie zrobili regenerację, wymienili parę części i byłem gotowy do dalszej drogi. 


Servus

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:43

No ja to pojechałem z tym do Serwisu Beta w Łodzi. U mnie oni mają najlepsze opinie w okolicy. No więc sam musiałem się o tym przekonać. Mogę powiedzieć, że obsługa od samego początku była jak najbardziej przyjemna, miło się rozmawiało. Naprawa nie trwała długo, a cena też była dobra z tego co mi koledzy mówią. Nawet mówili, że tanio.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)