Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Używana hybryda?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 kwiecień 2020 - 10:39

Używana hybryda to dobry pomysł szczególnie jak chcesz głównie po mieście jeździć. Sam kupiłem hybrydowego aurisa z drugiej ręki, bo skusiło mnie niskie spalanie. niecałe 5l na setkę nawet w korkach to świetny wynik. A do tego auto jest dość solidne i jak na razie nie musiałem żadnych poważnych napraw przeprowadzać, oby tak było jak najdłużej


Torcik66

Napisano 05 kwiecień 2020 - 12:30

W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę na portal https://blogmobility.pl/ gdzie można całkiem sporo się dowiedzieć w zakresie motoryzacji, biznesów, czy również elektroniki. Jak na razie korzystam i przyznam, że już kilka porad udało mi się od nich wyciągnąć które wprowadziłem do swojego życia i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiedzą co piszą :)


Majk

Napisano 04 luty 2020 - 06:59

Yep, jasne. Czemu nie. Pytanie na jaką hybrydę masz chrapkę? Czasami może się to nie przeliczać na ilość przejechanych kilometrów. Jeżeli w gazie, to warto sprawdzić dokładnie instalację, bo jeżeli jest stara to może wymagać wymiany. 
A masz może możliwość wzięcia leasingu? Zawsze to wyjdzie nieco taniej, a tu podrzucam linka do kalkulator leasingu  <--


mancity

Napisano 26 styczeń 2020 - 11:19

Używane auto hybrydowe może być jeszcze całkiem ciekawą propozycją, jeśli kondycja baterii będzie dobra - sprawdzone auta premium można znaleźć na http://autorawicki.pl/ Auta mają gwarancję mechaniczną, nie mają cofniętych liczników - są sprawdzone. Firma pomaga również załatwić formalności związane z finansowaniem. 


Aligru

Napisano 14 styczeń 2020 - 18:34

Czemu nie - tu masz spis aut popularnych sprzed 3 lat. Dziś ich cena będzie niższa, można się zainteresować: https://www.auto-mot...-Polsce,32392,1


rafon

Napisano 07 styczeń 2020 - 12:35

Cześć wszystkim! Ja mam z kolei następujące pytanie: jak wygląda leasing samochodu używanego od osoby prywatnej? Dodam, że jest to auto sprowadzane z Niemiec. 


Napisano 07 styczeń 2020 - 10:44

Zgadzam się z przedmówcą, to wszystko zależy od tego kto i jak dbał o te auto. A jeśli chodzi o Master1, to akurat znam ich bardzo dobrze, bo własnie leasinguje u nich Skodę Octavię. Są w porządku, no i auta są faktycznie zadbane, widać, że ktoś o nie dbał podczas umów wcześniejszych kontraktów leasingowych. 


Napisano 07 styczeń 2020 - 09:28

A dlaczego nie? Przecież to takie samo auto jak każde inne. Ma określone elementy, które zużywają się tak samo jak w przypadku pojazdów z tradycyjnymi silnikami. Ważne tylko, żeby było odpowiednio serwisowane. W takim przypadku bezpiecznie będzie stawiać na auta z polskich salonów i serwisowane w ASO, dzięki temu będziesz mieć pewność jak do tej pory samochód był przeglądany. Sprawdź sobie np. Master1. Oni chyba mają już hybrydy w swojej ofercie i oferują właśnie takie modele, bo po kontraktach leasingowych. 


Napisano 03 styczeń 2020 - 10:24

Czy Waszym zdaniem opłaca się kupować używaną hybrydę? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)