Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie auto dla kobiety?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Saver

Napisano 10 marzec 2020 - 12:32

Może warto zastanowić się nad jakimś małym kompaktowym autkiem albo na popularnych ostatnio crossoverach, nie są aż takie duże a świetnie sprawdzą się zarówno w mieście jak i poza nim.


maniek12

Napisano 04 marzec 2020 - 19:23

Jeśli zachodzi pytanie jakie auto dla kobiety, to rozwiązań jest wiele. Ja mogę powiedzieć że w swoim przypadku wyszedłem od innej strony.

Poszedłem z żona do Wypożyczalnia samochodów Rzeszów pochodziliśmy trochę i wybraliśmy jeden z wielu. Żona miała wybrane auto kilka dni. Oczywiście nie przypadło jej do gustu. To samo zrobiliśmy jeszcze raz. Tym razem się udało. Auto się jej spodobało i takie później kupiliśmy jej. Jeździ zadowolona bo wcześniej miała możliwość przetestować auto.


mangus

Napisano 04 marzec 2020 - 09:42

zerknij sobie na stronę salonu Carolina Toyota Włochy i tam znajdziesz fajne używane modele, niemal jak nowe. Szukaj jakiś mniejszych samochodów tylko Aygo, którymi łatwo się parkuje i są takie sprytne :)


Napisano 29 luty 2020 - 11:08

Marka Mini mi się od dawna podobała, ekonomiczne, małe auta idealne do miasta. Dlatego udałam się do naszego Warszawskiego salonu Bawaria Motors Mini na Czerniakowską. Zdecydowałam się na Countrymana, mnie się podoba . Niby nie duże auto, a jednak wnętrze przestronne.


Magdalena-KW

Napisano 09 luty 2020 - 10:43

ooo.... Ja lubie duże i przestronne. Suv to jest to :-D


Storczyk

Napisano 01 grudzień 2019 - 10:49

Tani, ładny i niezawodny jest VW up


Napisano 29 listopad 2019 - 16:18

Co kupić?Nie ma być malutkie żeby się nie zabić ale nie znowu jakiś gigant.Autko ma być ładne, zgrabne.Palić w normie ale żadne 1.2 nie wchodzą w grę!Kwota około 20 tysięcy, co Panowie polecają dla nas?

A zastanawiałaś się nad abonamentem? W Master1 widziałem ostatnio bardzo fajny niebieski Fiat 500. Prezentował się bardzo interesująco. No i cena jest fajna, bo to wychodziło chyba trochę ponad 500 zł. Sprawdź sobie w wolnej chwili. 


JarekDon

Napisano 17 październik 2019 - 11:15

Jeśli mówimy o samochodzie o niedużych rozmiarach i wygodnych na miasto to osobom z Rzeszowa śmiało mogę polecić salon Auto Res, gdzie znajdziecie kilka propozycji tego typu od Fiata, czy Hyundaia. Mają nie tylko nowe, ale również używane propozycje które pod względem technicznym nie mają wad oraz jedne z lepszych cen, także na spokojnie sobie sprawdzicie i do tego będziecie mogli przeprowadzić realizację ;)


agatazabek

Napisano 08 październik 2019 - 09:51

Warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach przed podpisaniem umowy - http://moto-prawo.pl...awarciem-umowy/


maks90

Napisano 06 październik 2019 - 13:54

Dla kobiety tylko Yariska albo aygo 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)