Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Nowe auto


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 maj 2021 - 14:40

W swoim samochodzie mam zamontowane zabezpieczania przeciw kradzieży od firmy JK Limited. Zabezpieczanie są skuteczne i można na nich polegać w 100%. 


Napisano 23 marzec 2021 - 22:29

Ja mam BMW i każdemu polecam te samochody. To klasa sama w sobie. Każdy chce je mieć. Dlatego zamontowałem w swoim wozie zabezpieczenia antykradzieżowe od Niedźwiedź-Lock i śpię spokojnie, bez obaw o to że ukradną mi auto.


Tomasz2

Napisano 26 styczeń 2021 - 22:08

Każdy pewnie ma swoją ulubioną markę. Ja od lat, gdy kupuję auto, wybieram Renault i bardzo sobie chwalę, auta właśnie tej marki. Teraz też przymierzam sie do kupna i pewnie kupię w salonie http://www.renault.dyszkiewicz.pl/ bo to mój sprawdzony salon, z fajnymi, kompetentnymi sprzedawcami i dobrymi cenami.


Napisano 25 styczeń 2021 - 21:35

Polecam zakup amerykańskiego samochodu poprzez firmę SP Automotive. Jest to najlepszy sposób na zakup auta zza oceanu. Kontrahent jest rzetelny i solidny.


Napisano 29 grudzień 2020 - 03:43

Po zakupie nowego auta warto je zabezpieczyć przed kradzieżą u najlepszych. Polecam ofertę firmy JK-LIMITED oferującej najskuteczniejsze rozwiązania antykradzieżowe na rynku.


ZajecKicajec

Napisano 02 grudzień 2020 - 20:49

Hej, z tego co się orientuję, to na Bardzkiej, mają Fiestę z wyprzedaży w dobrej cenie. Ze światłami led, android auto/apple carplay, całkiem na wypasie. Chyba najlepsza oferta auta w tym segmencie i budżecie.


Rosiko

Napisano 01 grudzień 2020 - 10:57

Jednym z tańszych nowych aut jest aygo, niedawno kupowałam dla siebie na pierwszy samochód. Spisuje się niezawodnie, nie mam problemów z parkowaniem ani wysokim spalaniem. 

Moim zdaniem Aygo to bardzo ciekawa oferta!


Napisano 30 listopad 2020 - 18:46

Jednym z tańszych nowych aut jest aygo, niedawno kupowałam dla siebie na pierwszy samochód. Spisuje się niezawodnie, nie mam problemów z parkowaniem ani wysokim spalaniem. 


Napisano 21 listopad 2020 - 17:08

Nowe auto warto zabezpieczyć przed kradzieżą. Polecam zabezpieczenia oferowane przez firmę Niedźwiedź-Lock - są bardzo skuteczne.


Napisano 31 październik 2020 - 20:52

A co powiecie o marce Mini? Dla mnie autko super, nie duże, idealne do miasta. Małe, a jednak ma moc i przestornne wnętrze tak jak mój Mini Paceman. Kupiłam w Warszawskim salonie Bawaria Motors Mini na Czerniakowskiej. Rewelacyjna maszyna


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)